Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Göztepe Ofis Taşıma

Her vakit iş yaşamı durağan(durgun) kalmayabilir. Ofisinizi Göztepe’den İstanbul’un öteki ilçe ya da semtlerine taşınması gerekebilir. Firmamız Göztepe ofis taşıma hizmeti sunarak kurumsal ofisinizi uzman personelleri ile taşınmasını gerçekleştirmektedir. Ofis taşımak zor ve zahmetli bir iş olup bütün ofis eşyalarınızın taşınması paketlenmesi gerekmektedir. Firmamız bu işin profesyoneli olarak 1995 yılından bugüne dek taşıdığı ofisler ile siz kıymetli müşterilerine mükemmel ofis nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

ofis taşıma

Ofisinizi Sistematik Bir Şekilde Nasıl Taşıdığımızı İnceleyin

Göztepe ofis taşıma firmamız ofisinizi iyi mi taşıdığını maddeler durumunda sıralayalım…

  • Tüm ofisizdeki bilgisayarlar, yazıcılar gibi teknolojik araçlar kablolarından çıkartılarak paketlenmektedir.
  • Paketlenen eşyalarının hasar ve kırılma durumuna göre üstüne “Kırılabilir” notu bırakılmaktadır.
  • Ofisinizdeki mobilyalarınız mobilya ustamız tarafından demonte haline getirilmektedir.
  • Tüm mobilya ve eşyalarınız paketlendikten sonrasında uzman personellerimizce asansörlü nakliyecilik yardımı ile nakliyat araçlarımıza sevk edilerek yeni adresteki ofisinize taşınmaktadır.

Yukarıda saymış olduğumuz maddeleri yeniden yeni ofisinizde eski kurulum haline getirerek ofis nakliyat hizmetini sonlandırmaktadır. Göztepe ofis taşıma firmamızın personelleri içinde bilgisayar ile ilgili bilgisi olan personellerimiz bulunmaktadır. Bilgisayarlarınızın bütün kablolarını takıp öteki ofisinizdeki kurulum haline getirmektedir.

Göztepe Ofis Taşıma Hizmetinde Sigorta Sözleşmesi

Tüm teknolojik imkanlar ile ofisinizi taşıyan Göztepe ofis taşıma firmamız sigorta sözleşmesi yapmaktadır. Sigorta sigortası yapmadan ofisinizi taşımaya başlamayız. Sigorta oldukça mühim bir husustur. Çünkü ofisinizi nakliyat sırasında ofis eşyalarınıza olabilecek en aksi haldeki hasarı firmamız yapmış olduğu sigorta sözleşmesi ile eşyalarınızın cinsinden siz saygıdeğer ofis yetkilisine ödemeyi gerçekleştirmektedir.

Göztepe ofis taşıma firmaları içinde en kaliteli ve ustalaşmış bir şirket kura çekmek için birtakım özellikleri göz önünde bulundurmanız gereklidir. Bu özellikleri derhal sıralayalım…

  1. Tercih edeceğiniz şirketin ofis nakliyat hizmeti sunduğundan emin olmalısınız.
  2. Göztepe ofis taşıma firmasının daha ilkin gerçekleştirmiş olduğu ofis nakliyat resimlerine göz atın.
  3. Müşteri yorumları şirket tercihi açısından oldukça mühim bir kriterdir. Memnun kalan müşteriler sıklıkla internet sitesine yorum yapar.
  4. Ofisiniz plaza da bulunabilir. Bu durumdan kaynaklı plaza içindeki asansörün kullanabilirlik durumu olmaz. Bunun için asansörlü nakliyat aracının bulunup bulunmadığını şirket yetkililerinden öğrenebilirsiniz.
  5. En mühim kriterlerden biride paketleme ve ambalajlama hizmetidir. Firmanın nakliyat personelleri nakliyat sırasında eşyalarınızın çizilmemesi için paketleme ve ambalajlama yapması şarttır.

yukarıda maddeler durumunda sıralamış olduğumuz şartlar tercih edeceğiniz nakliyat firmasında bulunuyorsa inanın ki ofis eşyalarınız problemsiz bir halde taşınacaktır.

Göztepe Ofis Taşıma Hizmeti Alabilmek İçin İrtibata Geçmeniz Yeterli Olacaktır

Göztepe ofis taşıma hizmeti alabilmek için Demircan Nakliyat firmamız için iletişim sayfasındaki bağlantı numaralarından arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat  ofis nakliyat hizmeti sunmakta olan firmamız sizlere destek olacaklardır.

Ofis nakliyesi bu urlden ofis nakliyat hizmetimizi daha ayrıntılı bir halde araştırma imkânına haiz olabilirsiniz.

Hemen Ara