Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İstanbul Traktör Kiralama

İSTANBUL TRAKTÖR KİRALAMA

İstanbul’un Anadolu ya da Avrupa yakasında traktörler arıyor ya da kiralamak istiyorsunuz. Bunun için doğru yerdesiniz. Demircan taşıma firmamızın vasıta filosunda bulunmakta olan traktörler ile Fabrikalarda,  İnşaat şantiyelerinde, Tünellerde, Belediyelerde v.s gibi alanlarda kiralanmak ve kullanılmak suretiyle şöförlü şöförsüz kiralama desteği sağlamaktayız. Sizlere uygun, ekonomik ve süratli İstanbul traktör kiralama çözümleri üretiyoruz. Traktörlerimizi vangolu ya da vagonsuz bir halde kiralayabilirsiniz.

Firmamız daha ilkin şirket ve şahışlara kiralamış olduğu 15 tane kiralık traktör ile müşteri kitlesini her geçen gün genişletmektedir. Avrupa yakası traktör kiralama hizmetimiz ile Avrupa yakasının bütün bölgelerinde traktörlerinizi bulunduğunuz konuma getirmekteyiz. Firmamız ile traktör kiralama hizmetini gerçekleştirmek istiyorsanız firmamız tarafınca meydana getirilen olan sözleşmelere uymak yükümlüdür. Sözleşmemizde en mühim madde ise kira isteği ile kiralanmış olan traktörün kirasının bittiği tarih ve saatte firmamıza geri teslim edilmesidir.

İstanbul Kiralık Traktör Hizmetinde Sözleşme

İşinizin uzadığıysa ya da yarım kaldıysa firmamız ile yeniden bir kira sözleşmesi imzalayarak işinizi tamamlayabilirsiniz. İstanbul traktör kiralama fiyatlarında müşterilerimize her daim destek olarak cep yakmayacak fiyat tekliflerini sunmaktayız. Firmamız yalnızca traktör kiralama hizmeti ile kalmayıp  Römork (Damperli, Dampersiz Vagon), Su Tankeri aparatları kiralama hizmetide sunmaktadır. Tüm sunmuş olduğu kiralama hizmetlerini senelik, aylık, günlük ve saatlik kiralama tutarları ile sunmaktadır. Şantiye sahasında araç-gereç taşıma, Fabrika içinde ürün sevkiyatarı, Belediyenin park bahçelerinde kullanıla bilen vangolu vangonsuz, kabinli ve kabinsiz prosedüre makul bir halde ihtiyacınız olan şeyleri problemsiz karşılayacak bir halde teslimatı firmamız tarafınca gerçekleştirilmektedir.

Avrupa yakasında sunduğumuz gibi Anadolu yakası traktör kiralama hizmetinde sunmaktayız. Haftanın 7 günü 24 saat müşterilerileri için aleni olan firmamız, sizlere kesintisiz bir halde İstanbul kiralık traktör hizmeti sunmanun gururu ve kıvancı içerisindedir.

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakasında Kiralık Traktör Hizmeti

İstanbul’da Kiralama Hizmeti Sunduğumuz Bölgeler;

Adalar → Arnavutköy → Ataşehir → Avcılar → Bağcılar → Bahçelievler → Bakırköy → Başakşehir → Bayrampaşa → Beşiktaş → Beykoz → Beylikdüzü → Beyoğlu → Büyükçekmece → Çatalca → Çekmeköy → Esenler → Esenyurt → Eyüp → Fatih → Gaziosmanpaşa → Güngören → Kadıköy → Kağıthane → Kartal → Küçükçekmece → Maltepe → Pendik → Sancaktepe → Sarıyer → Silivri → Sultangazi  → Sultanbeyli → Şile → Şişli → Tuzla → Üsküdar → Ümraniye → Zeytinburnu

Traktörlerin bakımı yapılmakta olup, İşinizin gerçekleştirmesi anında hiç bir problem ve arıza ile karşılaşmamaktadır. Firmamız yalnızca kiralama hizmeti sunmakta olup, traktörün yakıt durumu ile ilgilenmemektedir. Yakıt kiralamış olan şahıs ya da firmalarca doldurulmaktadır. Firmamızı iletişim sayfamızdaki bağlantı numaralarından arayarak, kiralık traktör hizmetinden derhal faydalabilirsiniz. Traktör kiralamada önder firma.

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerinde saatlik, günlük, haftalık ya da aylık İstanbul kamyonet nakliye kiralama hizmeti için sizler için hazırladığımız kamyonet nakliye kiralama hizmeti makalemizi okuyarak, ayrıntılı bilgili olabilirsiniz.

Hemen Ara