Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Kurum Taşımacılığı

Kurum taşımacılığı İstanbul amme kurumu nakliyat firması Anadolu Yakası, Avrupa yakası ilçelerinde sigorta sözleşmeli amme kurum binası taşır. Kurum taşımacılığı amme kurumu nakliyat firması olarak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa Yakası başta olmak suretiyle bütün Türkiye geneli kurum nakliye hizmetleri sunuyoruz. Kurum taşımacılığı fazla oranda ofis eşyasının ve evrakların taşınması demektir.

Özveri gerektiren amme kurumu nakliyat işlemleri Demircan Nakliyat şirketimiz tarafınca yazılı sözleşmeli ve sigortalı şekilde uygulanmaktadır. Kurumsal nakliye şirketleri tarafınca gerçekleştirilmesi gereksinim duyulan Kurum taşımacılığı işlemlerinde taşınacak eşya ayrımı yapılır. Elektronik ve Hassas eşyalar paketleme ve nakliye işlemleri özenle gerçekleştirilir.

Kurum taşımacılığı İstanbul amme kurum nakliyat şirketi

Kurum Taşımacılığı Nedir?

Kurum taşımacılığı nakliye sektöründe uygulanan hizmetlerden biridir. Kurum nakliye hizmet içeriği, nakliye tedbirleri ve nakliyat süresi farklıdır. Ev nakliyat ofis nakliyat gibi nakliyecilik hizmetlerinden farkı kurum ve şirketlerin taşınmasıdır. Elektrik ve elektronik eşyalar, Ofis ve büro malzemeleri, bozulabilir titiz kırılır eşyalar bulunur. Ayrıca dolap, evrak ve arşiv gibi çok kapsamlı ve itina gerektiren eşyaların taşıması gerçekleştirilir. Bunlar için Demircan Nakliyat firması olarak hususi geliştirdiğimiz nakliye aracı mevcuttur.

Kurum Taşıma Firmasında Aranan Kriterler

Kurum nakliyat işlemlerini gerçekleştiren nakliye şirketlerinde aranan kriterler ve özellikler nelerdir? Hangi aşamalarda ve iyi mi nakliyat özelliklerine sahip olmaları gerekir? Demircan Nakliye şirketimizin her nakliye işleminde uyguladığı ve sektörde bir ölçüt haline gelmesi gereksinim duyulan özellikler sizler için aşağıda derledik. Taşınacağınız nakliye şirketini özenle seçmelisiniz.

 • Resmi nakliye firması olması gerekir.
 • Kendi logolu araçları ile taşımayı gerçekleştirmelidir.
 • Nakliye personelleri sigortalı ve maaşlı olmalıdır.
 • Gerekli iş güvenliği tedbirlerine uymalıdır.
 • Yazılı sigorta sözleşmeli şekilde yapılmalı.
 • Eşyaların ve Ekipmanların zarar görmemesi için tedbirler almalıdır.
 • Belirlenen zamanda taşımayı gerçekleştirmelidir.
 • Nakliye hizmeti aksamadan tamamlanmalıdır.
 • İşlem sonunda Fatura kesmeli ve ödemesini yaklaşık bir ay içerisinde almayı kabul etmelidir.

Kurum Taşıma Çeşitleri

Kurum nakliyat çeşitliliği mevcuttur. Günümüzde Devlet binaları ve amme binaları gibi ofislerin taşıması gerçekleştirilir. Aynı zamanda amme binaları haricinde hususi teşebbüslerin kurmuş olduğu bina ve işyeri firma şirket ya da yapınak tesis gibi yapıların taşıması da yapılır. Dolaysıyla kurumsal taşımacılık hizmet çeşitliliğinin uygulanmış olduğu kurum taşımacılığı hizmetini iki ana antet altında belirtebiliriz.

