Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Parça Eşya Taşıma Fiyatlar

Parça Eşya Taşıma Fiyatlar Evde dekorasyon değişikliğine gittiniz ve bazı mobilyaları yazlığınıza veya bir arkadaşınıza vermeyi planlıyorsunuz.

Peki, bu mobilyaları demonte edip taşıma işini ve yeni evde montajını kim yapacak? Söz konusu bir koltuk olunca öyle her arabaya da sığmaz?

Kargo firmaları dediğinizi duyar gibi oldum. Ancak kargo firmaları bu işi yapmıyor? Bu durumda iki seçeneğiniz var.

 

    1. Sokağa çıkıp üzerinde “yük ve eşya taşınır” yazan bir kamyonet bulup beraber eşyayı yeni eve taşıyacaksınız. Bu seçenekte montaj-demontaj ve paketleme hizmeti yoktur.
  1. Parça Eşya Taşıma formunu doldurup hızlıca birkaç nakliyeciden fiyat teklifi alıp. Parça eşya taşıma işinizi halledebilirsiniz.

 

Seçeneklerimiz netleşince aklımızdaki ilk soru parça eşya taşıma fiyatları ne kadar tutuyor? 2. seçenek size bu konuda da kolaylık sağlıyor.

Çünkü parça eşya taşıma işini almak isteyen birçok firma diğerlerinin ne fiyat verdiğini bilmeden size bir fiyat teklifi sunar. Böylece siz aslında kolayca piyasa araştırması yapmış oluyorsunuz.

Girdiğiniz bilgilere göre gelen fiyat tekliflerinin ortalamasını alarak piyasa ortalamasını kolayca görebilirsiniz.

Firmaların müşteri yorumları ile hangisinin işini daha iyi yaptığını görerek içiniz rahat bir şekilde işinizi dilediğiniz bir parça eşya taşıma firmasına verebilirsiniz.

En güzeli de tüm bu işleri yerinizden kalkmadan birkaç dakikada telefon veya bilgisayarınızdan yapabiliyor olmanız.

Hemen ortalama parça eşya taşıma fiyatlarını öğrenmek için teklif al formunu doldurun.

Müşteri Yorumları Olan Nakliyat Firmalarından Fiyat Teklifleri Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al

Hemen Ücretsiz Dene

Mobilyalarınızı taşırken nakliyat firmasının bilmesi gereken bazı bilgiler var. Eğer ürünün markasını biliyorsanız ürün ile ilgili ağırlık, yükseklik, uzunluk ve en gibi detayları ürünün satıldığı web siteleri veya mobilya markasının web sitesinden bu bilgilere ve görsellere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu bilgileri taşımayı yapacak nakliyat firmasının bilmesi önemli ihmal etmeyin.

Mobilya taşıma fiyatları

Peki, nakliyat firması başka hangi bilgileri bilmesi gerekir?

Ağırlık : Taşımak istediğiniz mobilya tam olarak ne kadar ağır? Nakliyat firması hazırlıksız ise, ağır eşyayı taşımak gerçek bir sorun olabilir. Tam ağırlıklarını bilmelerini sağlamak, onu taşımak için gerekli ekipmanları sağlayabileceklerini garanti eder. Bazı durumlarda, mobilya asansörü, hatta vinç gibi ek ekipmanlara da ihtiyaç duyabilirler. Parça Eşya Taşıma Fiyatlar

Parça Eşya Taşıma Fiyatlar

Mobilyanızın boyutlarını tam olarak bilmek, teslimat sağlayıcınızın taşımak için yeterince büyük bir araç temin etmesini sağlayacaktır. Ayrıca, mobilyalarınızı evinize almak için pencerelerin veya kapıların geçici olarak sökülmeleri durumunda, varış için hazırlık yapmalarına yardımcı olabilir.

