İzmir ve Mersin gibi büyük şehir limanlarından hizmet sağlamaya devam etmektedir. İhracat parselde 48, ithalat parselde ise 42 liman aracılığı ile lojistik süreci gerçekleştirerek alanında uzman lojistik firmalarından bir tanesidir.

Parsiyel Yük Taşımacılığı 

Parsiyel taşımacılık, genel olarak havayolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığında tercih edilen bir nakliyat şeklidir. İngilizce’de LCL yani ‘’Less Container Load’’ ismi ile bilinen bu yöntem, dilimizde ‘’Parsiyel Konteyner yükü’’ olarak kullanılır. Bu yöntemi kullanmak isteyen kişilerin öncelikle parsiyel taşımacılık nedir? sorusunun cevabını bilmesi gerekir. Bu taşımacılık türü, yüklerin bir konteyneri tamamen dolduramadığı durumlarda kullanılır. FCL, yani tam konteyner yükü taşımacılığın karşıtı olarak bilinen parsiyel taşımacılık sisteminde, konteyner içerisindeki yükler birden fazla alıcıya sahiptir. Demircan nakliyat, anlaşmalı acenteleri ile birlikte yükleri müşterilerden teslim alarak varış noktasına düzenli şekilde ulaştırmayı amaçlar. Hem yurt dışı, hem de yurtiçi parsiyel taşımacılık süreçlerini en verimli şekilde yöneterek müşterilerin transfer ihtiyaçlarını karşılar. Zamanında evrak teslimi ile teslimat süresi boyunca hiçbir aksiliğe yer vermeden güvenli taşıma imkanı sunar. Demircan nakliyat bünyesinde yer alan ofislerde yüklemeler gerçekleştirilip operasyon el süreç titizlikle başlar. Çıkış noktasından varış noktasına kadar her adım takip edilerek, en güvenli ve ekonomik transfer işlemi gerçekleşir.

Asansörlü Eşya Taşıma Hızlı ve Güvenilir Nakliyat
Uluslar Parça Taşımacılık

Yalnızca yurtiçi değil, uluslar arası parsiyel taşımacılık alanında da sektördeki en iyi firmalardan bir tanesi olan Demircan nakliyat, dünyanın dört bir yanındaki şehirlere hızlı ve güvenli gönderim imkanı sağlar. Teslimat süresi boyunca müşteri her adımda bilgilendirilerek karşılıklı güven bağı en iyi şekilde oluşturur. Operasyon ekibinin üstün çalışmaları sayesinde güncellik her an korunarak müşteri, yükünün hangi saatte, hangi bölgede olduğu ile ilgili net bilgiye kolayca ulaşır. Aynı zamanda müşterilere sunulan kendi operasyon el sürecini yönetme avantajı ile kontrolü ele almaları sağlanır.

Parsiyel Yük Taşımacılığının Sunduğu Ayrıcalıklar

Lojistik sektöründe büyük bir öneme sahip olan parça yük taşımacılık, sunduğu avantajlar sebebi ile sıkça tercih edilir. Bu avantajlar şu şekilde sıralanır.

  • Az miktarda yüke sahip firmaların komple araç kiralamalarını ortadan kaldırır. Bu yöntemin sıkça tercih edilmesinin en önemli sebebi, ciddi oranda maliyet tasarrufu sağlamasıdır.
  • Demircan nakliyat farkı ile rekabetin oldukça fazla olduğu Avrupa parça taşımacılık alanında kaliteli ve güvenli nakliyat süreci oluşur.
  • Parsiyel yüklemede araç içi boşluklar ödenen miktarı arttırmaz.
  • Aynı güzergahta yer alan birden fazla müşterinin yükünü ulaştırması ile zaman tasarrufu sağlanır.
  • Yurtdışı parça taşımacılık yapan firmalar arasında yerini alarak sektörde başarılı işlere imza atmış olan Demircan nakliyat, müşteri talepleri doğrultusunda en ideal rotaları oluşturarak hem ekonomik, hem de güvenli bir taşımacılık imkanı sunar. İstanbul Parça Nakliyat

 

Parça Yük Nasıl Hesaplanır?

Palet ölçüleri veya koli ebatları söylenir ve kg da önem gösterir

Parsiyel Taşımacılık Türleri

Demircan nakliyat müşteri talepleri doğrultusunda hizmetlerini her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

Karayolu Parsiyel Taşımacılık

Farklı taşıma türlerinin birleşimi ile yüklerinizi en uzak noktalara, en kısa sürede ulaştırabilirsiniz.