Kamu Kurumu Taşımacılığı

Kurum nakliye işlemlerinden biri olan Kamu kurumu taşımacılığı hizmet sektörüdür. Hizmeti en iyi sunan Demican Nakliyat şirketimiz amme yararına birçok tedbiri alır ve uygular. Eşyaların, takım ve ekipmanların nakliye sürecinde zarara uğramaması adına sigortalı taşıma sözleşmesi düzenler. Alanında uzman nakliye personelleri ile beraber taşınmanın her aşamasında hassas ve dikkatlice nakliye işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Taşıması gerçekleştirdiğimiz amme kurum ve kuruluşların misal listesini aşağıda belirtiyoruz.

Kamu kurumu nakliyat İstanbul amme kurum binası nakliyat işi yapan nakliye şirketi
 • Valilik binası taşıma
 • Emniyet binası taşıma
 • Belediye binası taşıma
 • Milli Eğitim Müdürlüğü binası taşıma
 • İşkur binası taşıma
 • SGK binası nakliyat
 • Maliye binası taşıma
 • Tarım Müdürlüğü taşıma
 • Özel İdare taşıma
 • Üniversite taşıma
 • Okul Taşıma
 • Kreş Taşıma

Özel Kurum Taşımacılığı

Özel kurum taşımacılığı hizmeti de kurum nakliye hizmet çeşitlerinden biridir. Aynı duyarlılık ve özveri ile meydana getirilen nakliye işlemlerinin her aşamasında emniyet tedbirleri uygulanır. İş güvenliğinin yanısıra gizlilik ve müşteri memnuniyet odalı çalışmalar sunarız. Bunların başlangıcında asansörlü nakliye hizmeti gelir. Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti ile hususi olarak eşyalar korunur. Taşıması gerçekleştirdiğimiz hususi kurumların listesini sizler için aşağıda sunduk.

Özel kurum nakliyat İstanbul hususi amme kurum nakliyat firması
 • İşyeri ve Şirket Taşıma
 • Büro ve Ofis Taşıma
 • Özel Okul taşıma
 • Dershane taşıma
 • Etüt merkezi taşıma
 • Fabrika Taşıma
 • Atölye Taşıma
 • Özel Hastane Taşıma
 • AVM taşıma
 • Mağaza taşıma
 • Banka taşıma

İstanbul Kamu Kurumu Nakliyesi

İstanbul amme kurumu nakliyesi gerçekleştiriyoruz. İstanbul’un Anadolu yakası ve Avrupa yakası bölgelerinde amme kurumlarının binaları ve ofis büro malzemelerinin taşımasını gerçekleştiriyoruz. Yeni binaya taşınacak eşyaların nakliye işlemlerini özveriyle yapıyoruz.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası: Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Kurum Taşıma Hizmetleri

Kurum nakliyat çeşitleri Demircan Nakliyat kurum nakliye hizmet çözümleri çeşitliliğini sizler için iki faklı alanda sunduk. Hizmet içerisinde ne olduğu farklılık gösterse de meydana getirilen iş ve işlemler olabildiğince yakındır. Hizmetin aynı şehirde sunulması faklı ilçelere taşınan kurumlar için Şehiriçi taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Farklı şehirlere taşınacaklar için de şehirler arası nakliyat araçlarımız ile nakliye hizmeti sunuyoruz.

Şehir içi Kurum Taşıma Hizmeti

Şehir içi taşıması gerçekleştirilecek amme binasının taşınmasını gerçekleştiren nakliye firması arayan kıymetli yönetimlerimiz doğru adrestesiniz. Dilediğiniz şartname ve kriterlerin tümünü karşılayan ve istek edeceğiniz hizmet içeriklerini esasen uyguluyor olan Demircan Nakliyat firmasını tercih edin. Güvenle sorunsuzca taşının. Sonradan ve taşınma aşamasında gerçekleştirilecek ek nakliye hizmetlerinizi de ek ücretler çıkarmadan yararlı bir halde karşılıyoruz. Şehir içerisinde amme binasının taşınması işi için bizi arayınız. Tarafımıza öneri mektubu iletiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Banka Taşıma Firmaları

Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


Şehirler Arası Kurum Taşıma Hizmeti

Şehirlerarası kurum nakliyat hizmeti ile amme kurum ve kuruluşların diğer şehirlere taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Farklı bir şehirde kapanan genel müdürlük ya da şubelerin merkeze taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde gereksinim duyulmayan fazla malzemelerin diğer şehirdeki şubeye taşınması takım ve ekipman desteği sağlanması konusunda hususi çözümler geliştiriyoruz. Profesyonellerin tercihi Demircan Nakliyat şirketimiz ile şehirler arası nakliyat hizmeti alarak güvenle taşının.

Kurum Taşımacılığı Fiyatları

Kurum taşımacılığı fiyatları taşıması gerçekleştirilecek kurum binası özelliklerine göre belirlenir. Kaç kat ve kaç ofis bürosundan meydana geldiği, taşınma için ne kadar süre tanındığı ve kaç nakliye aracı gerekliliği ehemmiyet arz etmektedir. Bunun yanı sıra taşımayı gerçekleştirecek olan nakliye personeli sayısı da maliyetleri belirler. Tüm hususlar dikkate alınarak oluşabilecek en düşük fiyat teklifimizi tarafınıza iletiyoruz. Ortalama kurum nakliyat ücretleri 3000 tl den başlamaktadır diyebiliriz.

Kamu Kurum Taşıma Ücretleri

Kamu kurum nakliyat tutarı taşınacak olan amme binasının yeni binaya olan uzaklığı ve iş ve işlemlerin yükü etkili olur. Belirlenen ücret her şey dahil şeklinde olmasından en başlangıcında bütün hususlar aleni bir halde belirtilmelidir. İmzalanacak olan kontrat maddelerine eklenmelidir. Kurum nakliye ücretleri için tarafımızdan fiyat teklifi alınız. Taşıması gerçekleştirilecek ofis ve amme kurumunun yerinde görülmesinden sonra lüzumlu plan uygulama ve en düşük fiyat teklifini oluştururuz. Kamu kurumlarının taşınması 3.000 tl den başlar. İş hacmine ve nakliyat için lüzumlu iş günü sayısına bağlı olarak fiyatlar artabilmektedir.


Kurum Taşıma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kurum taşıma işlemleri iyi mi olacak? Yeni kuruma iyi mi taşınırız? Bunun gibi soru ve problemleri kafanızda kurcalamasına gerek yok Demircan Nakliyat şirketimiz ile konforlu ve güvenilir nakliye hizmetleri ile tanışmanın tarihi geldi. Konu ile ilgili sık sorulan problemleri sizler için aşağıda derledik.

Kamu kurum nakliyat prosedürü ne kadar sürer?

Taşınacak Kamu kurumu binası ofis ve büro malzemelerinin hacmine göre değişir. Taşıma için lüzumlu iş günü sayısı ve taşımadan kullanılacak takım ve ekipmanlara bağlı olarak nakliyat işlemleri genelde 1-2 gün içerisinde tamamlanır. Ayrıca sözleşmede belirlenen taşınma süresine uymaktayız.

Kurum nakliyat tutarları ne kadar?

Kurum nakliyat tutarları hususi ya da amme bulunmasına bakılmaksızın yaklaşık 3 bin tl den başlar. Ayrıca iş hacmine bağlı olarak fiyatlar düşebilir. Aynı şekilde iş yükü ve işçilik fazla ise Kurum nakliye ücretleri farklılık gösterebilir. Net kurum nakliyat tutarları için tarafımızdan öneri alınız.

Vinçli asansörlü nakliye aracı kullanılıyor mu?

Evet, nakliyat işlemlerinde yüksek katlara taşınmanın daha basit olması açısından asansörlü nakliyat araçlarımızı çabalama süresi süresince nakliye kadrosuna tahsis ediyoruz.

Hemen Ara