Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

KÜÇÜK NAKLİYE ARAÇLARI

KÜÇÜK NAKLİYE ARAÇLARI İSTANBUL

KÜÇÜK NAKLİYE ARAÇLARI İSTANBUL  İstanbul’da az ve birkaç parça yük ve eşyalarınız için küçük nakliye araçları arıyorsanız doğru adrestesiniz.  Nakliyat firmamız geniş araç parkuru içerisinde kategori olarak ayırmış olan küçük araçlarından Panelvan, pikap, doblo , transporter kamyonet çeşitleri ile İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında nakliye işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Birkaç parça ev eşyası taşıma hizmetinde Küçük kamyonet nakliyat araçlarımız devreye girerek beyaz eşyalar ve diğer ev eşyalarınız sorunsuz bir taşımacılık ile gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın hizmet taşıdığı nakliyat arabaları temiz ve hijyenik olup, şoförleri ve personelleri müşterilerine tebessüm ile yaklaşarak tüm taşıma ihtiyaçlarınız düzen içerisinde kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.

Küçük Nakliye Araçları İle Nakliye Fiyatları

Küçük nakliye araçları İstanbul’da büyük bir görev yerine getirmektedir. İstanbul’un bazı bölgelerindeki sokaklar çok dar olabilmektedir. Bu durumda pikap ve küçük kamyonet araçlarımız ile yük ve eşyalarınızı dar sokaklar içerisine taşımaktayız. Küçük nakliye işlerini pikap ve küçük kamyonet tarzı nakliye araçları ile gerçekleştiren firmamız uygun fiyat teklifleri vermektedir. Küçük bir örnek verecek olursak nakliye fiyatını temsili bir değer verecek olursak Zeytinburnu ilçesinden Halkalı bölgesine taşınacak olan eşyalar için Büyük nakliye aracı 200TL bir fiyat olursa, küçük nakliye aracı ile 100TL-150TL arasında fiyat teklifi belirlenmektedir. Geniş araç parkuru içerisinde her türlü çift teker, tek teker kamyonet ve diğer panelvan araçlarını bulunduran firmamız hizmete hazır bir şekilde beklemektedir.

Paketlemeyi ve nakliye aracına taşımayı siz gerçekleştirin sadece nakliye fiyatını ödeyin.

Birkaç parça eşya taşıma hizmetinde eşyalarınızı nakliye aracına taşınmasını ve paketlenmesini siz üstlenirseniz nakliye firmamız sadece nakliye ücreti talebinde bulunur. Hiçbir işlemden sorumlu olmayacaksanız firmamız paketleme+ küçük nakliye aracına taşıma ve nakliye işlemleri için fiyat teklifi vermektedir. Paketleme hizmetinde yük veya eşyalarınızı sarmakta olan personellerimiz tamamen hizmette profesyonel olup eğitim almış ehli kişilerden oluşmaktadır. Ekipmanlarımız ise birincil sınıf olup, kalitede öncü bir kuruluş olduğumuzu her daim anımsatmaktadır. Küçük taşıma aracı talebinde bulunacak olan müşterilerimiz firmamıza taşınacak olan yük veya eşyalarının resmini çekip göndermeleri her zaman rica edilmektedir. Firmamız planlı davranarak resmini göndereceğiniz eşyalarınızın uzunluk, genişlik, hacim ve ağırlık gibi bilgileri paylaşmanız durumunda ürünlerinize uygun küçük nakliye aracı belirlenmektedir.

