Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Eşya Depolama

Eşya Depolama İstanbul eşya depolama Profesyonel güvenilir Ev eşyası depolama, ofis eşyası kaynağı parça eşya kaynağı koli depolama Sigortalı kiralık depo alanları hizmetinizdedir. İstanbul akıllı depo alanlarımız yüksek güvenlikli kameralarla 7/24 izlenmektedir. Güvenlik Personeli tarafınca korunan Depolama alanlarımız rutubete karşı klima ve havalandırma sistemi ile desteklenmektedir. Ev eşya depolama alanları ile ev eşyalarınızı geçici olarak bir kaç aylığına depomuzda saklaya bilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya depolama hizmetlerimiz ile müşterilerimizi özenle ve güvenle hizmet sunmaktayız. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızı ev eşyası depolama işlemlerinde de sunmaktayız. Müşterilerimizin istediği bütün hizmetlerde bir telefon kadar uzağınızdayız. Kurumsal firmamızın vermiş olduğu alt yapı ile ustalaşmış ve uzman kadromuz ile kaliteli, güvenilir hizmet anlatışına sahibiz. Firmamız bütün nakliye ve depolama işlemlerinde firmamızın sunduğu kasko sigorta sistemi ile koruma dibine alıyoruz ve firmamızın güvencesi ile oluşacak bütün sorunlarda tarafımız tarafınca açılan bütün ziyanı karşılıyoruz.

Eşya depolama İstanbul depolama kiralık depo ev eşyası depo kiralama firması

İstanbul Eşya Depolama Firması

Ev Eşyası Depolama işlemlerimizde firmamızda sorumlu uzman kişiler ile sizlere en kaliteli hizmetleri veriyoruz. Ayrıcalıklı kaliteli hizmet almak istiyorsanız biz her vakit yanınızdayız. Sadece bir telefon ile hizmet ile ilgili bütün detaylara haiz olabilirsiniz. İstanbul eşya depolama firmasının çabalama prensipleri içinde %100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli, güvenilir hizmet anlayışı yer almaktadır. Fazla eşya deposuna bırakılan eşyaların zarar görmeden muhafaza edilmesi önemlidir. Bizler için en hoş saadet hizmetlerimizden memnun olan müşterilerimizin bizlerini dostlarına sevdiklerine öneri etmesidir. Bir şirketin ne kadar etkin bulunduğunu idrak etmek için ne kadar öneri edildiğine bakmanız yeterlidir. Sizlerin dostlarınıza vermiş olduğunuz öneriler ile yoğun istek görmekten sevinçli ve gururluyuz.

Profesyonel İstanbul Eşya Depolama Şirketi

Eşya depolama hizmetlerimizde de öteki işlerimizde olduğu gibi yüksek emniyet ve nitelik vaat etmekteyiz. Uzman ve ustalaşmış bir ekiple çabalama hizmetleri sunmaktayız. Sunduğumuz bütün hizmetlerimizde kurumsal firmamızın sağladığı kasko ve sigorta garantisi altında hizmet vermekteyiz. Uygulamalarımız sırasında oluşacak bütün sorunlarda firmamız altından garanti dibine alınmaktadır. Güvenli ve kaliteli hizmetin ismi olarak yayınlanan firmamızın size en iyi hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaktadır. Almak istediğiniz hizmetleri sizlerin belirlediği ve makul görmüş olduğu tarih ve vakit gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimiz tam zamanında ve en düzgün şekilde verilmektedir.

✅ Eşya Depolama: Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama: Nakliyat Depolama Hizmeti
✅ Sigortalı Depolama: Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi: Onaylı Şirket

İstanbul’da Sigortalı Kiralık Akıllı Eşya Depolama

Sigortalı eşya depolama hizmetlerimizde de bütün nitelik ve güvencemizle müşterilerimizin yanısıra yer almaktayız. Müşterilerimize evden eve nakliyat hizmeti, asansörlü taşıma hizmeti, şehirler arası nakliyat, yapınak taşıma, büro ve ofis taşıma, villa taşıma gibi çok geniş kapsamlarda hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin yaptığımız işlerden memnun kalması bizim açımızdan en kıymetli ödüldür.

