Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İzmir Evcil Hayvan Nakliyat

İzmir Evcil hayvan taşıma, Evcil hayvan kafes ebatları Evcil hayvan nakliyesi

İzmir Evcil Hayvan Nakliyat Demircan nakliyat fiyatları, evcil hayvanınızın kapladığı alan ve gideceği mesafe ile orantılıdır. Aşağıdaki resim üzerinde kafes türlerimizi görebilir, minik dostunuza uygun kafesi seçebilirsiniz. Demircan nakliyat fiyatları ve kafes boyutlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Evcil Dostlarımıza Uygun Taşıma Yöntemleri 

Small Kafes ile Transfer:

Bu kafes türümüzde genel olarak kedi, küçük ırk köpek ve yavru köpek transfer edilmektedir. Boyutları 50*33*33 olan bu kafes türümüzü tercih eden minik yolcularımız kendi taşıma boxları ile gelmelidir. Demircan nakliyat fiyatları içerisinde en uygun kafes boyutudur.

Medium Kafes ile Transfer:

Bu kafes türümüzde orta ırk köpekler ve büyük ırk kediler transfer edilmektedir. Boyutları 76*48*53 olan bu kafes türümüz tarafımızca verilmekte olup yolcularımızın herhangi bir kafes alma ihtiyacı yoktur. Demircan nakliyat aracımızda medium ve large boyutlu kafesler bulunmaktadır.

Medium kafes ile transfer edilecek yolcular ile birlikte maksimum kafes boyutu kadar eşya kabul edilmektedir.

Large Kafes ile Transfer:

Bu kafes türümüzde büyük ırk köpekler ve büyük ırk kediler transfer edilmektedir. Boyutları 107*71*76 olan bu kafes türümüz tarafımızca verilmekte olup yolcularımızın herhangi bir kafes alma vs ihtiyacı yoktur. Büyük ırk köpeklerde sakinleştirici alma ihtiyacı duyulursa lütfen veteriner hekiminize danışarak uygun bir sakinleştirici isteyiniz. Tarafımızca uyutma ya da sakinleştirme operasyonumuz bulunmamaktadır.

NOT: Tüm ırklarımız için yakalama hizmetimiz bulunmamaktadır. Evcil hayvanlarınızı kafese yerleştirerek teslim etmek ve kafesten teslim almak müşterilerimizin sorumluluğundadır.

NOT: Yolcularımız evcil hayvanın boyundan küçük kafesi alamamaktadır ve almış ise iadesi yoktur. Büyük boy kafesimiz müsait ise ücret farkı ile büyük kafese aktarılır. Kafes müsait değilse bir sonraki en yakın müsait tarihe aktarılır.

Large kafes ile transfer edilecek yolcular ile birlikte maksimum kafes boyutu kadar eşya kabul edilmektedir.

Demircan nakliyat ve Pet Taksi Ücretleri :

Evcil hayvan taşıma ücretlerini gideceğiniz km ve kullanacağınız kafes boyutuna göre belirlemekteyiz. Tur tarihinden en az 14 gün önce yapılan rezervasyonlar için özel olarak %50 indirim uygulanmaktadır.

Belirli aralıklarla yapılan turlarımızı görmek için Demircan nakliyat tarihleri sayfamızı ziyaret ediniz.

Arama kelimeleri: Demircan nakliyat fiyatları, evcil hayvan taşıma fiyatları, pet nakil ücretleri, pet transfer ücretleri, pet taksi ücretleri, şehirler arası evcil hayvan taşıma ücreti, Demircan nakliyat, pet taksi, pet nakil, pet transfer, kedi taşıma, köpek taşıma, evcil hayvan taşıma, köpek transferi, kedi transferi, evcil hayvan transferi, pet taşıma, köpek taşıma, kedi taşıma, şehirler arası evcil hayvan taşıma, şehirler arası Demircan nakliyat fiyatları, şehirler arası hayvan taşıma

Demircan nakliyat, Pet taksi, şehirler arası hayvan taşıma hakkında merak edilenler

 • Minik dostumuzun rahat bir yolculuk geçirmesi için yolculuğumuzdan önce en az 3 saat yemek yemeye ara vermelisiniz. Aksi takdirde rahatsızlıklar ve kusma yaşanabilir. Dilediğiniz kadar su verebilir yada yürüyüş yaptırabilirsiniz.
 • Teslimat ve alım noktası seçtiğiniz turda belirtilen konumdur.Evden alım yaptırmak isteyen müşterilerimiz için, alım yapılacak ya da teslimat yapılacak konumun, bizim teslimat noktamıza olan uzaklığı ile şehir içi tarife ile ücretlendirilmektedir.
 • Pet nakil esnasında dilediğiniz zaman araçtaki personelimiz ile iletişime geçip konum bilgisi isteyebilirsiniz. Whatsapppet taksi üzerinden canlı konum sayesinde anlık olarak takip edebilirsiniz.
 • Demircan nakliyat sayfamız üzerinden size uygun turu tıklayıp detayların bulunduğu sayfaya giriniz. Demircan nakliyat detay sayfasındaki “Şimdi Rezervasyon Yap” butonuna tıklayınız. Gideceğiniz noktaları ve tarihinizi seçip, kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz.
 • Toplu pet taşımalarda Fiat Doblo markalı aracımızın tek yön kapasitesi şu şekildedir:
  1 adet Large kafes
  1 adet Medium kafes6 adet Small Box
 • Toplu taşımada Renault Trafic markalı aracımızın kapasitesi aşağıdaki gibidir:

2 adet large box

5 adet medium box

5 adet small box

 • şehirler arası pet kargo aracıHer hafta kesin kalkışlı olarak yapılan İstanbul İzmir Demircan nakliyat ve İstanbul Ankara Demircan nakliyat turlarımızda teslimat noktaları aşağıdaki gibidir:
  İstanbul -> Cevizlibağ vatan bilgisayar önü, Kadıköy evlendirme dairesi önü
  İzmir -> Bornova Ege Ünviersitesi Hastanesi Önü
  Ankara-> Ankara Şehirler arası otobüs terminali girişi
 • Şehirler arası geçerli olan bu taşıma farkımız, sizin isteğiniz doğrultusunda şekillenmektedir. Toplu taşıma belirli tarih ve saatte, belirli noktalardan belirli noktalara, diğer misafir minik dostlarımız ile gerçekleşmektedir. VIP taşıma ise sizin dilediğiniz tarihte dilediğiniz rota üzerinden transfer sağlanmasıdır.

Hemen Ara