Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

KÜÇÜK NAKLİYE ARAÇLARI İSTANBUL

KÜÇÜK NAKLİYE ARAÇLARI İSTANBUL

KÜÇÜK NAKLİYE ARAÇLARI İstanbul’da az ve birkaç parça yük ve eşyalarınız için küçük nakliye araçları arıyorsanız doğru adrestesiniz. Demircan  Nakliyat firmamız geniş araç parkuru içerisinde kategori olarak ayırmış olan küçük araçlarından Panelvan, pikap, doblo, transporter kamyonet çeşitleri ile İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında nakliye işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Birkaç parça ev eşyası taşıma hizmetinde Küçük kamyonet nakliyat araçlarımız devreye girerek beyaz eşyalar ve diğer ev eşyalarınız sorunsuz bir taşımacılık ile gerçekleştirmekteyiz.

Küçük Nakliye Araçları İle Nakliye Fiyatları

Küçük nakliye araçları İstanbul’da büyük bir görev yerine getirmektedir. İstanbul’un bazı bölgelerin

Şehir içi Şehirler Arası Nakliyat

deki sokaklar çok dar

 olabilmektedir. Bu durumda pikap ve küçük kamyonet araçlarımız ile yük ve eşyalarınızı dar sokaklar içerisine taşımaktayız. Küçük nakliye işlerini pikap ve küçük kamyonet tarzı nakliye araçları ile gerçekleştiren firmamız uygun fiyat teklifleri

 vermektedir. Küçük bir örnek verecek olursak nakliye fiyatını temsili bir değer verecek olursak Zeytinburnu ilçesinden Halkalı bölgesine taşınacak olan eşyalar için Büyük nakliye aracı 200TL bir fiyat olursa, küçük nakliye aracı ile 100TL-150TL arasında fiyat teklifi belirlenmektedir. 

Paketlemeyi ve nakliye aracına taşımayı siz gerçekleştirin sadece nakliye fiyatını ödeyin.

. Hiçbir işlemden sorumlu olmayacaksanız firmamız paketleme+ küçük nakliye aracına taşıma ve nakliye işlemleri için fiyat teklifi vermektedir. Paketleme hizmetinde yük veya eşyalarınızı sarmakta olan personellerimiz tamamen hizmette profesyonel olup eğitim almış ehli kişilerden oluşmaktadır. Ekipmanlarımız ise birincil sınıf olup, kalitede öncü bir kuruluş olduğumuzu her daim anımsatmaktadır.  Firmamız planlı davranarak resmini göndereceğiniz eşyalarınızın uzunluk, genişlik, hacim ve ağırlık gibi bilgileri paylaşmanız durumunda ürünlerinize uygun küçük nakliye aracı belirlenmektedir.

Küçük Nakliye Araçları İle Eşyalarınızı Sözleşmeli Taşıyoruz

Küçük nakliye araçları İstanbul çeşitleri içerisinde belirlenmiş olan araç 15 dakika içerisinde firmamız ile paylaştığınız adreste olacaktır.  Büyük nakliye araçlarından en küçük olan panelvan aracına kadar tüm nakliye araçlarını bulundurmaktadır.  Bizleri şimdiden tercih eden saygıdeğer müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Şöförlü Panelvan Kiralama

Bu tarz az eşya taşıma durumlarında panelvan araçlar en uygun nakliye araçlarıdır Bi Yük Taksi Xlarge hizmeti olarak şoförlü panelvan kiralama hizmetiyle  aracın sizde kaç saat kalacağı gibi yükleme indirme süresince geçecek olan zaman dilimi için sabit ve uygun önceden anlaşılmış fiyatlar ile taşıma nakliye işleminizi yapabilirsiniz.

hediye gönder aynı gün İstanbul, parça eşya nakliyesi,

küçük kamyonet nakliye, parça nakliye, arabalı kurye, hızlı kurye, şehirlerarası parça nakliye, en hızlı kargo, uygun fiyata eşya taşıma, az eşya taşıma, uçak kargo, dudullu kurye, küçük nakliye aracı, evden eve parça eşya taşıma, ptt kargo ev eşyası taşıma, buzdolabı taşıma, kamyonet eşya taşıma, kargo ile eşya taşıma, ikitelli nakliyat, küçük eşya nakliyat, eşya kargo fiyatları, çeyiz taşıma nakliyat, halkalı nakliye, çeyiz eşyası taşıma, beyaz eşya taşıma, ilaç kurye, şehirler arası eşya kargo fiyatları, kurye araba, büyük taksi, Avrupa yakası kurye, beyaz eşya kargo, kurye iletişim.

Hemen Ara