Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Gümrüklü Taşıma

Gümrük Taşıma

Gümrüklü Taşıma Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla taşımacılık hizmetlerinin yanında sunduğumuz gümrükleme yönetimi ile de ticarete hız kazandırıyoruz.

Yurtdışından gelen ürünlerin ülkeye girişinde gümrükte beklemesi resmi işlemlerin halledilmesi için gereklidir.

Resmi işlemlerden geçen ürünler, eşyalar gümrük taşımacılığı ile istenilen adrese taşınır.Sigortalı Taşıma Nakliye

Müşterileri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, istenilen şekilde karşılayabilmek için Göreme Nakliyat; kara taşımacılık çözümlerinde ürün hacmine göre Komple ve Paresiyle seçeneklerini sunmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarını anlayarak, taşıma sürecini en kullanması basit hale getiren esnek çözümleriyle Göreme Nakliyat, müşterileri için ihtiyaç duyulan yükleme alanını temin etmektedir.İstanbul İzmir Nakliyat - Demircan nakliyat

İhtiyaç duyulan tek bir siparişin taşınması olabileceği gibi, birden fazla siparişi içeren daha komplike proje taşımaları da olabilmektedir.

Her anlamda tecrübe isteyen gümrük nakliye işleriniz için bize gelebilir, bu konudaki geçmiş iş tecrübelerimize güvenerek eşya transferinizi yapmamıza izin verebilirsiniz.

Hertürlü Görüş, Öneri, Şikayet Bildiriminde Bulunabilirsiniz.! 

Teminatlı Yük
Taşımacılığı

 

Gümrüklü Taşıma, gümrüklü taşımacılık olarak da geçmektedir. İç gümrükten diğeri bir iç gümrüğe, iç gümrükten çıkış kapısındaki gümrüğe, bir gümrük kapısından diğeri bir gümrük kapısına, bir gümrük kapısından iç gümrüğe malların taşınması teminatlı yük taşımacılığı, diğeri bir adıyla gümrüklü taşımacılık alanına girmektedir. Teminatlı yük taşımacılığı, küresel anlamda ya da yurtiçi genelinde tedarik zincirinin önemli bir parçasıdır. Üreticiden gelen malların tüketiciye teslim edilmesinde, hammaddenin üreticiye ulaşmasında teminatlı yük taşımacılığı devreye girmektedir. Bu nedenle teminatlı yük taşımacılığına tedarik zinciri taşımacısı da denilebilir. Teminatlı yük taşımacılığı yapacak olan nakliye şirketi birtakım izin belgelerine sahip olmalıdır. Çünkü gümrüklü taşımacılıkta taşınan mallar yurtdışından gelmiş olabilir ve ülke içerisinde dağıtımında izinlere ihtiyaç duyulabilir. Bu nedenle nakliye şirketi malların taşınma iznine ve taşıyan araçların da belgelere sahip olması gerekmektedir.

Konteyner Nakliyat, çoğu taşımacılık biçiminde olduğu gibi teminatlı yük taşımacılığında da müşterisine ihtiyaç duyulan desteği sağlamaktadır. Alanında uzman takım arkadaşları ve ihtiyaç duyulan donanımı ile profesyonel bir nakliye süreci gerçekleştirmektedir. Teminatlı yük taşımacılığında gerekli olan izin belgelerine hem araçlarda hem de nakliye şirketi bünyesinde sahiptir. Kusursuz nakliye sürecinde olması ihtiyaç duyulan her şey Dilport Konteyner Nakliyat tarafından düşünülmüştür. Sektör tecrübesini profesyonellikle buluşturan Dilport Konteyner Nakliyat ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara