Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat firması İstanbul’dan Bodrum’a ev taşıma, Şehirler arası nakliyat, sigortalı ev ofis nakliyat hizmeti sunar. İstanbul Bodrum arası ev taşıma ve parça eşya nakliyat servisimiz mevcuttur. Aynı zamanda Bodrum’dan İstanbul’a ev nakliyat hizmeti de sunuyoruz. İstanbul Bodrum nakliye şirketimizden bedava fiyat teklifi alınız.

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat İstanbul bodrum nakliyat firması

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Firması

Ev ya da iş yerlerinin bir yerden değişik yere taşınmasında hizmet sunan evden eve nakliyat firmaları bunun yanı sıra kaliteli ve güvenilir bir taşınma sunarak üstünlükleri da elde etmenize yardımcı oluyor. İstanbul Bodrum evden eve nakliyat firması ile yapılacak olan taşınma işleminin hızlıca ve güvenle gerçekleştiriyoruz. Ev ya da iş yerinizin taşınmasında yardımcı alabileceğiniz Bodrum nakliye firması seçimlerinde dikkatli olmanızı öneriyoruz.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliye Şirketi Seçimi

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat firması ile işlemlere yer açarak üstünlükleri elde etmeniz olası olur. Kısa müddette ev ya da iş yeri eşyanızın yeni yerleşim yerine sevk edilmesini sağlıyoruz. Bodrum evden eve nakliye firma seçiminizde ise birtakım detaylara dikkat etmenizi öneriyoruz. Evden eve nakliye firma seçiminde aşağıdaki noktalara dikkat ederek seçim yapmanızı öneri ediyoruz.

  • Evden eve nakliye firmasının personelin çalışması sırasında lüzumlu olan vasıta gereç ve malzemelerde kaliteli tercihlere yer verip vermediğine,
  • Bodrum evden eve nakliye firmasının personelinin mevzusu ile ilgili uzman ve tecrübeli olup olmadığına
  • Nakliye işlemlerinde eşyaların taşınacağı araçların yeni model ve kapalı kasa olup olmadığına,
  • Evden eve nakliye firmasının hizmet sözleşmesine yer verip vermediğine
  • Nakliye sigortasının yapılıp yapılmadığına
  • Asansörlü nakliyecilik hizmeti sunulup sunulmadığına
  • Evden eve nakliye firmasının depo hizmeti verip vermediğine ve ekstra istek edilen hizmetlere yer verip vermediğine dikkat etmeniz önemlidir.

İstanbul Bodrum Ev Taşıma Hizmeti Nasıl Alınır?

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat hizmet alımına yer vermek için ilk önce ustalaşmış hizmet sunan bir takım tercih etmeniz önerilir. Bunu yanı sıra hizmet almak için ise ilk önce müracaat yapmanız gerekir. Başvuru işlemleriniz sonra şirketin yetkili personeli adresinizi ziyaret ederek bedava eksper hizmetini sunar. Yetkili personel tarafınca hazırlanan rapor sonra ise firma tarafınıza fiyat teklifi verir. Firma tarafında alınacak olan hizmet için sunulan fiyat teklifine onay vermeniz gerekiyor. İstanbul Bodrum evden eve nakliyat firması tarafınca hazırlanan hizmet sözleşmesi taraflar içinde imzalanarak tamamlanır. Evden eve nakliye işlemlerinin avantajını elde etmek için derhal müracaat yapabilirsiniz.

İstanbul’dan Bodrum’a Ev Taşıma

İstanbul’dan Bodrum’a ev taşıma hizmeti sunan nakliye şirketleri içinde en güvenilir ve konforlu nakliyat hizmetini sunuyoruz. İstanbul Muğla nakliye seferlerini derli toplu olarak gerçekleştiriyoruz. Muğla’nın birçok ilçesine nakliyat yaptığımız gibi Bodrum ilçesine de nakliyat gerçekleştiriyoruz. Bunun için bedava fiyat teklifi ile ön araştırma ve fiyat teklifi sunuyoruz. Ardından teklifimizi onaylardanız, en müsait tarihlerde taşınmanızı gerçekleşiyoruz. Bodrum ilçesi dinlence beldesidir. Çoğunlukla villa ve yazılıkların bulunmuş olduğu bir ilçedir.

