Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Ev Taşıma Tüyoları

Ev Taşıma Tüyoları – Taşınma Hazırlığı Nasıl Yapılır ?

 

Uzun süre yaşamış olduğunuz evden ayrılıp yeni bir eve taşınmak ve düzen değiştirmek çok heyecanlı ve keyifli olduğu kadar bir o kadar da hem sizler hem de eşyalarınız için yıpratıcı bir süreç olabilir. Bu taşınma sürecini zor hale getirmekte elinizde, kolay ve pratik bir halde taşınma süreci yaşamanızda elinizde. Bugün sizlere yeni bir eve taşınma hazırlığında ev taşıma tüyolarından bahsedeceğiz.

 

Haftalar Öncesinden Hazırlık Yapmaya Son !!!

Özellikle insanlarımızda işleri son günlere bırakma hastalığı var. Başka işlerle uğraşmak varken evi toplamak hiç çekici gelmiyor. Hal böyle olunca ev toplama Demircan Nakliyat biz devreye giriyoruz. Sizin yorulmamanız için Demircan Nakliyat eşyalarınız toplayıp paketleyip yeni evinize taşımanızı yapmaktayız. Uzman ekibimiz ile bir gün içerisinde takalarınızı bardaklarınızı kıyafetlerinizi bu tür zaman alıcı işlerinizi biz yapalım siz çayınızı alıp yaslanın biz yapalım. Bize ulaşın 

Asansörlü Eşya Taşıma Evden Eve Nakliyat

Ev Taşıma Kolisini İsimlendirin

Evinizdeki eşyalarınızı toplama sürecinde eşyalarınızı kategorize etmeniz sizlere çok fayda sağlar. Öncelikle odalara göre kolileme yapıp kolilerin üstünde belirtmeniz sizlere yeni eve geçerken eşyaları yerleştirme konusunda sizlere çok rahatlık sağlar. Ayrıca aynı tip kategoriye giren eşyalarınızı aynı koliye koymanız da sizlere fayda sağlar. Örnek olarak mutfak malzemeleri, banyo malzemeleri, beyaz eşyalar, mobilyalar ayrı ayrı toplanması çok daha uyumlu ve rahat bir taşınma süreci geçirmeniz demektir. Kolileri paketleme yaparken daha ağır ürünleri küçük koliye, ağırlık olarak hafif olan ürünleri büyük koliye yerleştirmek sizler için daha pratik bir ev taşıma yöntemlerinden biri olacaktır.

Sigortalı Taşıma Nakliye Ambar Depolama Hizmeti Kutulama Paketleme Hizmetleri

Paketlemeye hangi eşyalardan başlamalı?

1- Değerli eşyalar, nakit ve değerli evraklar
2- Kitaplar
3- Biblo ve tablolar
4- Gümüşlük içleri ve çekmeceler
5- Çarşaf ve diğer ev tekstilleri
6- Kışlık veya yazlık giysiler ve ayakkabılar
7- Az kullanılan mutfak eşyaları
8- Mutfak elektronik eşyaları
9- Taşınma günü ise kalan mutfak eşyaları ve giysiler paketlenir

Tabak, Bardak ve Porselenlerin Paketlenmesi

Kırılacak olarak adlandırdığımız bu eşyaları tek tek ambalaj kağıtlarına sarıp çift oluklu kolilere doğru bir şekilde yerleştirmelisiniz. Doğru yerleştirmeyi şöyle özetleyebiliriz.

1- Kolinin en altına ambalaj kağıtlarını buruşturup koruma için bir tabaka oluşturun.
2- Ağır olanlar eşyalar kolinin taban kısmına koymalısınız
3- İlk sıra tamamlandıktan sonra tekrar ambalaj kağıdı buruşturup tampon bölge oluşturun.
4- İlk eşyalarla aynı veya nispetten daha hafif eşyaları tek tek sarıp ikinci sıra yapmakta fayda var

Mutfak Elektronik Eşyaların Paketlenmesi

Bu eşyaların orijinal kutuları varsa o kutulara yerleştirdikten sonra daha büyük bir kolinin içine koyun. Bu en doğru paketleme tekniği olur. Eğer orijinal kutu yok ise bu elektronik eşyaları ambalaj kağıdı ile iyice sardıktan sonra koliye yerleştirmeli ve kolideki kalan boşlukları yine ambalaj kağıdıyla doldurmak gerekli. Koliye yerleştirdiğiniz eşyaların koli içinde hareket etmesini engelleyin. Boşlukları kağıtlarla doldurun. Eğer koliyi kaldırıp salladığınızda içeriden ses geliyorsa, yani koli içindeki eşyalar hareket edebiliyorsa bu sağlıklı bir paketleme yapmadığınızı gösterir.

Hemen Ara