Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İzmir Parça Nakliyat

İzmir Parça Nakliyat  Taşımacılık.

İzmir Parça Nakliyat  Türkiye’de yeniliklerin mimarlarından biri olan DEMİRCAN NAKLİYATŞehirlerarası ev taşıma hizmetlerinde insanlara Parça Nakliyat  taşımacılık hizmetlerini ilk sunan nakliyat şirketi olmuşturHerkes bir yerden bir yere komple taşınmayabilir. Parça eşyasını göndermek için kargo rezilliği çekmek yerine bu konuda profesyonel bir taşıma şirketinden destek alabilir.

Sigortalı Taşıma Nakliye Ambar Depolama Hizmeti Kutulama Paketleme Hizmetleri Evden Eve Nakliyat Hızlı ve Güvenilir Nakliyat

Parça Nakliyat  Taşıma Firmaları

Parça Taşıma Şirketleri

Parça Nakliyat  Taşımacılık Hizmetleri (Parça Yük)

Aslında uzun uzun senelerden beri var olan ama artık yeni yeni tanınmaya başlayan ve insanlar tarafından alaka görmeye başlayan bir nakliye sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Parça Nakliyat  taşımacılık hizmetleri yani parça yük taşımak daha oldukça sık sık taşınmak zorunda olanlar ya da az eşyası ile bir öteki yere gönderim yapmak isteyenler için en İdeal ulaşım olacaktır. Parça Nakliyat  taşımacılık hizmetleri yani parça yük taşımacılığı genellikle şehirler arası hizmette verilir ve sizler aynı kamyon içinde şahsi ayrılan alana eşyalarınızı aşındıktan sonrasında yolculuğa çıkar ve vereceğiniz adrese kadar sorunsuz şekilde ulaştırılmaya başlanır.

Parça Yük Taşımacılığı Nedir?

İzmir ve Mersin gibi büyük şehir limanlarından hizmet sağlamaya devam etmektedir. İhracat parselde 48, ithalat parselde ise 42 liman aracılığı ile lojistik süreci gerçekleştirerek alanında uzman lojistik firmalarından bir tanesidir.

Parça Nakliyat  Yük Taşımacılığı 

Parça Nakliyat  taşımacılık, genel olarak havayolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığında tercih edilen bir taşıma şeklidir. İngilizce’de LCL yani ‘’Less Container Load’’ ismi ile bilinen bu yöntem, dilimizde ‘’Parça Nakliyat  Konteyner yükü’’ olarak kullanılır. Bu yöntemi kullanmak isteyen kişilerin öncelikle Parça Nakliyat  taşımacılık nedir? sorusunun cevabını bilmesi gerekir. Bu taşımacılık türü, yüklerin bir konteyneri tamamen dolduramadığı durumlarda kullanılır. FCL, yani tam konteyner yükü taşımacılığın karşıtı olarak bilinen Parça Nakliyat  taşımacılık sisteminde, konteyner içerisindeki yükler birden fazla alıcıya sahiptir. Demircan nakliyat, anlaşmalı acenteleri ile birlikte yükleri müşterilerden teslim alarak varış noktasına düzenli şekilde ulaştırmayı amaçlar. Hem yurt dışı, hem de yurtiçi Parça Nakliyat  taşımacılık süreçlerini en verimli şekilde yöneterek müşterilerin transfer ihtiyaçlarını karşılar. Zamanında evrak teslimi ile teslimat süresi boyunca hiçbir aksiliğe yer vermeden güvenilir taşıma imkanı sunar. Demircan taşıma bünyesinde yer alan ofislerde yüklemeler gerçekleştirilip operasyon el süreç titiz başlar. Çıkış noktasından varış noktasına kadar her adım takip edilerek, en güvenilir ve ekonomik transfer işlemi gerçekleşir.

Uluslar Parça Taşımacılık

Yalnızca yurtiçi değil, uluslar arası Parça Nakliyat  taşımacılık alanında da sektördeki en iyi firmalardan biri olan Demircan nakliyat, dünyanın dört bir yanındaki şehirlere hızlı ve güvenilir gönderim imkanı sağlar. Teslimat süresi boyunca müşteri her adımda bilgilendirilerek karşılıklı güvenlik bağı İdeal şekilde oluşturur. Operasyon ekibinin üstün çalışmaları sayesinde güncellik her an korunarak müşteri, yükünün hangi saatte, hangi bölgede olduğu ile ilgili net bilgiye kolaylıkla ulaşır. Aynı zamanda müşterilere sunulan kendi operasyon el sürecini yönetme avantajı ile kontrolü ele almaları sağlanır.

Parça Nakliyat  Yük Taşımacılığının Sunduğu Ayrıcalıklar

Lojistik sektöründe büyük bir öneme sahip olan parça yük taşımacılık, sunduğu avantajlar sebebi ile sıkça tercih edilir. Bu avantajlar şu şekilde sıralanır.

  • Az oranda yüke sahip firmaların komple araç kiralamalarını ortadan kaldırır. Bu yöntemin sıkça tercih edilmesinin en önemli sebebi, ciddi oranda maliyet tasarrufu sağlamasıdır.
  • Demircan taşıma farkı ile rekabetin oldukça fazla olduğuAvrupa parça taşımacılık alanında kaliteli ve güvenilir taşıma süreci oluşur.
  • Parça Nakliyat yüklemede araç içi boşluklar ödenen miktarı arttırmaz.
  • Aynı güzergahta yer alan birden fazla müşterinin yükünü ulaştırması ile zaman tasarrufu sağlanır.
  • Yurtdışı parça taşımacılık yapan firmalararasında yerini alarak sektörde faal işlere imza atmış olan Demircan nakliyat, müşteri arzuları doğrultusunda en İdeal rotaları oluşturarak hem ekonomik, hem de güvenilir bir taşımacılık imkanı sunar.

 

Parça Yük Nasıl Hesaplanır?

Palet ölçüleri ya da koli ebatları söylenir ve kg da önem gösterir

Parça Nakliyat  Taşımacılık Türleri

Demircan taşıma müşteri arzuları doğrultusunda hizmetlerini her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

Karayolu Parça Nakliyat  Taşımacılık

Farklı taşıma türlerinin birleşimi ile yüklerinizi en uzak noktalara, en kısa sürede ulaştırabilirsiniz.

Hemen Ara