İstanbul Oda Depo

İstanbul Oda Depo İle Oda tipi depolama hizmeti alın. Özel Oda depolama alanı şahsa özeldir, kişiseldir. Sadece sizin kullanacağınız alanda yalnızca sizin eşyalarınız bulunur. Bu parçaya sizin dışınızda kimse giremez ve eşya bırakamaz. Oda Tipi Depo kiralamak isteyenler için bulunmaz fırsatlar sunuyoruz. Kiralık Oda Depolama ile gözünüz arkada kalmasın Klimalı Rutubetsiz havadar depomuza sizi de bekleriz.

Ucuz Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul Depo fiyatları 1+0 Depolama analı, 1+1 depolama alanı, 2+1 depolama alanı, 3+1 depolama analı gibi değişik depo alanlarımız mevcuttur. Her birinin Depolama Fiyatları farklılık göstermektedir. Bunun yanısıra aylık depolama alanlarımız Depo kiralama fiyatları uzun vadeli kiralamalarda tenzilat sağlanmaktadır. Minimum 6 aylık ödemelerde %10 12 aylık ödemelerde %20 tenzilat sağlanmaktadır. Kiralık Garaj Eşya depolama fiyatları eşyalarınızın adeti ve kapladığı alana göre farklılık göstermektedir.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama 500 ₺ 400 ₺
Konteyner Depolama 900 ₺ 800 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³ 800₺ 700 ₺
1+1 Oda Depolama – 20 m³ 1.100 ₺ 1.000 ₺
2+1 Oda Depolama – 30 m³ 1.600 ₺ 1.500 ₺
3+1 Oda Depolama – 40 m³ 1.900 ₺ 1.800 ₺
4+1 Oda Depolama – 50 m³ 2.300 ₺ 2.200 ₺
İstanbul Eşya Depolama Fiyat Listesi

Güvenli Pratik Depolama Hizmeti

Güvenli Pratik Depolama ile eşyalarınız çok basit kolay şekilde depo alanlarına Portif vasıtasıyla taşınır.Tekerlekli vasıta ile 1-2 dakika içinde size hususi olarak ayrılmış odanıza eşyalarınız derhal getirilir. Ardından odanızı kilitleyerek eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan bırakıp gidebilirsiniz. Klimalı Rutubetsiz ortamda Ultra güvenlikli Depo alanında eşyalarınız seçtiğiniz süre boyunca güvenle saklanır.

Klimalı Rutubetsiz Temiz Eşya Depolama Hizmeti

Rutubetsiz temiz eşya depolama hizmeti ile eşyalarınız küflenmeden korunur. Özel havalandırmalı ve klimalı alanlarda eşyalarınız depolarda saklanır. En azca eviniz kadar pak ve hijyenik alanlarımız her gün dezenfekte edilmektedir. Dezenfekte işlemleri rutin olarak uygulanır. Ortak kullanım alanı bulunmadığın eşyalar bir birine karışmaz, karıştırılmaz. Eşyalara dokunulmadığı için pak kalırlar. Kilitli Odalarda eşyalarınız güvenle saklanır. Sadece Koridorlar ve kapılar her gün hususi dezenfekte deterjanlar ile temizlenir.

Güvenli Ev Eşyası Depolama Alanı Kiralayın

İstanbul’da güvenilir ev eşyası depolama alanı kiralayın. Kiralık ev eşyası depolama alanlarımız emniyet kamerası ile izlenmenin yanı sıra emniyet personeli gözetiminde korunmaktadır. İstanbul’un en iyi ev eşyası depolama şirketi olarak evinizde bulunan eşyaların depolarda cüzi ücretlerle aylık kira karşılığı şahsa hususi depolama alanlarında saklıyoruz. Kilitli oda tipi depolarımız şahsa hususi kilitli bölmelerden oluşmaktadır.

Garantili Ev Eşyası Depolama Kimlere Hitap Eder?

 • Ev Eşyası depolama Ardiye Alanı hizmetinin hitap etmiş olduğu kesimler şunlardır;
 • Nişanlılar, Evlenecekler, Sözlüler evlenmeden ilkin ev eşyalarını depomuzda barındırırlar.
 • Kamu çalışanları geçici görevle gittiklerinde ev eşyalarını depomuza bırakırlar.
 • Öğrenciler yaz tatillerinde 3-4 ay kira vermemek için Eşya Deposu na eşyalarını ucuz fiyatlarla bırakırlar.
 • Yayın evleri Kitaplarını depomuzda barındırırlar.
 • Vatandaşlar hususi eşyalarını ve Araba Tekerlerini depomuzda saklarlar.
 • Koli Depolama için kullanılır.
 • Konteyner Depolama için tercih edilir.
 • 1+1 Ev Eşyası Depolama (1+1 Ev Depolama) Kiralık Depo Alanı
 • 2+1 Ev Eşyası Depolama (2+1 Ev Depolama) Kiralık Depo Alanı
 • 3+1 Ev Eşyası Depolama (3+1 Ev Depolama) Kiralık Depo Alanı

İstanbul Evden Eve Nakliyat Depolama Şirketleri

İstanbul evden eve nakliyat depolama şirketleri arayan yurttaşlarımız doğru adrestedirler. İstanbul’da nakliyat depolama firması olarak ev depolama, ofis depolama, parça eşya kaynağı gibi kiralık depo hizmetleri sunarak konforlu deneyimler yaşatıyoruz. Demircan Nakliyat parsiyel nakliyat ve depolama hizmeti ile ev eşyası nakliyat ve depolama hizmeti alacaksınız. İsterseniz ofis nakliyat ve depolama hizmeti alın. İsterseniz de ev nakliyat ve depolama hizmeti alın.

İstanbul’da Eşya Deposu Arıyorum Diyenlerin Tercihi

 1. İstanbul’ da eşya depolama firması arıyorum diyenler bizi tercih etmektedir. Güvenli, Profesyonel ev eşyası depoluyoruz. Eşya Deposu şahsi ya da genel bütün eşyaları barındırabilir. Bunları saymamız icap eder ise şöyle sıralayabiliriz:
 2. Beyaz Eşya Depolama (Buzdolabı, Derin Dondurucu, Fırın, Ankastre, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi vb.)
 3. Koltuk Depolama (Köşeli Koltuk, Misafir Koltuğu, Koltuk Takımı, Oturma Odası, Misafir Odası vb.)
 4. Halı Depolama (Mutfak Halısı, Çocuk Odası Halısı, Yatak Odası Halısı, Misafir Odası Halısı, Oturma Odası Halısı gibi)
 5. Mobilya Depolama (Kardolabı, Masa, Yemek Masası, Dolap, Banyo Dolabı, Kiler Dolabı, Mutfak Dolabı, Çekmece, Şifonyer, Komidin vs.)
 6. Süs Eşyası Depolama (Tuvalet Aynası, Biblo, Tablo, Vazo, Gümüşlük, Abajur, Lambader gibi)
 7. Baza ve Yatak Depolama (Yatak Odası, Çocuk Odası Baza Yatağı, Otomatik Baza,