Bodrum’dan İstanbul’a Ev Taşıma

Bodrum’dan İstanbul’a ev taşıma hizmeti almak isteyenler olmaktadır. Söz mevzusu yurttaşlarımız firma seçiminde yalnızca fiyat baz almaktadırlar. Taşınmak konfor ve güvenliği dikkate alın. Taşınma tutarları sizin için ikinci planda olmalıdır. Bodrum İstanbul evden eve nakliyat firması resmi bir firma olmalıdır. Söz mevzusu nakliye şirketinin tüm belgeleri tam olmalıdır. Remi firma ve firma ile taşınmalısınız. Örneğin taşınma sırasında oluşacak zararlarınız için güvence bulunmalıdır. Buna sigortalı nakliyat sözleşmesini misal verebiliriz.

İstanbul Bodrum Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

İstanbul Bodrum şehirler arası nakliyat firmaları içinde bulunan Demircan Nakliyat şirketimiz haftanın yedi günü hizmetinizdedir. İstanbul bodrum şehirlerarası evden eve nakliyat seferlerini derli toplu olarak gerçekleştiriyoruz. Bu seferlerimizde şehirler arası nakliyat fiyatları indirimli olarak sunuyoruz. Yol güzergahına göre taşınma süresi farklılık gösterir. Ortalama 24 saat içinde taşınmanızı tamamlıyoruz. Ev eşyalarınızı yeni evinize taşıyıp kuruyoruz.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Bodrum ev nakliyat fiyatları taşınacak olan ev eşyasının hacmine göre değişiyor. Örneğin İstanbul’dan Bursa’ya 2+1 ev taşıma ile 3 artı 1 ev nakliye tutarı farklıdır. Bunun sebebi değişik büyüklükte araçların nakliyat prosedürünü yapmasıdır. Ayrıca nakliye işlemleri için çalışacak personel sayısı da değiştiğinden maliyet olarak yansır. Ortalama Bodrum evden eve nakliye fiyatları 1500 tl den başlamaktadır. Demircan Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ olarak İdeal fiyatlarla taşınmanızı sağlıyoruz. Bunun için bizlerden bedava fiyat teklifi isteyiniz.

Nakliyat Fiyat Hesapla Bodrum Nakliyat Fiyatları Asansör Kurulumu Ek Hizmetler
Bodrum 1+1 Ev Taşıma 4.000 – 4.500 ₺ 400 – 500 ₺ 100 – 200 ₺
Bodrum 2+1 Ev Taşıma 5.500 – 7.000 ₺ 400 – 500 ₺ 100 – 200 ₺
Bodrum 3+1 Ev Taşıma 7.500 – 8.000 ₺ 400 – 500 ₺ 100 – 200 ₺
Bodrum Ofis Taşıma 7.000 – 9.000 ₺ 400 – 500 ₺ 100 – 200 ₺
Bodrum Parça Eşya Taşıma 1.000 ₺ 400 – 500 ₺ 100 – 200 ₺

İstanbul Bodrum arası ev nakliyat tutarları ne kadar?

İstanbul Bodrum arası ev nakliyat fiyatı ev oda sayısına göre değişir. Ortalama 1500 tl den başlayan ücretlerle taşınmanızı sağlıyoruz. Ev oda sayısı arttıkça fiyat da artabilir. Tam net fiyat bilgisi için öneri isteyiniz.

İstanbul Bodrum arası nakliyat kaç saat sürer?

İstanbul Bodrum arası nakliyat işlemleri bigün 24 saat içinde tamamlanabilmektedir. Eşyalarının durumuna göre ve yol trafik faktörleri de dikkate alındığında en oldukça ertesi gün kurulum işlemleri sonuçlanmış olur.

İstanbul Bodrum arası parça eşya taşımacılığı yapıyor musunuz?

İstanbul Bodrum arası parça eşya nakliyat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İstanbul Bodrum arası parsiyel eşya taşımacılığı servisi ile tek oda ya da 1+1 gibi eşyaların taşınmasını yapıyoruz. Talep doğrultusunda mobilya ya da beyaz eşya gibi bir kaç parça eşyanın da taşınmasını sağlıyoruz.

İstanbul Bodrum arası ev taşımada sigorta yapılıyor mu?

İstanbul Bodrum arası nakliye işlemleri tüm nakliyecilik işlemlerinde olduğu gibi sigorta sözleşmeli olarak gerçekleştirilir. Bunun için ek bir ücret istek edilmez. Her şey dahil evden eve nakliyat tutarları ile taşınmanız sağlanır. Taşınma sırasında zarar olması halinde 2 bin tl ye kadar Demircan Nakliyat şirketimiz zararınızı karşılar. Daha üst miktarlarda ihtimaller içinde kaza ve zararlar ise anlaşmalı sigorta poliçesi kapmasında karşılanır.

Hemen Ara