Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İstanbul İzmir Nakliyat Ambarı

İstanbul İzmir Nakliyat Ambarı   

 İstanbul İzmir Nakliyat Ambarı   Türkiye’de yeniliklerin mimarlarından biri olan DEMİRCAN NAKLİYATŞehirlerarası ev taşıma hizmetlerinde insanlara    taşımacılık hizmetlerini ilk sunan nakliyat şirketi olmuşturHerkes bir yerden bir yere komple taşınmayabilir. Parça eşyasını göndermek için kargo rezilliği çekmek yerine bu konuda profesyonel bir nakliyat şirketinden destek alabilir.

 

İstanbul İzmir    Taşıma Firmaları

Parça Taşıma Şirketleri

İstanbul İzmir Nakliyat Ambarı   Taşımacılık Hizmetleri (Parça Yük)

evden eve - ofis ambar

Aslında uzun yıllardır var olan ama artık yeni yeni tanınmaya başlayan ve insanlar tarafından ilgi görmeye başlayan bir nakliye sistemi olduğunu söyleyebiliriz. İstanbul İzmir Nakliyat Ambarı   taşımacılık hizmetleri yani parça yük taşımak daha çok sık sık taşınmak zorunda olanlar ya da az eşyası ile bir başka yere gönderim yapmak isteyenler için en ideal ulaşım olacaktır. İstanbul İzmir Nakliyat Ambarı   taşımacılık hizmetleri yani parça yük taşımacılığı genellikle şehirler arası hizmette verilir ve sizler aynı kamyon içinde kendinize özel ayrılan alana eşyalarınızı aşındıktan sonra yolculuğa çıkar ve vereceğiniz adrese kadar sorunsuz şekilde ulaştırılmaya başlanır.

Parça Yük Taşımacılığı Nedir?

İzmir ve Mersin gibi büyük şehir limanlarından hizmet sağlamaya devam etmektedir. İhracat parselde 48, ithalat parselde ise 42 liman aracılığı ile lojistik süreci gerçekleştirerek alanında uzman lojistik firmalarından bir tanesidir.

İstanbul İzmir   Yük Taşımacılığı Gebze Nakliyat Ambari Demircan nakliyat

İstanbul İzmir   taşımacılık, genel olarak havayolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığında tercih edilen bir nakliyat şeklidir. İngilizce’de LCL yani ‘’Less Container Load’’ ismi ile bilinen bu yöntem, dilimizde ‘’İstanbul İzmir Nakliyat Ambarı   Konteyner yükü’’ olarak kullanılır. Bu yöntemi kullanmak isteyen kişilerin öncelikle İstanbul İzmir Nakliyat Ambarı   taşımacılık nedir? sorusunun cevabını bilmesi gerekir. Bu taşımacılık türü, yüklerin bir konteyneri tamamen dolduramadığı durumlarda kullanılır. FCL, yani tam konteyner yükü taşımacılığın karşıtı olarak bilinen İstanbul İzmir Nakliyat Ambarı   taşımacılık sisteminde, konteyner içerisindeki yükler birden fazla alıcıya sahiptir. Demircan nakliyat, anlaşmalı acenteleri ile birlikte yükleri müşterilerden teslim alarak varış noktasına düzenli şekilde ulaştırmayı amaçlar. Hem yurt dışı, hem de yurtiçi İstanbul İzmir Nakliyat    taşımacılık süreçlerini en verimli şekilde yöneterek müşterilerin transfer ihtiyaçlarını karşılar. Zamanında evrak teslimi ile teslimat süresi boyunca hiçbir aksiliğe yer vermeden güvenli taşıma imkanı sunar. Demircan nakliyat bünyesinde yer alan ofislerde yüklemeler gerçekleştirilip operasyon el süreç titizlikle başlar. Çıkış noktasından varış noktasına kadar her adım takip edilerek, en güvenli ve ekonomik transfer işlemi gerçekleşir.

Uluslar Parça Taşımacılık

Yalnızca yurtiçi değil, uluslar arası İstanbul İzmir Nakliyat Ambarı   taşımacılık alanında da sektördeki en iyi firmalardan bir tanesi olan Demircan nakliyat, dünyanın dört bir yanındaki şehirlere hızlı ve güvenli gönderim imkanı sağlar. Teslimat süresi boyunca müşteri her adımda bilgilendirilerek karşılıklı güven bağı en iyi şekilde oluşturur. Operasyon ekibinin üstün çalışmaları sayesinde güncellik her an korunarak müşteri, yükünün hangi saatte, hangi bölgede olduğu ile ilgili net bilgiye kolayca ulaşır. Aynı zamanda müşterilere sunulan kendi operasyon el sürecini yönetme avantajı ile kontrolü ele almaları sağlanır.

İstanbul  Yük Taşımacılığının Sunduğu Ayrıcalıklar

Lojistik sektöründe büyük bir öneme sahip olan parça yük taşımacılık, sunduğu avantajlar sebebi ile sıkça tercih edilir. Bu avantajlar şu şekilde sıralanır.

  • Az miktarda yüke sahip firmaların komple araç kiralamalarını ortadan kaldırır. Bu yöntemin sıkça tercih edilmesinin en önemli sebebi, ciddi oranda maliyet tasarrufu sağlamasıdır.
  • Demircan nakliyat farkı ile rekabetin oldukça fazla olduğuAvrupa parça taşımacılık alanında kaliteli ve güvenli nakliyat süreci oluşur.
  • İstanbul İzmir   yüklemede araç içi boşluklar ödenen miktarı arttırmaz.
  • Aynı güzergahta yer alan birden fazla müşterinin yükünü ulaştırması ile zaman tasarrufu sağlanır.
  • Yurtdışı parça taşımacılık yapan firmalararasında yerini alarak sektörde başarılı işlere imza atmış olan Demircan nakliyat, müşteri talepleri doğrultusunda en ideal rotaları oluşturarak hem ekonomik, hem de güvenli bir taşımacılık imkanı sunar.

 

Parça Yük Nasıl Hesaplanır?

Palet ölçüleri veya koli ebatları söylenir ve kg da önem gösterir

İstanbul İzmir Nakliyat    Taşımacılık Türleri

Demircan nakliyat müşteri talepleri doğrultusunda hizmetlerini her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

Karayolu İstanbul İzmir Nakliyat    Taşımacılık

Farklı taşıma türlerinin birleşimi ile yüklerinizi en uzak noktalara, en kısa sürede ulaştırabilirsiniz.

 

Hemen Ara