Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Evinizi taşımak için İdeal nakliyat fiyat teklifi almak için doğru adrestesiniz. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları en ekonomik düzeyde çözümleme yapmış olup sunmaktadır. Fiyat teklifi sunarken çözümleme neye göre yapılır sorusunu siz kıymetli müşterilerimize açıklamak isteriz. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren firmamız bedava ekspertiz hizmetini sunmaktadır. Taşınması ihtiyaç duyulan evinizin büyüklüğünü, nelerin taşınacağı, taşınma koşullarını hangi evden eve nakliyat aracının tercih edileceği gibi özellikler ekspertiz personellerimiz tarafınca belirlenmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatlarında Uygun Teklif ve Paketlemeli Taşımacılık

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları araştırması yaparken, müşterilerimiz firmamızın öteki evden eve nakliyecilik firmalarına göre daha ekonomik öneri verdiğinin farkına varacaklardır. Uzman nakliyat personelleri ve kaliteli paketleme ekipmanları ile ev taşımacılığını problemsiz bir halde makul fiyat teklifi ile  gerçekleştirmektedir. Paketleme ekipmanlarımız birincil marka olup, asla kullanılmamıştır.  Paketleme ekipmanlarının temizliği mühim olduğu kadar, evden eve nakliye aracının temizliği de oldukça önemlidir. Ev eşyalarınızı sevk edeceği aracın pak olması eşyalarınızın daha hijyenik bir halde taşınmasını sağlar. Ev eşyalarını pak vasıta ve sıfır ekipmanlar ile taşınmasını kim istemez ki?

fatih Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları ve Sigortalı Nakliye

Uygun fiyat tekliflerini firmamız hazırlanan bedava ekspertiz tutanağı sonra müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerimizin fiyat teklifini onaylaması üzerine, ofisimizde ya da ev adresinizde imzalanan evden eve nakliyat ve sigorta sözleşmeleri ile evinizin taşınmasının ilk adımı gerçekleştirilmiş olur. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları hizmeti sonra firmamız taşınacağı gün ve saat randevusu vermektedir. Taşınma günü geldiğinde ekspertiz tutanağı kararında belirlenmiş olan evden eve nakliyat aracı villa, ev, bina v.b önüne makul bir yere park edilmektedir. Mutfak eşyalarınız hususi koliler içine dikkatli bir halde yerleştirilip, üstüne “kırılabilir” yazısı yazılarak taşınma sırasında ayrı bir itina içinde taşınması yapılmaktadır. Personellerimiz ile bütün eşyalarınız paketlenerek, nakliye aracına taşınmaktadır.

Evet, bütün vasıta içinde taşınarak istif edilen ev eşyalarınız yeni adresine teslim edilmek suretiyle yola çıkmaktadır. Yeni adresinizde mobilya, beyaz eşya ve öteki kurulum gerektiren elektronik cihazlar kurularak evden eve nakliyat hizmeti sonlandırılmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili ayrıntılı malumat almak için Demircan nakliyat firmamız arayabilirsiniz. Taşınmayı bizimle gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmek isteyen müşterilerimize oldukça teşekkür ederiz. Hoşçakalın.

Hemen Ara