Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Kadıköy Motosiklet Nakliyat

Motosiklet Nakliye için Nasıl Hazırlanır?


Kadıköy Motosiklet Nakliyat Anahtarı anahtar yuvasından çıkarın kimsenin motorsikleti çalıştırmasına gerek yoktur. Ayrıca kimsenin motoru kullanmasını istemezsiniz. Direksiyon kilidi açılmalı ve bisiklet serbestçe dönmelidir, lastiklerin havası az ise hava basıncını gerekli seviyeye çıkarın. Tüm kişisel eşyalarınız bisikletten çıkarılmalıdır.

  • Mümkünse yakıtı tahliye edin
  • Motosiklet çantalarının içini boşaltın
  • Vitesi boşa alın
  • Anahtarları saklayın
  • Gidonun kilidini aç serbestçe dönsün

Yakıtı boşaltmanıza veya motosikletinize mekanik bir hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Motosikletinizi herhangi bir şekilde kutulandırmanıza veya paketlemenize gerek yoktur. Sürücüler, düzgün bir şekilde paketlemek ve sabitlemek için gerekli paketleme ve sabitleme ekipmanlarına sahiptir.

Toplama ve teslimat noktaları için, 10 tekerlekli büyük bir kamyonun erişebileceği veya römorku bir kamyonun erişebileceği adresleri seçmelisiniz. Birçok yerleşim bölgesinde, alma ve teslimatı zorlaştıran dar sokaklar vardır. Konumunuz kamyon dostu değilse, taşımayı daha kolay hale getirmek için ana caddeleri seçmeniz daha doğru olacaktır.

Şehirlerarası Motosiklet Taşıma Fiyatları

Ülkemizde ortalama motosiklet taşıma fiyatları 500 ila 900 lira arasındadır. Motosiklet taşınması için fiyat taşınacak mesafeye ve motosiklet modeline göre değişiklik gösterebilir.

Hemen nakliyat firmalarından fiyat teklifleri almak için Demircan Nakliyat ‘ı kullanın. Fiyat Teklifi Al  sayfasında Diğer seçeneğini seçin ve formu doldurun teklifler gelsin.

Taşınma mesafesi, motosikletin yaşı, bisikletin markası ve modeli, bir motosikleti taşıma maliyeti üzerinde en büyük etkiye sahiptir. Gönderinin gideceği il veya ilçe sık kullanılan bir güzergahta ise fiyatlar düşerken aksi bir güzergah ise taşıma fiyatları artış gösterebilir.

Demircan Nakliyat ile teklif al formunu doldurmanız ile birçok nakliyat firması talebinizi görecek ve güzergah olarak en uygun nakliyat firmalarından en iyi fiyat tekliflerini kolayca bulabilirsiniz.

Bir motosikletin nakliyesi kargo ile bir koli göndermek gibi değildir. Motosiklet oldukça pahalı, kolayca zarar görebilir ve nakliyat sürecinde birçok risk ile karşı karşıyadır.

Bu nedenle iyi bir nakliyat firması seçmek önemlidir. Ayrıca taşınma sürecindeki risklere karşı sigorta yapabileceğiniz bir firma seçmek çok daha önemlidir.

Demircan Nakliyat ile müşteri yorumları ile kolayca en iyi nakliyat firmasını seçebilir. Ayrıca nakliyat sigortanızı kolayca satın alabilir, böylece hayallerini kurduğunuz motoru sorunsuz bir şekilde nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz.​ Kadıköy motosiklet nakliyat

Hemen Ara