Değer : Nakliyat firmaları genellikle eşyalarınız için tam zayi sigortasını yaparlar bu sigortada sadece aracın kaza yapması sonucu tamamen hasar görme durumunu sigortalar. Eğer eşya değerli veya tarihi bir parça ise taşımayı yapacak firmanın bunu bilmesi gerekir. Böylece gerekli sigorta olan kıymet sigortasını yapabilir. Ne taşıdıklarının tam değerini bilmek, gerektiğinde ek teminat almalarını sağlayacaktır.


Marka
 : Bu her zaman gerekli değildir, ancak taşınacak mobilya Gaysan gibi montaj demontaj için ekstra bilgi ve beceri isteyen bir parça ise nakliyat firmasının bunu bilmesi gerekir. Bazen firmanın taşınacak mobilyayı bilmesi daha iyi fiyatlar vermesini sağlayabilir. Taşınma günü firma ile sorun yaşamak istemiyorsanız özel mobilyalar için firmaya bilgi verin.

Taşıma Gün : Bu bilgi gerekli olacak! Birçok şirket parça eşya taşıma işleri için aynı gün gelen talepleri bile karşılar. Ancak bu her zaman için geçerli olmayabilir, özellikle hafta sonları ve resmi tatiller için geçerli olmayabilir. Bazen özel günlerde yapılan teslimatların ek ücrete tabi olabileceğini de aklınızda bulundurmalısınız.

Bunların hepsi gereksiz görünebilir, ama aslında size şaşırtıcı bir zaman kazandırabilir.​​

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Profesyonel parça eşya taşıma ekiplerimiz ile tam zamanında tüm eşyalarınızı istediğiniz lokasyona taşıyabilir ve teslimatını gerçekleştirebiliriz. Çeşitli büyüklükteki  parça eşya taşıma araçlarımız ile tam ihtiyacınız olan araç büyüklüğünü seçebilirsiniz. Böylece en uygun fiyatlar ile parça eşya taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Araçlarımız

Parça eşya taşıma işlemlerinde doğru büyüklükteki aracı seçmek hem yakıt hem de fiyat açısından oldukça önemlidir. Bundan dolayı farklı büyüklükteki araçlarımız ile tam olarak ihtiyacınız olan parça eşya taşıma hizmetini sunuyoruz. Aynı zamanda doğru araç seçimi ile parça eşya taşıma işlemleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Nasıl Kolayca Alınır ?

profesyonel ekipleri ile sunduğu parça eşya taşıma hizmetini almak için tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmeniz ya da mobil uygulamamızı indirmenizdir. Ardından Fiyat Al butonuna tıklayarak anında taşıma bilgilerini doldurarak parça eşya taşıma fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Ardından isterseniz kredi kartınızla hemen ödeme yapabilir ya da nakit olarak taşıma günü ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece eşyalarınız belirttiğiniz lokasyona taşınırken siz diğer tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek içeriğimiz: Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılır ? Aşamaları Nelerdir ?

Parça Eşya Taşıma Hizmetinin Faydaları Nelerdir ?

Parça eşya taşıma hizmeti genel olarak en ekonomik nakliyat işlemidir. Parça eşya taşımacılığında eşyanın toplam sayısına göre ücret hesaplanır. Aynı zamanda yoğun bir çalışma programınız var ise ve taşımanız gereken parça eşyalarınızı oturduğunuz yerden taşıma planlamasını yaparak taşınmasını gerçekleştirebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Demircan Nakliyat olarak sektörün en uygun parça eşya taşıma fiyatlarını sizlere sunuyoruz. Bununla birlikte web sitemizden ya da mobil uygulamamızdan yaptığınız hesaplamalar doğru ise, size sunduğumuz fiyatlar hiç bir şekilde değişmeyecektir.

Dilerseniz sizin için hazırladığımız parça eşya taşıma fiyatları tablosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Araç Boyutu Taşıma Mesafesi Parça Eşya Taşıma Fiyatları
Mini Araç 129 – 159 Km Başı 4 – 6 TL
Large Araç 149 – 179 Km Başı 5 – 7 TL
Xlarge Araç 169 – 199 Km Başı 6 – 8 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir.  olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Hemen Ara