Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İstanbul ADR Taşımacılık

ADR’Lİ Nakliye

İstanbul ADR Taşımacılık işlemi özveri ve hız isteyen bir kavramdır. Malların sevki sırasında, kırılıp dökülmemesi çok önemlidir. Güvenli bir şekilde bulunduğu yerden başka bir yere taşınması gereken yere güvenle taşınması gerekiyor.

İstanbul Nakliye sizlerin her türlü nakliye işlemlerinizde güven duyarak tercih edebileceğiniz bir firmadır. Bizim nakliye firmamız, sizlere her zaman en iyi ve kaliteli bir nakliye işlemi sunmak için her zaman buradayız.

Uygun Fiyatlı Nakliyat

Firmamızdan alacağınız Adr li taşıma hizmetini diğer firmalara oranla oldukça uygun fiyatlara alabileceksiniz. Siz de fiyat almak için Adr li Nakliye Taşıma firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tüm tehlikeli madde taşımacılığı güvenli olmalıdır. Bu yüzden en iyi firmalar ile anlaşılmasıdır. Kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlanması için, Kocaeli Lojistik olarak bütün bu hizmetlerin en üst seviyede verildiğini belirtmek isteriz. ADR’li taşınma ve nakliye işlemleri insanların ve çevre için son derece önemlidir.

ADR’Li Nakliye İşlemlerinizde Olması Gerekenler

Kesinlikle bu taşıma işlemini yapabilmek için, bütün bu Kural ve prosedürlerin firmanızda olması gerekiyor.

ADR’Lİ Nakliye

Aksi takdirde bu kurallara uymadığımız zaman farklı işlem ile asla gerçekleştiremezsiniz. Zaten insan sağlığı ve doğal çevrenin düzeninin korunması için, tehlikeli madde taşıma işlemlerinde öncelik olarak bu kurallara dikkat edilmesi gerekiyor.

Kesinlikle ADR ’li taşıma belgesinin olması gerekiyor. Bu belge bütün bu işlemleri için gerekli olan kuralların, taşıma işlemi yapacak olan firmada olduğunu gösteren bir belgedir.

ADR Taşımacılık Anlaşması Nedir? 

Tehlikeli malların Kara yolu ile Uluslararası Taşımacılığına ait Avrupa Anlaşması olarak tanımlanan ADR taşımacılık anlaşması insan sağlığı ve çevre temizliğini de göz önünde bulundurularak tehlikeli maddelerin düzenli ve güvenli olarak kamuya açık olan kara yollarında taşınmasını sağlayan bir yönergedir. ADR  Taşımacılık faaliyetinin gerçekleşmesinde etkili olan gönderen, alıcı, doldurucu, yükleyici, boşaltıcı, ambalajlayıcı, taşımacı ve araçların çalışma koşullarını ve yükümlülüklerini kapsamaktadır.

 Güvenli ADR Taşıma

ADR  güvenli bir şekilde siyanür ve benzin gibi tehlikeli ve yanıcı maddelerin taşınabilmesi için ADR taşımacılık kurallarını göz önünde bulundurur. Taşıma işlemlerinin ilk basamağından son basamağı olan teslimata kadar her türlü güvenlik tedbiri alarak Güvenli ADR Taşımacılık hizmeti verir.  Bu noktada kurumsal kimliğe sahip olan firmamız  işinin ehli kişilerden destek almanız önemli olduğu gibi firmamız yasalarla belirtilen kurallar çerçevesinde gerekli sertifikalara sahip sürücülerle hizmet vermektedir.

İstanbul ADR Taşımacılık Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Siz de uluslararası karayolları üzerinde tehlikeli maddelerin taşınması hususunda hizmet alacağınız firmaları seçerken oldukça dikkatli davranmanız gerekir. ADR taşımacılık belgesine sahip  sürücüleri bulunmayan bir firma ile çalışmanız tehlikeli maddeler taşınırken yaşanabilecek olası kazaların önüne geçilmesi mümkün olamayacaktır. ADR taşımacılık sertifikasına sahip sürücüler ve bu sürücülerin kullandığı ekipmanlar  sayesinde kaza olasılıklarını minimuma indirebilmek mümkün olacaktır. Tehlikeli maddelerin güven içerisinde ve sorunsuz bir şekilde taşınması için bu hususların mutlaka göz önünde bulundurulması gerekir.

ADR Taşımacılık Kuralları Nelerdir?

İster kısa mesafede olsun ister uzun mesafede olsun tehlikeli maddelerin taşınması hususunda  taşıma işlemlerinin ADR taşımacılık kuralları çerçevesinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir .

Demircan nakliyat ADR Taşımacılık Hizmeti

İstanbul ADR  Taşınacak maddenin araca yüklenmesinden tutunda taşınmasına, ambalajlama işlemlerinden yüklerin boşaltılmasına kadar her türlü konuda çok titiz ve  dikkatli davranır. Tüm bu işlemler sırasında gerekli ekip ve donanımların yerinde kullanılmasına önem verir. Bu konulara dikkat edilmediği takdirde yanıcı ya da patlayıcı olabilen bu tehlikeli maddelerin hem insan sağlığını tehdit edebileceği çevreye  akma ya da sızma gibi durumlarla  çevre kirliliğine neden olabilmektedir. Çevre dostu ADR taşımacılık sertifikasına sahip olup, çevreye zarar gelmemesi ve bu zararın insan sağlığını tehdit edecek boyuta gelmemesi için uluslararası yönergelerin takip eder.

Tüm canlılar ve çevrenin güvenliğini esas alarak, sürekli denetim ve eğitimlerle, tehlikeli madde taşımacılığında müşterilerine hizmet vermektedir. ADR belgeleri ve ekipmanlarına sahip filosu, uzman ve eğitimli sürücüleri ile organik veya inorganik kimyevi madde ve gıda ürünleri lojistiği alanlarında, küresel ve yerel pazarlarda müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

ynı güzergahta taşınacak olan, birbirinden farklı müşterilere ait yükleri, aynı kamyon, kamyonet veya tırla taşıma faaliyetine parsiyel taşımacılık adı verilir. ADR

Bu sayede, taşıtmak istediğiniz yük, farklı yüklerle bir arada olduğundan, ekonomik olarak fayda sağlarsınız.

Parsiyel yük taşımacılığında temel amaç, aynı güzergahta taşınması talep edilen yükleri, yük miktarı komple bir aracı doldurmasa bile, aynı araca yükleyerek taşıma maliyetini ekonomik bir seviyeye getirmektir. ADR

Hemen Ara