Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İlaç

İlaç Nakliyatı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İlaç nakliye Demircan lojistik, taşımacılık hizmetlerinde her türlü nakliye sevkiyatı ile ilgili sizlere  destek vermektedir. Lojistik alanda birçok lojistik firmalara göre özel bir yanı olan firmamızın; Türkiye’nin her yerinde istediğiniz lojistik desteğinin tamamını alabilme şansınız vardır. İlaç taşımacılığı hizmeti de bu hizmet dalları içinde mevcuttur.

Ambar Depolama Hizmeti

Soğuk İlaç Taşımacılığı

Firmamız ilaç nakliye hizmetlerini kış ve yaz aylarına göre hareketlilik sağlayarak taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. Medikal nakliye hizmetlerinde firmamız ile yapacağınız görüşmelerde her türlü isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar sistemli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Medikal taşımacılığı hizmetlerinde %100 referanslı çalışan yılların nakliyat şirketidir.

İlaç Taşımacılığına Uygun Araçlar Organize Etmekteyiz.

Firmamız her taşımacılık faaliyetine uyum sağlamadan bu hizmetlere girişmemektedir. Bu konuda büyük bir kararlılık ile hareket eden şirketimiz; sektöründe en iyi olmak için çaba sarf eder. Araç filosu konusunda da aynı hassasiyetlik ile hareket etmektedir. İlaç sevkiyatı için gerekli tüm tedbirleri alarak nakliye faaliyetlerine girişir. Kuruluşundan bu yana ev taşıma hizmetlerinde de aynı titizlik ile çalışmaktadır.

Tıbbi Malzeme Taşımacılığı

Sizde firmamız ile kurumsal taşımacılık hizmetlerinde destek almak isterseniz tek yapmanız gereken; firmamızın bünyesinde çalışmalarınızı yürüterek uzun yıllar boyunca çalışmamızı sağlayacaktır. Detaylı bilgi için  adresine giriş yapabilirsiniz. Firmamızın tüm nakliye süreçleri ile ilgili olarak sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Her konuda tecrübesi olan personellerimizin ilaç sevkiyatlarında nasıl hareket ettiğini ve ne tür araçlarla gerçekleştirdiğini inceleyebilirsiniz.

İlaç Lojistiği

Sigortalı Taşıma NakliyeSağlık; bir insanın hastalık, sakatlık durumu olmayışı, bunun dışında bedenen, ruhen ve sosyal yönden sağlam olmasıdır. Sağlığın değerini hiçbir para birimi ile ölçemezsiniz. İnsanın, koruması gereken en kıymetli varlığı kendi sağlığıdır. Çünkü sağlık bozulursa, insan, bedenen ve ruhen de bozulur. İlaç lojistiği bu konuda çok önem taşımaktadır.
İlaç Lojistiği kendi içlerinde aksiyonlara ayrılmıştır. Her alt unsurun yapılan katma değerli işlemler, taşıma şekilleri, teslimat süreleri, teslim şekilleri vb. yapılanmaları mevcuttur. Genel itibariyle İlaç Lojistiğini ele aldığımızda, tüm işlemleri sağlık bakanlığının gözetimi altında belli kural ve prosedürler eşlinde yapılan çok hassas ve önemli bir konudur. Hammadde ithalatından başlayarak, üretimine, depolanması ve dağıtımına, katma değerli tüm işlemlerine kadar yönetmelikler ve denetimlerle kontrol altına alınmıştır. Üretim aşamasından sonra paketleme ve son kontrol işlemleri dikkatli yapılmalı ve denetlenmedir. Ürünlerin depolanacağı alanların hijyen kurallarına uygun olması, gerekli ısı ve nem derecelerine dikkat edilmesi, hava ile temasının asgariye indirilmesi, haşarat kontrollerinin düzenli yapılması, denetim unsurlarının en üst düzeyde takip edilmesi, gerekmektedir. tıbbi Lojistiğinde taşınan ana ürünlerden olan tıbbı taşımacılığı genel olarak Ecza Deposu denilen kuruluşlar üzerinden yapılmaktadır. Bu kuruluşlar kendi içlerinde oluşturdukları tedarik zinciri ile ürünlerin depolanması ve alıcısına teslimine kadar tüm süreçleri organize ederler. Ecza Depoları bir bakıma medikal firmalarının toptancısı konumundadır. Ecza depolarının bu hizmetleri dışında birde Mümessil Ecza depoları vardır. Bu kurumların yönetimi kısmen ilacı üreten veya ithalatını yapan bir firmadadır.
Sonuç itibariyle ilaç lojistiği bir koordinasyon işidir. Hangi alanda olursa olsun yapılan aksiyonda yaşanılan tek bir aksaklık bütün organizasyonu altüst edebilir. Bu durum ise üreticiden tüketiciye kadar olan tüm silsileyi etkiler.

Medikal Taşımacılığı | Medikal Taşımacılık

Göreme Nakliyat olarak, Tıbbi Malzeme ve benzeri ürünlerinizi Göreme Nakliyat olarak istenilen adrese güvenle ulaştırıyoruz.

Amacımız ilaç firmalarının, eczanelerin ve ecza depolarının ilaca ve ilaç hammaddesine ihtiyaç duyduklarında zamanda teslimatları zamanında hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektir.

Gelişen üretim teknolojileri ve ar-ge çalışmaları, günümüzde tedavi değeri yüksek ilaçların ve medikal – estetik ürünlerin üretilmesine olanak sağladı.

Bunların sonucu olarak da ilaç ve sağlık sektörünün hizmet alıcıları için üretim, depolama her türlü transfer aşamaları ve son uygulama noktasına kadar birçok ilaç ve ürünlerin çok daha özel koşullarda saklanması ve sevkiyatı en önemli mesele haline geldi.

İşte bu bilinçle hareket eden Göreme Nakliyat; eğitilmiş, duyarlı çalışanları, teknolojisi, araçları ve güvenilir hizmet tecrübesi ile medikal lojistik alanında da çözüm ortağınız olmak için büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Tıbbi malzeme ve ilaçlarınız bozulmadan zamanında taşınılacak yere teslim edilir.

Günümüzün en önemli sektörlerinden olan taşımacılık sektöründe artık ürünlerinizi bir yerden bir yere ulaşımı çok kolay.

Hemen Ara