Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İzmir evden eve

İzmir Asansörlü Taşımaclık

İzmir evden eve Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. Demircan  Nakliyat tarafından görevlendirilen uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.

 Eşyalarınıza evden eve nakliyat hizmeti sırasında zarar gelmemesi için en doğru ambalajlama seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni evinizde veya iş yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir.

Demircan  Nakliyat firmasının paketleme elemanları özenle kırılma tehlikesi olan cam eşyaları, mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde tekrar birleştirirler. Bu şekilde eşyaların taşınmasında hasar sıfıra indirilmektedir. Eşyanıza verdiğimiz önemi, kullandığımız kaliteli ambalajlama malzemelerinden ve personelimizin paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz.

Ambalajlamada; eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre muhtelif ebatlarda; beyaz kraft karton kutular, kapitoneler, balonlu naylonlar ve bol miktarda kağıt kullanılmaktadır. Özel eşyalarınız, hassas elektronik eşyalarınız veya paha biçilemez sanat eserleriniz büyük bir özenle taşınır.

 

 

Ev ve Ofis Eşyası Paketleme

Paketleme işlemi tüm ekipmanın, malzemenin ve parçaların taşıma yöntemini ve araçların belirlenmesini, uygun şekilde depolanmasını, ambalajlanmasını, muhafazasını ve sevkiyat faaliyetlerini içerir. Eşya paketlenirken eşyaya has özellikler ve ihtiyaçlar unutulmamalıdır. Bu durum da farklı paketleme koruma yöntemlerinin ve paketleme kategorilerinin oluşmasını zorunlu kılmaktadır.
Pazarlama açısından paketleme konseptine bakıldığında ürünün teşvik edilmesinde ve reklamında kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkar. Ürünün şekli, ağırlığı, rengi, müşteriyi etkileyen bilgiler ve ürün hakkındaki bilgileri içerir.  Bunlardan ilki eşyanın nakliyesi ve depolanması sırasında eşyanın dış etkenlerden korunması ve ikincisi ise eşyanın depolanması ve taşınması esnasında kullanılması gereken işçi ve sarf malzeme maliyetlerini azaltmasıdır.

Paketler iki değişik düzeyde materyalden oluşur.

Birincil Paket; ürünü doğrudan içine alan ilk, asıl, iç pakettir.

İkincil Paket; Birincil paketi koruyan ve ürün kullanılacağı zaman atılan materyaldir.

Eşya Taşıma Fizibilite işlemleri

  • Eşya taşıma planlaması ve teklif için ekspertiz (uzman inceleme ve tespit) yapılmaktadır.
  • Taşıma için gelecek ekiplerin tamamı sigorta kapsamında olup, şirketimizin bünyesinde gerekli eğitimleri almış ehil çalışma arkadaşlarımızdır.
  • Eşya taşıma sigortası vereceğimiz teklifin içinde olarak tarafınıza sunulmuş olur

depolama, taşıma ve tanıtma için gereklidir.

Hemen Ara