Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Kartal Ucuz Nakliyat

KARTAL UCUZ NAKLİYAT

Firmamız tarafınca sunulan Kartal ucuz nakliyat hizmeti vasıtası ile bütün eşyalar uygun rakamlar ile taşınmaktadır. Bütçelerinizin zorlanmaması için firmamız tarafınca uygulanan indirimler ve kampanyalar yüzde 40’lara ulaşmıştır. Ayrıca İstanbul’un bütün semt ve ilçeleri için anlık olarak vasıta desteği sağlanmaktadır. Firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelerde bulunan bütün eşyaları taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Kartal ucuz nakliyat hizmetleri, yalnızca işin ehli olan ustalarımız tarafınca verilmektedir. Paketleme ve montaj noktasında da yardımcı sağlayan Kartal evden eve nakliyat firmamız, taşınma sürecinin kısa bir zamanda atlatılmasına imkân tanımaktadır. Yine ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve kurumsal yük taşımacılığı hizmetleri de uygun rakamlarla verilmektedir.

kartalucuznakliyat

Kartal Nakliyat Fiyatları

Kartal nakliyat fiyatları 499 Türk Lirasından başlamaktadır. Firmamız paketleme, nakliyat ya da montaj gibi hizmetler içerisinde oldukça cüzi rakamlar istek etmektedir. 1+1 ve 2+1 gibi ufak daireler için istek edilen 499 Türk Lirası eşya sayısına ve yeni adres ile eski adres arasında ki uzaklığa göre değişkenlik göstermektedir. Kartal ucuz nakliyat bünyesinde bulunan bütün araçlar nakliyat güvenliği en oldukça bir düzeyde sağlamaktadır. Ayrıca Kartal’a yakın olan ilçelere gerçekleştirilmesi planlanan sevkiyatlar içerisinde yakıt ücret mevzubahis değildir. Firmamız sektör averajına göre yüzde 20 oranında daha ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Özellikle de evlerde bulunan eşyalar 1 iş günü içerisinde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Kartal ucuz nakliyat firmamız geri ödemeler noktasında da taksitlendirme gibi kolaylıklar sağmaktadır.

Kartal Ofis Taşıma 

Kartal ofis taşıma hizmetleri ismi altında çabalama alanlarında bulunan bütün eşyalar ustalaşmış bir halde taşınmaktadır. Firmamız ofis nakliyat hizmetlerini de 359 Türk Lirası gibi düşük rakamlardan başlayan fiyatlar ile gerçekleştirmektedir. Kartal ucuz nakliyat tarafından yapılan nakliyecilik faaliyetlerinde en ufak bir eşyanın zarar görmesi olası değildir. Firmamız paketleme işlemlerinde birinci derslik kaliteye haiz olan ambalajları kullanmaktadır. Bu sayede hem nakliyat güvenliği arttırılmakta hem de ofislerde bulunan kıymetli eşyalar en oldukça bir halde korunmaktadır.

Kartal Ucuz Nakliyat Hizmetleri

Firmamız başta ofis ve ev taşımacılığı olmak suretiyle asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat, şehirlerarası nakliyat gibi alanlarda hizmet vermektedir. Bünyemizde her eşyayı taşıyabilecek birçok vasıta modeli yer almaktadır. Ayrıca Kartal ucuz nakliyat personelleri istek edilen adreslere aynı gün içerisinde ulaşım sağlamaktadır. Tüm hizmetler müşterilere laf verilen süreler içerisinde tamamlanmaktadır. Sizde hemen Kartal ucuz nakliye firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

Hemen Ara