Hızlı ve Güvenilir Nakliyat

Küçük Nakliye Araçları İle Eşyalarınızı Sözleşmeli Taşıyoruz

Küçük nakliye araçları İstanbul çeşitleri içerisinde belirlenmiş olan araç 15 dakika içerisinde firmamız ile paylaştığınız adreste olacaktır. Adresten adrese taşıma hizmeti ile yük ve eşyalarınız sigortalı ve nakliye sözleşmesi yapılarak sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kalite, güven ve memnuniyet odaklı çalışan firmamız analitik üzerinde her geçen gün daha yeni müşteriler kazanmıştır. Büyük nakliye araçlarından en küçük olan panelvan aracına kadar tüm nakliye araçlarını bulundurmaktadır. Piyano taşımacılığı ve birkaç koli eşya taşımacılığında kullanılan panelvan nakliye aracımız ile ihtiyaçlarınızı gerçekleştirmek için nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Bizleri şimdiden tercih eden saygıdeğer müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Asansörlü Eşya Taşıma

En Kısadan En Uzun Mesafeye Küçük Nakliye Aracı İstanbul

İster kısa mesafelerde ister uzun mesafelerde küçük miktarlı nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesi için firmamız mini Van ve panelvan hafif ticari araçlar ile hizmet vermektedir. Kullandığımız araçlar sayesinde istediğiniz herhangi bir mesafede küçük nakliye aracı İstanbul da hizmet vermektedir. Yani bu çerçevede isterseniz bir ilçenin iki farklı semti arasında isterseniz iki sokak arasında da nakliye taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hafif yük taksi olarak sunmuş olduğumuz nakliye hizmetleri ticari taksi hizmetinden bağımsız ve sadece yük ve eşya taşımak amacıyla sunulmaktadır. Yani amacımız sizlere ticari taksiye sığmayan tenteli nakliye kamyonetlerini doldurmayan parça eşyalarınızı, hafif yüklerinizi en uygun küçük nakliye fiyatları ile nakliye taksi hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Küçük Nakliye Aracı Size Nasıl Ulaşır?

doblo taksi

İstanbul’un herhangi bir noktasında hafif yük nakliye işlemi gerçekleştirilmesi için araç ihtiyacınız bulunduğunda, firmamıza telefon ve Whatsapp hattı üzerinden ulaşabilirsiniz. İstanbul’un merkezi bir noktasında bulunan firmamız, küçük nakliye aracı İstanbul hizmetlerini size ulaştırmak için sadece konum bilginizi talep etmektedir.

Hizmet almak için belirtmiş olduğunuz konuma kısa sürede küçük nakliye araçlarını ulaştıran firmamız, 1000 kilograma kadar olan yükleri nakliye araçlarıyla istenilen adrese ulaştırabilir. Aslında firmamızdan hizmet almanız için farklı bir noktada bulunan yüklerin size ulaştırılması konusunda da taleplerde bulunabilirsiniz. Örneğin, bir beyaz eşya mağazasından almış olduğunuz televizyonun evinize ulaştırılması için hizmet talep edebilirsiniz. Sizin bizimle gelmemeniz durumunda, aracımızın canlı anlık konumu tarafınıza iletilerek aracımızın anlık nerede olduğunu, takip ederek oturduğunuz yerden nakliye hizmeti alırsınız.

Ambar Depolama Hizmeti

En Uygun Fiyatlı Küçük Nakliye Aracı

Firmamızın sunmuş olduğu nakliye taksi hizmeti, nakliye işlemlerini çok pratik bir hale getirdiği için şehrin en avantajlı hizmetlerinden birisidir. Ancak bu hizmetin en büyük avantajlarından birisi de sunmuş olduğu uygun fiyatlar oluşturmaktadır. Çünkü bu fiyatlar sayesinde, büyük nakliye araçlarına göre çok daha avantajlı ve taksi araçlarına göre çok daha karlı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için küçük nakliye aracı İstanbul sunmuş olduğumuz, hizmet sayesinde 365 gün hizmet alabilirsiniz. Özellikle kurumsal müşterilerimiz periyodik bir şekilde günlük veya haftalık olarak gerçekleştirilecek nakliye işlemleri konusunda firmamızı tercih edebilir. Örneğin, bir restoran işletmesi, haftalık meyve sebze teslimatları için firmamızdan hizmet talep edebilir.

.

Hemen Ara