Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İkitelli Tır Nakliyat

İKİTELLİ TIR NAKLİYAT

İkitelli Tır Nakliyat Taşınacak olan yük ve eşyalarınız büyük kapasiteli olabilmektedir, bu yüzden tır nakliyat aracı ile taşınması gerekmektedir. Firmamız İkitelli tır nakliyat hizmeti ile İkitelli’nin bütün bölgelerinden İstanbul ve Türkiye’nin bütün bölgelerine sevkini üstlenmektedir. Komple ve parça taşımacılığı ile ürünlerinizi problemsiz bir halde adresine ulaştırmaktadır.

Tır nakliyat hizmeti esnasında istif oldukça önemlidir. Taşınması ihtiyaç duyulan yük ve eşyalarınızın hassaslık durumuna göre istifi yapılmaktadır. Firmamızın istifinden görevli olan personelleri, titiz ve kırılabilecek malzemelerinizi bütün mamüllerin üzerine koyarak, zarar görmesini engellemektedir. İkitelli bölgesinde titiz eşyalarınızı daha bereketli ve güvenilir taşımak için hususi olarak ikitelli kamyonet nakliyat hizmetinden istifade etmek sizler için en doğru karar olacaktır.

İkitelli Tır Nakliyat Aracımız İle Kesintisiz Hizmet

Firmamız kapalı, aleni kasa İkitelli tır nakliyat araçları ile müşterilerine hizmet sunmanın gururu içerisindedir. Çalıştığı ve her daim kazanılmış olduğu müşteri kitlesi ile doğru bir yol izlediğinin her vakit farkındadır. İstanbul Şehir içi şehirler arası tır nakliyat aracımız ile kış, yaz demeden siz kıymetli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz.

evden eve mutluluk taşır

İkitelli Tır Nakliyat Hizmeti İle Ağır Taşımacılık İhtiyaçlarınızı Karşılıyoruz

Fabrika yükleriniz, parça eşyalarınız, ağır yükler için İkitelli tır nakliyat hizmetini siz kıymetli müşterilerimiz için 1995 senesinde faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. 1995 Yılından bugüne dek tır nakliye hizmeti makul fiyat ile gerçekleştirmekteyiz. Tüm nakliyat işlemleri sigorta kapsamı içinde gerçekleştirilmektedir. Firmamız sigortalı nakliyecilik garantisi içinde nakliyat yapmasının tek sebebi müşterilerini mağdur etmemesidir. Değerli müşterilerimizden kazandığımız memnuniyet ve güler yüzlülük ile öteki nakliyat firmaları içinde lider olmayı hedeflemiştir. Tır nakliyat aracımız ile siz saygıdeğer müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz;

  • Fabrika yükleri taşımacılığı
  • Komple, parça yük ve eşya nakliyesi
  • Ağır nakliyat
  • Paletli araç-gereç taşımacılığı
  • Kolili taşımacılık
  • Sanayi malzemeleri taşımacılığı
  • Organizasyon taşımacılığı
  • https://www.istanbulankaranakliye.com.tr/

gibi ayrıcalıklı hizmetleri İkitelli tır nakliyat hizmeti ile problemsiz bir halde gerçekleştirmekteyiz. Haftanın 7 günü, 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz. Bizleri arayarak, taşınması ihtiyaç duyulan ağır yük ve öteki ürünleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

İkitelli bölgesinde TIR nakliye hizmeti sunduğumuz gibi İstanbul Ankara tır nakliyat hizmeti ile İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerinden Ankara’ya taşınması ihtiyaç duyulan ağır yüklerinizi ya da kaba olan eşyalarınızı problemsiz bir halde vasıta filomuzda bulunmakta olan TIR nakliye aracımız ile gerçekleştiriyoruz.

Hemen Ara