Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Motosiklet Taşıma 7/24 Hizmet

Şehirlerarası Motosiklet Taşıma ve Fiyatları

Motosiklet Taşıma Daha iyi fiyatlar karşılığında daha iyi hizmet almak için Demircan nakliyat ile güvenilir ve uygun fiyatlı motosiklet taşımacılığı hizmetini kullanın.

Motosikletinizin güvenli, hızlı ve makul bir fiyatla gelmesini istediğinizde size yardımcı olabiliriz.

 

Yıllar boyunca binlerce motosiklet ve scooter’ın şehirlerarası nakliyatını gerçekleştirmiş profesyonel ekip ve araçlar ile hizmet veren nakliyat firmalarından hızlıca fiyat teklifleri alın.

 

Anında şehirlerarası motosiklet taşıma fiyatları al karşılaştır, müşteri yorumları ile en iyi firmayı kolayca seç.

 

Yeni satın aldığınız veya satılan bir motosiklet teslimatını organize etmek, Demircan Nakliyat  ile daha basit bir iş haline gelecek.

 

Bununla birlikte, dilerseniz nakliyat firması kapıdan kapıya teslimat yaptığı gibi, isterseniz belli teslimat noktalarına motoru getirip teslim edebilir veya teslim alabilirsiniz.

 

Hayallerinizdeki bisikleti budunuz ancak yüzlerce kilometre uzaktaysa, kapınıza kadar getirmemiz için hemen teklif al formunu doldurun.

 

Motosiklet Taşıma İçin Hemen Fiyat Teklifleri Alın

 

 

 

Müşteri yorumları ve firmaları kıyaslayarak kolayca tercihinizi yapın ve motosikleti dilediğiniz şehre taşıyın.

 

 

 

Motosiklet Nakliye için Nasıl Hazırlanır?

 

Anahtarı anahtar yuvasından çıkarın kimsenin motosikleti çalıştırmasına gerek yoktur. Ayrıca kimsenin motoru kullanmasını istemezsiniz. Direksiyon kilidi açılmalı ve bisiklet serbestçe dönmelidir, lastiklerin havası az ise hava basıncını gerekli seviyeye çıkarın. Tüm kişisel eşyalarınız bisikletten çıkarılmalıdır.

 

 

Mümkünse yakıtı tahliye edin

Motosiklet çantalarının içini boşaltın

Vitesi boşa alın

Anahtarları saklayın

Gidonun kilidini aç serbestçe dönsün

 

Yakıtı boşaltmanıza veya motosikletinize mekanik bir hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Motosikletinizi herhangi bir şekilde kurtlandırmanıza veya paketlemenize gerek yoktur. Sürücüler, düzgün bir şekilde paketlemek ve sabitlemek için gerekli paketleme ve sabitleme ekipmanlarına sahiptir.

Toplama ve teslimat noktaları için, 10 tekerlekli büyük bir kamyonun erişebileceği veya römorku bir kamyonun erişebileceği adresleri seçmelisiniz. Birçok yerleşim bölgesinde, alma ve teslimatı zorlaştıran dar sokaklar vardır. Konumunuz kamyon dostu değilse, taşımayı daha kolay hale getirmek için ana caddeleri seçmeniz daha doğru olacaktır.

 

 

Şehirlerarası Motosiklet Taşıma Fiyatları

 

Ülkemizde ortalama motosiklet taşıma fiyatları 500 ila 900 lira arasındadır. Motosiklet taşınması için fiyat taşınacak mesafeye ve motosiklet modeline göre değişiklik gösterebilir.

 

Hemen nakliyat firmalarından fiyat teklifleri almak için  kullanın. Fiyat Teklifi Al sayfasında Diğer seçeneğini seçin ve formu doldurun teklifler gelsin.

 

Demircan nakliyat ile teklif al formunu doldurmanız doldurmanız halinde size hemen dönüş yapacağız.

 

Bir motosikletin nakliyesi kargo ile bir koli göndermek gibi değildir.  Bu nedenle iyi bir nakliyat firması seçmek önemlidir. Ayrıca taşınma sürecindeki risklere karşı sigorta yapabileceğiniz bir firma seçmek çok daha önemlidir.

Hemen Ara