Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Modoko Nakliyat

MODOKO NAKLİYAT FİRMASI

Modoko mobilyacılar sitesinde satın aldığınız ya da müşteriye teslim etmek istediğiniz mobilyalarınızın nakliyesini gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Modoko nakliyat firması olarak hususi tasarıma haiz nakliye araçlarımız ile 1995 yılından bugüne dek bu hizmeti sunmaktayız. Daha ilkin gerçekleştirdiğimiz mobilya nakliyeleri ile bölgede tanınan ve güvenilirliği ile öteki mobilya nakliyat firmaları içinde lider bir şirket seçildik. Kalite ve disiplinli çalışmak firmamızı daha üst bir plana taşımış ve müşteri memnuniyeti için mobilyaların demonte ve montaj işlemleri profesyonellikle yapılmaktadır. Mobilyacılar sitesi olan Modoko, kurulduğu günden buyana nakliye hizmetini gerçekleştirmektedir firmamız.

Modoko Mobilya Taşımacılığı ve Montaj Hizmeti

AMBAR KARGOMobilyaların kurulumu oldukça zahmetli bir iş olup, uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Gerekli uzman personeller ile yapılmadığı takdirde kurulum yanlış olabilir, monte delikleri yanlış kısımlardan açılarak mobilyalarınız mahvolabilir. Bu durumu düşünerek en doğru şirket tercihi Demircan  nakliyat şirketi olmalıdır.  Kaliteli ekipmanlar ve mobilya taşımacılığı için hususi geliştirilmiş olan nakliyat aracı ile müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaktayız. Koltuk takımlarınız, ofis mobilyaları, Tv üniteleri, yatak, baza, yiyecek odası takımları, bebe ve genç odaları hassas taşınarak, adresinizde mobilya ustamız tarafından kurulumu yapılmaktadır.

Modoko nakliyat firmamız İdeal ve cep yakmayacak fiyat tekliflerini siz kıymetli müşterilerine sunmaktadır. Diğer nakliyat firmalarına göre İdeal fiyat teklifini sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Mobilyalarınızın sayısı ve çeşit gibi özelliklerini firmamıza bildirerek, fiyat teklifi alabilirsiniz. Mobilya sayısına göre vasıta büyüklüğü değişiklik göstermektedir. Firmamızın sunmuş olduğu fiyat teklifinden memnun kalıp, nakliyat prosedürünü bizimle gerçekleştirmek istediğiniz vakit 15 dakika içinde nakliyat aracımız modoko bölgesinde olacaktır.

Modoko Mobilya Nakliyesi İçin Neden Demircan Nakliyat?

Neden bizi tercih etmelisiniz çünkü: bugüne dek gerçekleştirdiğimiz hiç bir nakliyat prosedürünü yarım bırakmadık ve problem yaşatmadık. Modoko nakliyat firmamız ile çalışan müşterilerimiz internet sitemize yorumlar ile katkı sağladılar. Bizleri aramaktan ve sual sormaktan katiyen çekinmeyin. Firmamız siz saygıdeğer müşterilerine hizmet taktim etmek için kurulmuştur. Müşterilerinden kazanılmış olduğu memnuniyet ile işini sevmiş olarak yapıp, yaptığımız işin gurur kıvancını yaşamaktayız. Firmamızı haftanın 7 günü, 24 saat kesintisiz olarak arayabilirsiniz. Her çalışmanın arkasında bir emek vardır diyoruz ve esenlikle kalın.

Bir Diğer Mobilya Taşımacılığı Sunduğumuz Bölge;

Hemen Ara