Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti İstanbul’da Nakliye paketleme İstanbul ev eşyası paketleme firması hassas nakliyat eşya paketleme ve ambalajlama yapar. Eşya ambalajlama kadrosu ile İstanbul nakliyat şirketi olarak özenle ev nakliyat işlerinde eşya Paketleme ambalajlama malzemeleri kullanır. Taşınacak eşyaları bir bir özenle paketleyip taşınmayı güvenilir hale getiriyoruz..

Eşya Paketleme Ambalajlama İstanbul nakliyat eşya paketleme firması

Eşya Ambalaj ve Paketleme Firması

Eşya paketleme konusu ile ilgili ustalaşmış çalışmalara imza atan Eşya Ambalajlama firmamız anti bakteriyel ve sıhhatli ambalaj ev nakliyat malzemeleri kullanır. Gayemiz eşyaların nakliyesi gerçekleştirilirken zarar oluşmasının önüne geçmektir. Aynı zamanda sıhhat açısından hem kendi personellerimiz hem müşterilerimiz hem de reaksiyona geçecek öteki ev eşyalarının sağlığı ve güvenliği açısından tercih ediyoruz. Bu uygulamamızı tüm eşyalarda bir bir özenle gerçekleştiriyoruz. Mobilya eşyalarından tutunda Beyaz eşyaların paketlenmesine kadar tüm eşyalar itinayla paketlenir. Eşya Ambalaj ve Paketleme hizmetimiz vasıtası ile hem sıhhatli hem de güvenilir bir nakliye hizmeti almış olursunuz. Müşteri memnuniyeti açısından gerçekleştirdiğimiz paketleme uygulaması tüm nakliyat işlemlerimizde bir rutin haline gelmiştir.

Nakliyat Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Nakliyat Paketleme resimlerimiz aşağıda sunulmuştur. Bütün eşyalarınızı hususi paketleme malzemeleri ile ambalajlayıp, paketliyoruz.


Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti ile taşıması yapılacak eşyalarınız özenle paketlenir ve ambalajlanır. Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimizin yerine tüm eşyalarınızı hususi ambalajlama malzemeleriyle güvenle paketler.

İstanbul Eşya Paketleme Şirketi

İstanbul eşya paketleme firması olarak taşınmadan ilkin ve sonrasında dilediğiniz vakit ve istediğiniz yerde 7/24 eşya paketleme hizmeti için ekiplerimiz hazırdır. Nakliye öncesi ev eşyaları ya da ofis eşyaları büyük bir itina ile paketlenir. Taşıma aşamasında zarar görme olasılığına rağmen katılması ihtiyaç duyulan tedbirlerin başlangıcında gelir. Kırılır Eşyalar bir bir hususi ambalaj malzemeleri ile ambalajlanır. Paket durumunda koli haline getirilir. Hangi eşyanın kırılır olduğu üstüne not ile belirtilir. Ayrıca Paketleme aşamasında hangi eşyanın evin hangi kısmına ait olduğu üstüne yazılır. Taşıma aşamasında yeni evinize eşyalarınızı dizerken ya da kurulum gerçekleştirirken karmaşa yaşanmaz. Eşyalarınızı kargaşalık olmadan derli toplu bir halde yeni yerlerine belirlenen oda ve bölümlere bırakılır.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Eşya Kolileme Hizmeti: Paketleme ve Kolileme
✅ Eşya Ambalajlama: Sıfır Ambalaj Paketleme

Paketleme ve Ambalajlama

Eşya Paketleme taşınacak eşyaların hususi korunaklı ambalaj malzemesi ile sarılması ile yapılır. Bu sarma işleminin gayesi eşyayı çizilme, darbe alma, kırılma gibi olumsuzluklara karşı korumaktır. Eşyalar daha önceden dezenfekte edilmiş steril ambalaj malzemesi ile sarılır. Açıkta bir yer kalmayacak şekilde paketlemesi yapılır. Kırılacak eşyalar patpatlı havalı balon ambalaj ile sarılır. Diğer eşyalar ve mobilyalarda hususi korunaklı ambalajlama malzemeleri ile paketlenir.


Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hakkında Merak Edilenler

Eşya Paketleme Ücretli Midir?

Taşımasını yapacağımız müşterilerimiz için ev eşyası paketleme hizmeti ücretsizdir. Her hangi ek bir ücret istek etmiyoruz. Bütün eşyaları eşya güvenliği aşısından ambalajlıyor uz.

Beyaz Eşya Nasıl Paketlenir?

Kırılacak eşyaların başlangıcında gelen beyaz eşyalar eşya paketleme naylonu ile paketlenir.

Ev taşırken giysiler iyi mi Paketlenir?

Kıyafetler için de askılı elbise dolabı mız mevcuttur. Bütün eşyalarınızı askıdan alıp askılı dolabımıza bırakıyoruz. Aynı ütü ile kırışıklık dahi olmadan ekip elbise abiye gibi tüm elbiselerinizi taşıyoruz.

Taşınırken ayakkabılar Nasıl Paketlenir?

Ayakkabıları hususi kutularımız ile taşıyoruz. Böylece büzülme kaybolma gibi durumlar yaşanmıyor.

Balonlu Ambalaj Naylonu Kullanıyor Musunuz?

Evet hem balonlu ambalaj naylonu hem de ambalajlama malzemelerini kullanıyoruz.

Hemen Ara