Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İmes Ambar,

İmes Ambar, İmes Nakliyat Firmalar

İmes Ambar

İmes Ambar olarak sadece İmes değil Tüm Marmara Bölgesinden 81 il ve ilçeye ayrıca 81 ilden Marmara Bölgesine her türlü yük Şehir içi Şehirler Arası Nakliyat taşımaktayız. İster komple araç isterseniz Parça yük nakliyesi için doğru yerdesiniz. Ayrıca sadece İmes nakliyesi değil İmes güzergahındaki tüm il ve ilçelere araçlarımız uğramaktadır. Firmamız İmes Ambar olup 81 il ve ilçeye Nakliye ve Ambar sevkiyatı yapmaktadır. Marmara Nakliyeciler Sitesinde ki Nakliye ve Ambar Büromuzdan  Yükünüze Uygun Araç temin edebilirsiniz. İmes Ambar Bünyesinde onlarca Ambar Firmaları bulunmaktadır, yalnız kalite hız ve dürüstlükle sayılı Firmalar çalışmaktadır. Bir İmes Ambar Firması olarak kalite hız ve dürüstlüğümüzle bizi ilk defa arayan müşterilerimizin nakliyeci tercihi ikinci kere yine biziz.  Yıllardır çalıştığımız firmalarımızla hergün daha ileriye gitmekteyiz.

Ambar  nedir ? Ambar olayı şöyle yapılmaktadır, öncelikle yükünüzün hacmi ve ağırlığı tespit edilmektedir. Sonra yükünüze uygun araç ayarlanır. Eğer yükünüz hafif ve hacmi küçük ise veya yeriniz büyük tır ve kamyonun giremeyeceği kadar dar ise küçük kamyonetlerimizle adresinizden alınmaktadır. Sonra dilediğiniz il veya ilçe adresine veya o yönde giden araçlarımıza sevk edilip araçlarımız teslimatlar için yola koyulmaktadır. 24 saat veya aracımızın gideceği yol mesafesine göre en geç 48 saat içerisinde istediğiniz noktaya sevk edilmektedir. İmes Nakliyat olarak verdiğimiz hizmet ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir ve memnun kalmanız için elimizden ne geliyorsa yapmak bizim bir görevimizdir.

İstediğiniz noktaya giden yükünüzü bizim dönüş araçlarımıza yarı fiyatına taşıtabilirsiniz .

Dönüş aracı Nedir ? dönüş aracı dediğimiz olay tüm Türkiyenin bölgelerinden Marmara Bölgesine yük getiren araçlarımız yolda yaptığı yemek, mazot, hgs, ve çeşitli yol masrafları vardır. Bu masrafları geri kendi bölgesine döndüğü zaman karşılayacağı bir yük götürmek zorundadır. Böylece araçlarımızın uğrama noktası olan tüm Türkiyeye tüm bölgelerimize çeşitli yük transferi yapmaktadır. Yükünüzü dönüş araçlarımıza verelim hem siz kar edin hemde Biz. Artık İmes Nakliye ile yükünüz yerde kalmasın. dürüst çalışmayı, kaliteli hizmeti, hızlı sevkiyatı, müşteri memnuniyetini  bir prensip edinip işimizin başında durmaktayız ve işimizi takip etmekteyiz.,

Hemen Ara