Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat

70 / 100

İSTANBUL ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT

Her vakit ikametgah durağan(durgun) bir şehirde kalmaz, öğretmenlerin tahini menfaat kimi iş şartlarından ya da farklı nedenlerden kaynaklı öteki şehirlere göç edebilirler. İstanbul Ankara evden eve nakliyat firmamız İstanbul şehir’inden Ankara başkent şehirimize evlerinizi taşımakla görevlidir. Evden eve taşınma zor bir iştir. Uzman şirket ve personeller ile yapılması gereklidir. Evlerinizi yüksek katlara taşımasını asansörlü nakliyat hizmetimiz ile yüksek katlara evinizi rahatlıkla taşınmasını gerçekleştiriyoruz.Ev taşımacılığı firmamız ile iletişime geçtiğiniz vakit firmamız sizlere bedava ekspertiz personellerini yönlendirerek bulgu hizmeti gerçekleştirilir. Keşif personellerimiz evinizdeki eşyalarınızı inceleyerek ve taşınacak olan eviniz ile ilgili birkaç soru sorduktan sonra fiyat tutanağına bütün detayları yazarlar ve hizmet sonra değerlendirilmektedir.

Firmamız Anadolu ve Avrupa yakasında iki şube olarak kurulmuş ve yurttaşlarımızın evlerinin bulunmuş olduğu konumlara göre en yakın şubelerimize aktarmayı sağlayıp, en yakın şubemiz yurttaşlarımıza daha iyi destek olmaktadır. Keşif hizmeti sonlandırıltıktan sonra müşterilerimiz ile yakın konumda bulunan ofisimizin yolunu tutarak ofiste her şey kesinleşmektedir. Çay eşliğinde bütün rapordaki bilgilere göre fiyat belirlemesi yapılıp, tenzilat eşliğinde müşterilerimize net bir fiyat teklifi verilmektedir.

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Sigorta Sözleşmesi

İstanbul Ankara evden eve nakliyat firmamızın sunmuş olduğu fiyat teklifini karar veren müşterilerimizin ev nakliyat hizmetinin ilk basamağı olan sigortalı nakliyecilik kapsamı sözleşmesini imzalayarak ilk ev nakliyat basamağı gerçekleştirilmektedir. Sigortalı nakliyecilik vazgeçilmez sözleşmedir. Çünkü eşyalarınızın taşınma ve yolculuğu esnasında karşılaşabilecek en fena mevzubahis durumlardan eşyalarınız güvence dibine alınmaktadır.  Demircan nakliyat firmamız ev eşyalarınızı problemsiz ve mükemmel bir halde taşıyacağından ismi gibi kendisinden emindir. 1995 yılından bugüne dek gerçekleştirmiş olduğu ev nakliyat hizmetleri ile bu işte ustalaşmış ve uzman olmuştur.

Sigorta ve nakliye sözleşmeleri imzalandıktan sonra evinizin taşınacağı tarih belirlenmektedir. Evinizi taşınacağı tarihin gelmesi ile bütün ekipmanlar personeller tarafından ev nakliyat aracı içine koyularak taşınacak evinizin adresine gelinerek, apartman önüne makul bir yere park edilip ve ev eşyalarınızın taşınmasına engelleyen öteki etraf sakinlerinin araçlarını daha uzak bir konuma götürmeleri için rica edilmektedir.

Demircan Nakliyat Firması Memnuniyet Bırakır

Çok samimi ve güler yüzlü ile davranışlar sergileyen İstanbul Ankara evden eve nakliyat firmamız ile çalıştıktan sonra pişman olmayacaksınız. Uzman paketleme personellerimiz tarafında ev eşyalarınızın hepsi paketleme ve ambalajlama ekipmanları ile sarılarak taşınmaya makul hale getirilmektedir. Uzman nakliyat personellerimiz tarafında evinize makul belirlenmiş nakliye aracına yüklenmektedir. Araç içinde istiften görevli personelimiz bütün istifi yaparak eşyalarınızın hasar görmemesi için en iyi istifi yapmaktadır.

Beyaz eşyalarınız ve bütün mobilyalarınız bu işten görevli personellerimiz ile sökülüm sağlanarak aparatları aygıt üstüne izsiz bant ile bantlanarak paketlenmektedir. Tüm taşınma sonlandırıldıktan sonra son kontroller sağlayarak evinizi Ankara’ya ulaştırmak suretiyle 450km lik yola koyulmaktadır. Ankara’ya ulaştırıldıktan sonra ev eşyalarınız bütün eşyalarınız evinize asansör yardımı ile taşınmaktadır. Taşınan eşyalar paketlerden çıkartılarak istediğini dizayna göre istifi personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınızın sökülümü sağlandığı gibi yeniden eski haline getirilip, etraf toparlandıktan sonra ev nakliyat hizmetini sevinçli ve memnuniyetli bir halde sonlandırılmaktadır.

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat Firması 1995 Yılından Bugüne Devam Eden Hizmet

İstanbul Ankara evden eve nakliyat firmamız müşterilerine 1995 yılından bugüne dek hizmetini sürdürmüş ve sürdürmeye siz kıymetli müşterilerimizin yardımları ile devam etmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak Demircan  evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçebilir, ev nakliyat hizmeti ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi yetkili kişilerimizden alabilirsiniz. Bizleri şimdiden yeğleyen müşterilerimize teşekkürlerimizi iletiriz. Hoşcakalın efendim.

İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunduğumuz bir öteki şehir:

Hemen Ara