Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İstanbul Kamyonet Nakliye Kiralama

72 / 100

İSTANBUL KAMYONET NAKLİYE KİRALAMA

İstanbul Kamyonet Nakliye Kiralama Anadolu ya da Avrupa yakasında günlük ve haftalık nakliye işleriniz için kiralık kamyonet nakliye aracına ihtiyacınız olabilir. Firmamız sunmuş olduğu İstanbul kamyonet nakliye kiralama hizmeti ile Araç filosunda bulunmakta olan Kia bongo, ford transit, isuzu kamyonet araçları ile ihtiyacınız olan şeyleri kesintisiz olarak karşılamaktadır. Nakliye hizmeti tek seferliğe mahsus olarak çalışan müşteriler yüksek bütçe ödemektedir. Sürekli gün ya da hafta olarak nakliye hizmeti aldığınızı düşünecek olursak oldukça pahalı olmaktadır. Bu vaziyet için firmamız sunmuş olduğu hizmetler arasına kamyonet kiralama hizmetini ilave ederek müşterilerini büyük bir sorundan kurtarmıştır.

İstanbul Kamyonet Nakliye Kiralama

Konforlu ve hususi kasa ve branda tasarımına haiz kiralık kamyonet nakliye araçları ile avantajlı ve kolay hizmet sunmakta olan nakliyat firmamız siz vatandaşlarına memnuniyet verebilmek için büyük çabalar sarf etmektedir. Kamyonet kiralama tutarları yük ve eşyalarınızın ağırlık ve taşınacağı mesafe göz önünde bulundurularak fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Kamyonet araçları 0-3.5 ton nakliyat kapasitelerine haiz olabilmektedir. Tabi ki vasıta cinsine göre değişiklik göstermektedir. Küçük kiralık kamyonet nakliye araçları 0-1.5 ton nakliyat kapasitesine, orta boy kamyon 1.5-2.5 ton nakliyat kapasitesi ve büyük kamyonetler 2.5-3.5 ton nakliyat kapasitelerine sahiptir.

Otopark gibi kapalı alanlara kiralanması ihtiyaç duyulan İstanbul kamyonet nakliye kiralama araçları aleni kasa kamyonet tercih edilmektedir. Açık kasa tercih edilmesinin nedeni brandalı kamyonetlerin yüksekliği uzun olduğundan kapalı otoparklara giriş yapması imkansızdır. Günlük, haftalık ve yıllık kiralık kamyonet araçları için Demircan nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.  Kiralanan kamyonet araçların bütün servis bakım ve arızalı firmamız tarafınca karşılanmaktadır. Kiralık araçlarımızın hepsi kasko ve sigortalı olup ruhsatlı araçlardır.

Kiralama hizmeti sunan firmamız antak kalma belgeleri kararı kiraya verilmektedir. Araçlarımız şöförlü(kamyonetçi) olarak kiralamaktayız, sizlere bu yolla daha iyi destek olmaktayız. İstanbul nakliyat olarak bütün ilçe ve semtlerdeki nakliyat ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabileceğiniz şirket olarak nakliyat sektörünün önder nakliyat firmaları içinde yerini her vakit en üst konuma kısa süre içinde kalitesiyle ve müşteri memnuniyeti ile taşımayı başarmıştır.Tekstilkent Nakliyat

Haftanın 7 günü 24 saaat İstanbul kamyonet nakliye kiralama hizmeti sunan Demircan  nakliyat firmamıza iletişim sayfasındaki bağlantı numaralarından iletişime geçerek kiralama hizmeti ile ilgili daha ayrıntılı bilgili olabilirsiniz.

Kamyonet kiralama hizmeti sunduğumuz gibi İstanbul’daki fabrikalara, şantiyeler için İstanbul Traktör kiralama hizmetini sunmaktadır.

Hemen Ara