İstanbul Anadolu Yakası Eşya Depolama Şirketi Evden Eve Depolama Alanı

İstanbul Anadolu Yakası Eşya Depolama Firması olarak evden eve nakliyat deposu alanları yaptık. Siz kıymetli müşterilerimizin hizmetine sunduk. Her seviyede ve büyüklükteki depolarımızda ev depolama yapmaktayız. Evden Eve Depolama ile evinize gelerek eşyalarınızı ayrı ayrı paketliyoruz. Paketli Ambalajlı eşyalarınızı daha sonrasında Özel Asansörlü Nakliye araçlarımız ile güvenilir bir halde taşıyoruz. Kişiye Özel Depo alanında eşyalarınızı bırakıp kilitleyip kilidini de size teslim ediyoruz. Siz istediğiniz vakit yeniden gelip Ambar kilidinizi açıp, eşyalarınızı aynı hassasiyetle yeni evinize taşıyoruz. Debboy alanı için bizi arayınız. Anadolu Yakasında depo alanlarımızın bulunmuş olduğu ilçeler; Adalar
Ataşehir NakliyatBeykoz, Çekmeköy NakliyatKadıköy NakliyatKartal NakliyatMaltepe nakliyatPendik nakliyatSancaktepeSultanbeyliŞileTuzla NakliyatÜmraniye nakliyat ve Üsküdar dır.

Eşya Depolama

İstanbul Avrupa Yakası Eşya Depolama Firması

İstanbul Avrupa Yakası Eşya Depolama Şirketi Avrupa Yakası Kiralık depo alanlarımızda lokal bölgelerdeki ekiplerimiz ile eşyalarınızı depomuza taşıyoruz. Her aşamada emniyet önlemlerini alıyoruz. Günümüz koşullarında Covid19 gibi Virüslere rağmen ekiplerimiz Maskeli eldivenli ve Tulum ile çalışmaktadır. Eşyalarınız yalnızca size hususi olarak ayrılmış korunaklı kapalı alanda muhafaza ediyoruz. Virüs bulaşma riski olmamaktadır. Bakteri Küf nem oluşmamaktadır. Eşyalarınıza el değmeden, öteki eşyalar ile bir arada bırakılmadığından sıfır risk ile muhafaza edilmektedir. Avrupa Yakası Eşya Depolama alanlarımızın bulunmuş olduğu ilçeler; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu dur.


Depolama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Eşya depolama ücretleri 100 tl den başlamaktadır. Bunun yanı sıra fiyatlar eşya tipine göre yükselmektedir. 1+1 ev eşyasını 3+1 ev eşyası mı gibi. Aynı şekilde 5 koli ya da 50-100 koli olması da hacme bağlı olarak fiyatta değişikliğe niçin olur.

Kiralık Depo Alanı Güvenlikli Midir?

Evet, depolarımız 7/24 emniyet kameraları ile izlenmektedir. Güvenlik personeli ve alarm sistemleri de mevcuttur.

Oda Depo Alanları Var Mıdır?

Evet şahsa hususi oda tipi depo bölümlerimiz mevcuttur. Her müşterimize ayrı bağımsız bölümler tahsis ediyoruz.

Klimalı Depo Hizmeti Sunan Nakliyat Şirketi Misiniz?

Evet, depolarımız klimalıdır. Koku ve neme rağmen devamlı havalandırılır. Polen ve virüslere rağmen 3 aşamalı filtreli klima kullanmaktayız.

Depo Alanları Rutubetli Midir?

Kesinlikle hayır depolarımız devamlı havalandırılır. Depo klimalı olmasından nem almaz. Aynı şekilde boyama, ilaçlama ve devamlı sterilizasyon yapılır. Rutubetsiz eşya depolama kapasitesi ile fazla eşya için depo kiralayın.

Güvenli depo İstanbul depolama şirketleri

İstanbul’da en güvenilir depolama hizmetini sunan emniyet kameralı güvenilir nakliyat depolama şirketinden depo kiralayın. Güvenle ev eşyalarınızı depolayın. Fazla eşya depolama alanları şahsa hususi kilitli oda depolardan meydana gelir. Güvenli depo firması ile fazla eşyalarınızı güvenle depolayın.

 

Hemen Ara