Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İstanbul Ambar Kargo

Ambar Kargo İstanbul

Ambar Kargo İstanbul  hizmetlerimizle hemen tanışın, anında taşının! Her ölçekten eşyanın güvenle ve çabucak taşınmasına imkân sağlayan firmamız ile kaliteyle tanışmanın zamanı çoktan geldi. Hem şehir içi hem de şehirlerarası sevkiyatlarda tercih edebileceğiniz markamız sayesinde en doğru sonuçlara ulaşacaksınız. Evsel eşyalardan fabrika yüklerine kadar aklınıza gelebilecek her sektöre ve her ölçeğe hitap eden markamız dahilinde aradıklarınıza kolaylıkla ulaşacaksınız. Her zaman hizmetinizde olan markamız,  Anadolu yakası ambarı kapsamında hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde zamanında teslimat ilkesi ile beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılar. İstediğiniz tüm yüklerin dakikası dakikasına doğru bir şekilde teslim edilmesine imkân sağlayan markamız ilden ile taşıma hizmetleri ile uçtan uca çözümler sunar. Firmamızın çatısı altında tercih edebileceğiniz ev taşıma işlemlerinde ürünlerinizin hasarsız ve zamanında teslim alınmasını sağlıyoruz. İçiniz rahat bir şekilde güvenebileceğiniz bir sevkiyat firması ile çalışmanız sizin de odak noktanız olan işlerinize yönelmenize yardımcı olur. Sektörel tecrübemiz ve son teknolojik ekipmanlarımız sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde en titiz eşyalarınızdan mobilyalarınıza kadar tüm araçlarla yanınızdayız. Eksper hizmeti de sunan firmamız sayesinde ürünlerinizi sigortalatabilir ve ihtimaller içinde hasarlarda bedelini kuruşu kuruşuna alabilirsiniz.

Sigortalı Taşıma Nakliye Ambar Depolama Hizmeti Şehir içi Şehirler Arası Nakliyat Gebze Nakliyat Ambari Demircan nakliyat

 

Dikkatli ve Güvenli Taşıma Süreci İçin Anadolu Yakası Ambarı

Alanında uzman olan kadromuz sayesinde tüm sürecin profesyonelce yönetildiği firmamız ile özenli ve dikkatli bir taşıma sürece geçireceksiniz. İsterseniz ev ya da ofis taşıma işlemlerinde personellerimizin yanında durarak süreci kendi gözlerinize de görebilirsiniz. Anadolu yakası ambarı kargo hizmetlerimizden faydalanarak tüm bu süreçler için ödediğiniz masrafların oldukça daha azını ödeyebilirsiniz. Eşyaların güvenliği ve personel açısından oldukça avantajlı olan ambar kargo hizmetlerimiz sayesinde piyasadaki İdeal fiyatlardan bütçenizi yormadan faydalanmanız mümkündür. Sadece ev değil, ofis ve diğeri eşyaların taşınmasında da alabileceğiniz hizmetlerimizde önceliğimiz sizin mutluluğunuzdur. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunduğumuz hizmetlerde titiz bir şekilde ambar ve paketleme yaparız. Bu sayede eşyalarınız yol boyunca kırılmaz ya da herhangi bir zarara uğramaz. Çevresel koşulların olumsuz etkilerine karşı da eşyalarınızı korunmasına yardımcı olan firmamız, dışarıda ürün bırakmayarak rüzgar, dolu, yağmur ve güneş ışınlarının zararlı etkisinden eşyalarınızın korunmasını sağlar. İtinalı ve özenli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz Anadolu yakası ambarı sistemi sayesinde sizinle birlikte aynı yöne gidecek olan diğeri eşyaların aynı araç içinde taşınmasını sağlarız. Bu sayede sevkiyat masraflarının minimuma indirgenmesine yardımcı oluyoruz. Firmamızın aynası olarak görev alan personellerimizin her biri sertifikalı ve eğitimlidir. Bu eğitimler periyodik olarak tekrarlanır ve yeniliklerden ekip arkadaşlarımızın haberdar olması sağlanır. Güler yüzlü, alanında uzman, sabırlı ve deneyimli ekibimizin güvencesinden faydalanarak istediğiniz sevkiyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sadece sevk için, değil kurulum hizmeti içinde tercih edebileceğiniz firmamız, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak zengin donanımlara sahiptir.

 

Parça Sevkiyat Hizmetlerinde Güven Sağlayan  Anadolu Yakası Ambarı

Ambar Kargo İstanbulı hizmetlerimiz tüm bir alanın değil de eşyaların parça olarak taşınmasını istediğiniz durumlarda da yanınızdadır. Yanınızda alamayacağınız kadar büyük olan, ama sayı bakımından az olan eşyalarınız için parsiyel eşya taşıma hizmetlerimizden faydalanarak istediğiniz lokasyona ulaşımını sağlayabilirsiniz. Eşyaların birbirine karışmadan ya da herhangi bir hasara uğramadan taşınmasına imkân sağlayan markamız sayesinde hedef noktaya istediğiniz eşyaların güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Alanında uzman olan kadromuz sayesinde en az fiyatlarla taşıma hizmetlerinden faydalanmanız mümkündür. Hem şehir içinde hem de şehirlerarası için tercih edebileceğiniz profesyonel sistemlerimiz sayesinde taşımak konusunu aklınızdan çıkarabilirsiniz. Sektörel açıdan oldukça profesyonel bir şekilde sunduğumuz ambar hizmetleri sayesinde nakliye ve taşımacılık mevzusu hakkında beklentilerinizi tam anlamıyla karşılıyoruz. Lojistik hizmetleri kapsamında tam tercih ettiğiniz saatte eşyaların aktarımını gerçekleştiren markamız sayesinde işleriniz aksamayacak. Profesyonel hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmet almak isteyenlerin adresi olan firmamız, yurt dışından gelen yüklerin ve yurt dışına çıkacak yüklerin de taşınması mevzusu hakkında doğru hizmetler sunar. Kargo ve ambar hizmetlerini tek bir merkezden alarak farklı hizmetler için çeşitli markalar ile ayrı ayrı çalışmak zorunda kalmazsınız.

