Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İstanbul Ankara Parsiyel Taşımacılık

74 / 100

İSTANBUL ANKARA PARSİYEL TAŞIMACILIK

İstanbul Ankara Parsiyel Taşımacılık Lojistik sektöründe parsiyel taşımacılığın önemi olabildiğince büyüktür. Parsiyel nakliyecilik öteki nakliye işlerinden birazcık değişik gibi görülebilir. İstanbul Ankara parsiyel taşımacılık uygulamasında en doğru hizmeti ve kararı ortaya koyan firmamız bu hususta sizi ilk önce bilgilendirmek istemektedir. Dilerseniz parsiyel nakliyecilik noktasında sizlere bu türün iyi mi bir nakliyat içerdiğini anlatalım.

Parsiyel nakliyecilik bunun yanı sıra parça eşya ve yük taşımacılığı da demektir. Taşımacılık sektöründe topyekün taşımanın yanısıra parsiyel nakliyecilik arzuları de hayli gelmektedir. Bunun sebebi topyekün bir nakliye hizmeti yerine parsiyel nakliyat hizmeti almanın maliyeti diğerine göre daha uygundur. Elbette taşınacak olan yük ve eşyanın durumuna bağlı doğal ki de. Güzergahların aynı olması parsiyel nakliyecilik uygulamasının gerçekleşmesi için makul olan bir durumdur. Farklı müşterilerin yük ve eşyalarının aynı güzergah üstünde değişik adreslerde olması ve taşınacak eşyalarında bir bütün durumunda değil de parça olarak taşınması gereklidir. Parsiyel nakliyecilik prosedürü kamyon, kamyonet, kapalı panelvan türü araçlar ya da tırlar ile gerçekleşebilir. İstanbul Ankara parsiyel taşımacılık uygulamasında firmamız yük ve eşyanızın durumuna göre vasıta belirlemesi yapmaktadır.

Taşıma maliyetlerini en aza indirmede parsiyel taşımacılığın önemi elbette büyüktür. Parsiyel nakliyat uygulamasında sigortalı nakliye hizmeti de alınabilmektedir. Aynı aracın içerisinde olan bütün yük ve eşyalar sigortalı olarak taşınır. İstek ve istek doğrultusunda tek bir parça eşya dahi hususi sigorta kapsamına alınabilmektedir.

İstanbul Ankara Parsiyel Taşımacılıkta Yük Hesabının Yapılması

İstanbul Ankara arasında taşıtacağınız yükün ağırlığı ve kütlesi hesaplama yaparken çıkacak olan maliyeti şekillendirmektedir. Hesaplamaları g

İstanbul Ankara Parsiyel Taşımacılık

enelde metreküp, ağırlık ve ladametre hesap ölçütlerini kullanarak yapılmaktadır. En, boy, yükseklik ve tane bileşenlerinin kararı olarak ortaya bir maliyet çıkartılır ve bu maliyet parsiyel nakliyecilik talebinde bulunan arzu sahibine sunulur. Fakat ne olursa olsun parsiyel nakliyecilik evden eve nakliye, ofis ve büro nakliyesi, ambar nakliyesi gibi topyekün yük ve eşyaların taşındığı nakliyat türlerinden daha hesaplı olmaktadır. İstanbul Ankara parsiyel taşımacılık uygulaması ile hususi parça yük ve eşyalarınızı dilediğiniz noktaya ulaşmasını sağlatabilirsiniz.

Yazlığınıza gitmesi ihtiyaç duyulan birkaç parça eşya için bir vasıta tutmaya kalktığınızda haliyle topyekün bir nakliye maliyeti karşınıza çıkacaktır. Ancak parsiyel nakliyecilik vasıtası ile o güzergaha giden araçlarımızın içerisinde taşıyacağımız aynı eşyaların size çıkaracağı maliyet daha makul ve düşük olacaktır. Bu nedenle parsiyel nakliyecilik hizmeti alma noktasında bizlerden tam kapsamlı yardımcı alabilir ve parça eşyalarınızı sorunsuzca taşıtabilirsiniz.

Parsiyel Yük ve Eşya Taşımacılığında Hangi Türler Mevcuttur?

Parsiyel yük ve eşya taşımacılığının çok sayıda türü vardır. Bu istek sahibinin talebi doğrultusunda belirlenir. Bunlara misal verecek olursak şu başlıklar durumunda sizlere sunabiliriz.

Karayolu İle Parsiyel Taşımacılık: En çok tercih edilen nakliye programları arasındadır.Bu uygulamada rut planlaması yapılmakta ve bu plana göre hareket edilmektedir. Yükleme işlemleri adresten ya da depo gibi alanlardan yapılabilmektedir. Burada da müşterinin talebi şekillendirme noktasında önemlidir.

Havayolu İle Yapılan Parsiyel Taşımacılık: Genellikle çok uzak yerlere giden ya da gelen kargolarda kullanılan bir nakliye türüdür.  Havayolu parsiyel taşımacılığında yük ve hususi eşyalar havalimanı ya da havaalanında yüklemesi yapılarak taşınır.

İstanbul Ankara Parsiyel Taşıma Hizmetleri İçin Demircan  Nakliyat Firması İle İrtibata Geçebilirsiniz

Bunların haricinde denizyolu ve demiryolu üstünden meydana getirilen parsiyel nakliyat türleri de vardır. İstanbul Ankara parsiyel taşımacılık hizmeti alma noktasında karayolu taşımacılığı tercih ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yük ve eşyalarınızın problemsiz taşınacağının garantisini sizlere her vakit vermekteyiz.  Uygun maliyetli nakliyat hizmeti almak için haftanın her günü firmamızı arayabilirsiniz. Parsiyel nakliyecilik uygulamasında rakiplerimizden her vakit bir adım daha öndeyiz.

Hemen Ara