Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İstanbul Nakliye

İstanbul Nakliye 

İstanbul Nakliye, ile artık ev taşıma ve yerleştirme çok pratik ve profesyonel. Evden eve nakliyat sektörü artık çok geniş ve büyük. Sektörün genişlemesi ile birlikte korsan ve kötü hizmet verenler de doğru orantılı olarak arttı.

Bu nedenle gerek evden eve nakliye gerekse de ofis taşıma için iyi bir araştırma yapıp doğru bir yerle anlaşmalısınız. Taşımacılık sektörün hem en eski hem de en iyi şirketi olarak hizmete hazırdır. Eşyalarınızın hem hijyen kurallarına uygun olarak taşınması hem de profesyonel olarak yerleştirilmesini sağlıyoruz. Çalışanlarımızın işinde profesyonel ve sabit kadrolu olması sayesinde hem yaptığımız işe hem de ekiplerimize güveniyoruz.
Firmamız taklit edilmektedir. Firmamız elimizde olmayan nedenlerden dolayı engellenemez bir hızda taklit edilmektedir. Bu nedenle sadece Demircan nakliyat. adresi ile iletişim kurunuz. Bu duruma yeteri kadar engel olamadığımız için siz değerli müşterilerimizden özür diliyoruz.

Evden Eve Nakliyat İstanbul

Sektörün merkezi sizin de tahmin edeceğiniz gibi İstanbul’dur. Firmamız İstanbul merkezli olup diğer bütün illerimize de hizmet vermektedir. Fakat bir kaç ilimizde şehir içi nakliye hizmetimiz mevcut değil. İstanbul içerisinde en iyi nakliye şirketi olduğumuzu defalarca kanıtladık.
İndirimli Nakliye Fiyatları
Fiyatlandırma yaparken amacımız hem müşterilerimizi hem de bizi zor durumda bırakmayacak bir ortak nokta oluşturabilmektir. Hizmetin kalitesini en üst seviyede tutacak ve aynı zamanda müşterilerimizin de bütçesini zorlamayacak bir orantı kuruyoruz. Her evin taşıma maliyeti kendine has olabilir. Bu nedenle öncesinde ücretsiz ekspertiz yaparak net bir fiyatlandırma hesabı sunuyorum

Ev Taşıma Konusunda Tiolar

Firmamızın merkezi İstanbul evden eve nakliyat. İstanbul içerisinde 14 farklı bölgede olan şubelerimiz sayesinde size yakın olan ekip ve araçlarımızı göndererek daha ekonomik fiyatlar çıkarabiliyoruz. Türkiye’nin her noktasına düzenlediğimiz düzenli seferler sayesinde artık taşıma ve nakliye ücretlerinizde ekonomik fiyatlar alabiliyorsunuz. En iyi nakliyat şirketi ile ekonomik fiyatlı taşınmak isterseniz bizi seçin.
Demircan Nakliyat sektöre attığı imzalar şaşırtıcı ve yol gösterici niteliktedir. Daha iyi hizmet verebilme rekabetini seven ve her zaman açık olan firmamız, korsana karşı mücadelede öncüdür. Öyle ki firmamızın çalışma görselleri bile bir çok firma tarafından izinsiz olarak kullanılıyor. En iyi hizmeti sunabilmek ve yol gösterici olmak bizim için gurur verici bir durum. Fakat bire bir taklit edilmek üzücü bir durum.
En İyi ve Profesyonel Firma
Hizmet ağımızı oluştururken en alttan en üste kadar sürekli ve anında iletişim olabilecek bir ağ oluşturduk. Bu sayede çalışmalarımızı anında takip edebilme ve müdahale edebilme durumuna kavuşmuş oluyoruz. Taşıma hizmeti ağında çalışan bütün personellerimiz en az beş yıl deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır. Bununla birlikte sabit kadrolu olup covit-19 önlemlerine karşı hes kodları ve takipleri oluşturulmaktadır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firması

Önemli olan taşınma esnasında öyle bir hizmet çıkarmak ki: sigorta şirketine ihtiyaç duymayalım. Fakat taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı eşyalarınızı geniş kapsamlı olarak sigortalıyoruz. Yaptığımız bu sigorta en küçük hasarı dahi karşılar. Bununla birlikte Demircan Nakliyat olarak sunduğumuz hizmetin kalitesi de sigorta primlerimizin uygun olmasını sağlamıştır. Hasarsızlık oranımızla sigorta şirketleri tarafından taktir edilmekteyiz.

Hemen Ara