Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Hadımköy  Nakliye

Parça Eşya Taşımacılığı Nedir

 

Hadımköy  Nakliye Firmamız sizlere parça eşya taşıma hizmetleri vermektedir. Şehirlerarası parça eşya taşıma ve İstanbul içi parça eşya taşımacılık olarak hizmet veriyoruz. Sizlerde böylelikle firmamızdan Şehir içi ve Şehirlerarası eşya taşıma hizmeti alabilirsiniz. Firmamız eşya taşıma fiyatları bakımından ekonomik fiyatları sunmaktadır.

Demircan  taşıma olarak parça eşya nakliyesini basit ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız. İstanbul içi taşıma hizmetlerini 1 ya da 2 saat içinde Şehirlerarası eşya taşıma hizmetlerini 2 ve 3 gün içinde yapmaktayız.

Parça eşya nakliye hizmetlerinde en çok tavsiye edilen nakliyat firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetlerimizde sigortalı olarak hizmet vermekteyiz. Sektördeki en iyi evden eve taşıma firması olarak tüm hizmetlerimiz garantili ve güvenlidir. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekteyiz.

Hadımköy  Nakliye  Parça Eşya Taşıma

Hadımköy ambar  Verdiğimiz taşıma hizmetlerinde İstanbul merkezli olup tüm Türkiye’de hizmet sunmaktayız. İstanbul taşıma firması olarak sunduğumuz evden eve taşıma hizmetlerinden sonra profesyonel eşya taşıma hizmetlerini de vermekteyiz. Firmamız İstanbul içi parça eşya nakliye hizmetlerinde hızlı ve basit hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Merek edilen 

Hadımköy ambar  Merak etmeyin eğer demontaj gerektiren bir mobilyanız varsa tavsiye al formunda bu hizmeti istediğinizi seçebilirsiniz.
Size fiyat teklifi verecek her taşıma firması mobilyanız için montaj-demontaj hizmeti verebilir. Paketleme hizmetini de düşünmeyin taşıma firmaları bu hizmeti de veriyor.
Ama taşıma firmalarının çoğunun üstlenmediği bazı işler de var.
Klima de montaj ve montajını yapmıyorlar. Eğer montaj işinde duvar delme varsa bunu çoğunluk firma standart hizmete eklemiyor. Böyle bir hizmet istiyorsanız mutlaka daha önceden firma yetkilisi ile görüşün.

İstanbul bölgesinde alacağınız küçük eşya nakliye hizmetlerini gün içinde hızlıca yapmaktayız. Firmamız İstanbullun tüm semtlerinde hizmet vermektedir. Bizden arzu edeceğiniz hizmetlerde saatler içinde  araç gönderiyoruz . Taşımacılık hizmetlerinde profesyonel hizmet sunan tecrübeli çalışanlar ile hizmet veriyoruz.

Parça eşya nakliye hizmetlerinde İstanbul içi taşımalarda ekonomik teklifler ile hızlıca taşınma imkanlarını sizlere sunuyoruz. Saatler içinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz ve bunlar için en ekonomik fiyatları ödeyebilirsiniz. Sorunsuz parça eşya taşıma hizmetleri ile en çok tercih edilen taşıma firmasıyız.

Taşımacılık firmaları içinde sigortalı hizmet veren bunun yanında sigortalı ekip ile çalışan lider bir firmayız. Taşımacılık hizmetlerinde sorunsuz hizmet sunan ve bu hizmetler karşısında ekonomik teklifler veren tecrübeli bir taşıma şirketiyiz.

 

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetlerinde sigortalı hizmetler sunmaktayız. Nakliyat sektöründe en tecrübeli firma olarak yirmi yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Bu yüzden tüm Türkiye’de taşıma hizmetlerini sorunsuz sürdürmekteyiz.

Hadımköy  Nakliye Şehirlerarası eşya taşıma hizmetlerimizi de hızlı ve sorunsuz olarak sürdürmekteyiz. Şehirlerarası nakliye hizmetlerinde firmamızı tercih edin. Bu yüzden sizlere en iyi hizmetleri vermekteyiz. Taşınacak eşyanın paketlenmesi ve ambalajlanması en uygun şekilde yapılmaktadır. Demircan taşıma olarak iller arası taşınma hizmetlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyesi

Parça eşya nakliyesi verirken sadece iki ya da üç ekip arkadaşımız ile veriyoruz. Bunun nedeni verdiğimiz hizmetin hızlı ve basit olmasıdır. Sadece bir telefon etikten sonra aynı gün adresten alınıp aynı gün adrese bırakıyoruz. Fakat  bu hizmet İstanbul evden eve taşıma hizmeti gibi İstanbul bölgesinde gerçekleşir. Fakat firmamız şehirler arası parça eşya taşımacılığı hizmetini de vermektedir. Eşyanın hemen paketlenmesi ve güvenilir taşınma imkanı ile hızlıca gerçekleşir. Sizler aldığınız hizmetin kusursuzluğunu hızlıca göreceksiniz.

Parça eşya nakliye hizmetinde neler taşıdığımızı söyleyelim;

  • Beyaz Eşya (buzdolabı vb.)

  • Televizyon

  • Dolap , Gardırop , tv ünitesi vb.

  • Askılı eşya taşıma

  • Koli eşyalar

  • Koltuk kadrosu , berjer

  • Yatak

  • Avize

  • Ofis eşyaları

bu sadece genel olanları sizler küçük çaplı ya da bir iki adet eşyanızı rahat bir şekilde taşıta bilirsiniz. Ev taşıma gibi çoğu hizmette kolileme ve ambalajlamayı olabildiğince iyi şekilde yapıyoruz . Parça eşya nakliyesinde de bu hizmeti veriyoruz. Hızlı ve basit olması niteliğinde bile en iyi önlemleri alıyoruz.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Sizlerde parça eşya taşıma fiyatları hakkında bilgiye sahip değilseniz fakat uygun fiyatlı hizmet almak istiyorsanız tam yerindesiniz. Firmamız sizlere İdeal fiyat tekliflerini sunmaktadır. Bu yüzden sizlerde firmamız ile iletişime geçin. Sizlere aşağı yukarı fiyat vereceğiz fakat en doğrusu iletişime geçmek ve uygun fiyat teklifini almaktır.

 

 

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Fiyatları ?

Parça eşya nakliyecilik hizmetlerinde ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Fakat taşıtmak istediğiniz ürünün daha uygun fiyatlara taşınmasını istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. İstanbul içi ve şehirler arası taşımalarda fiyatlar değişmektedir. İstanbul içi 200 TL başlayan fiyatlar ile hizmet veriyoruz.

Şehirlerarası Eşya Taşıma Hizmetleri Kaç Gün Sürer ?

Şehirlerarası eşya taşıma hizmetleri istisnası durumlar haricinde sizlere göre ayarlanmaktadır. Bu yüzden çabuk bir durum yoksa firmamıza İdeal ve sizler için en yakın tarihte eşya gönderimi yapmaktayız.

İstanbul Parça Eşya Nakliyat ?

İstanbul taşıma firmaları lideri olarak Avrupa ve Anadolu yakasında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız her iki kıta da ve İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet vermektedir.

Hemen Ara