 

Ambar Kargo İstanbul Depolama ve Sevkiyat Hizmetleri Bir Arada

Depolama ve taşımacılık

Ankara ambarı

gibi tüm süreçlerin tek bir merkezden gerçekleştirildiği ambar hizmetlerimiz dahilinde geniş araç filomuz ile hizmet veriyoruz. Bu sayede ticaret ve sanayi alanında bulunan yüklerinizin de güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlıyorsunuz. Geçici depolama hizmetlerimizden de faydalanarak belirli bir süreliğine, belirli bir lokasyonda kalması gereksinim duyulan yüklerinizin korunaklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda gerekli olan tüm yasal belgeler ile içinizin de rahat etmesini sağlıyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde depolama ve ambar hizmetleri sunarak geniş kapsama alanı içerisinde, taahhüt ettiğimiz süre dahilinde eşyaların ulaşımını sağlıyoruz. Kargo ile karşılaştırıldığında oldukça uygun ücretlerle alabileceğiniz ambar hizmetlerimiz tır, kamyon, kamyonet ve diğeri transfer araçları ile her ölçekten yükün doğru bir şekilde taşınmasını sağlar. Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Kayseri, Yalova, Manisa, Karaman, Konya, Edremit, Bandırma, İstanbul ve Ankara gibi aklınıza gelebilecek tüm şehirlerde ve tüm ilçelerde tercih edebileceğiniz ambar hizmetlerimizde hem gidiş hem de dönüş yolunda sevkiyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Tüm yüklerinizin zamanında ve güvenilir bir şekilde teslim edildiği firmamızda istediğiniz ürünlerin güvenilir depolarımızda uygun koşullar altında korunmasını sağlayabilirsiniz.  Ambar Kargo İstanbul

Güvenlikli Depolarda Uygun Muhafaza Koşulları İçin Anadolu Yakası Ambarı

Depolarımız 24 saat boyunca kameralı ve fiziki güvenlik sistemleri ile korunur. Bu sayede eşyalarınız herhangi bir zarara uğramaz. Parça yük taşıma hizmetleri sunan markamız dahilinde güvenilir taşıma hizmetlerinin rahatlığına sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Ekipman, envanter, malzeme ve insanların doğru bir şekilde koordine edilmesi için eğitimli ve sertifikalı personellerimiz ile devamlı olarak hizmetinizdeyiz. Depolama ve uygun yük sevkiyatı mevzusu hakkında bizlere güvenebilirsiniz. Kurumsal çözümlerimiz ile günün her saati iletişime geçebileceğiniz uzman ekibimiz sayesinde en doğru sonuçlara ulaşacaksınız. Zengin araç filomuz vasıtasıyla tüm süreçlerin profesyonelce yönetilmesini sağlıyoruz. GPS sistemli araçlarımız, yüklerinizi anlık ve canlı olarak takip etmenizi sağlar. Bu sayede hem içiniz hem işiniz rahat eder. Uzun yıllar boyunca uzun yol şoförlüğü yapmış olan usta uzun yol şoförlerimiz ile yüklerinizin zamanında ve sorunsuzca ulaşımını sağlıyoruz. Özenli paketleme sistemimiz sayesinde eşyalarınızda herhangi bir çizik dahi meydana gelmiyor. Köpük kutular, hava kabarcıklı paketleme malzemeleri ve oldukça daha fazlasıyla eşyalarınıza büyük bir hassasiyet ile yaklaşıyoruz. Ambar hizmetlerimiz kapsamında sunduğumuz destekler sayesinde en doğru sonuçları almanızı sağlıyoruz.

 Anadolu Yakası Ambarı  İle Kurumsal Ambar Hizmetleri Cebinize Dost

Ambar, taşımacılık ve geçici depolama hizmetlerimizden faydalanarak zamanı yönetin. İster satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin ihracat için hazırlanmasını sağlayın isterseniz de farklı bir şehre taşınmadan önce geçici depolama hizmetlerimizden faydalanın. Hiçbir şekilde mağdur olmamanız adına hizmet veren

Gebze Nakliyat Ambari Demircan nakliyat

ekibimiz sayesinde eşyalarınız güvence altına alınır. İsterseniz bizlere teslim ettiğiniz yükler için sigorta yapılmasını da isteyebilirsiniz. Bu sayede pahada ağır olan araçlarınız mevzusu hakkında da içiniz rahat eder. Tek merkezden çoklu hizmet alarak firmalar içinde bölünmek istemiyorsanız siz de kusursuz hizmetlerimizi tercih edin. Günübirlik çıkışlar sayesinde istediğiniz yüklerin en kısa zamanda teslimat noktasına ulaşmasını sağlayalım.

Hemen Ara