Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Eşya Depolama

Eşya Depolama İstanbul eşya depolama Profesyonel güvenilir Ev eşyası depolama, ofis eşyası deposu parça eşya deposu koli depolama Sigortalı kiralık depo alanları hizmetinizdedir. İstanbul akıllı depo alanlarımız yüksek güvenlikli kameralarla 7/24 izlenmektedir. Güvenlik Personeli tarafından korunan Depolama alanlarımız rutubete karşı klima ve havalandırma sistemi ile desteklenmektedir. Ev eşya depolama alanları ile ev eşyalarınızı geçici olarak bir kaç aylığına depomuzda saklaya bilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya depolama hizmetlerimiz ile müşterilerimizi özenle ve güvenle hizmet sunmaktayız. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızı ev eşyası depolama işlemlerinde de sunmaktayız. Müşterilerimizin istediği tüm hizmetlerde bir telefon kadar uzağınızdayız. Kurumsal firmamızın vermiş olduğu alt yapı ile profesyonel ve uzman kadromuz ile kaliteli, güvenilir hizmet anlatışına sahibiz. Firmamız tüm nakliye ve depolama işlemlerinde firmamızın sunmuş olduğu kasko sigorta sistemi ile koruma altına alıyoruz ve firmamızın güvencesi ile oluşacak tüm sorunlarda tarafımız tarafından oluşturulan tüm zararı karşılıyoruz.

Eşya depolama İstanbul depolama kiralık depo ev eşyası depo kiralama firması

İstanbul Eşya Depolama Firması

Ev Eşyası Depolama işlemlerimizde firmamızda görevli uzman kişiler ile sizlere en kaliteli hizmetleri veriyoruz. Ayrıcalıklı kaliteli hizmet almak istiyorsanız biz her zaman yanınızdayız. Sadece bir telefon ile hizmet hakkında tüm detaylara sahip olabilirsiniz. İstanbul eşya depolama firmasının çalışma prensipleri içerisinde %100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli, güvenilir hizmet anlayışı yer almaktadır. Fazla eşya deposuna bırakılan eşyaların zarar görmeden muhafaza edilmesi önemlidir. Bizler için en güzel mutluluk hizmetlerimizden memnun olan müşterilerimizin bizlerini dostlarına sevdiklerine tavsiye etmesidir. Bir firmanın ne kadar faal olduğunu anlamak için ne kadar tavsiye edildiğine bakmanız yeterlidir. Sizlerin dostlarınıza vermiş olduğunuz tavsiyeler ile yoğun arzu görmekten neşeli ve gururluyuz.

Profesyonel İstanbul Eşya Depolama Şirketi

Eşya depolama hizmetlerimizde de diğeri işlerimizde olduğu gibi yüksek güvenlik ve mahiyet vaat etmekteyiz. Uzman ve profesyonel bir ekiple çalışma hizmetleri sunmaktayız. Sunduğumuz tüm hizmetlerimizde kurumsal firmamızın sağlamış olduğu kasko ve sigorta garantisi altında hizmet vermekteyiz. Uygulamalarımız esnasında oluşacak tüm sorunlarda firmamız altından güvence altına alınmaktadır. Güvenli ve kaliteli hizmetin adı olarak gösterilen firmamızın size en iyi hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaktadır. Almak istediğiniz hizmetleri sizlerin belirlediği ve uygun gördüğü tarih ve zaman gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimiz tam zamanında ve en muntazam şekilde verilmektedir.

✅ Eşya Depolama: Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama: Nakliyat Depolama Hizmeti
✅ Sigortalı Depolama: Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi: Onaylı Şirket

İstanbul’da Sigortalı Kiralık Akıllı Eşya Depolama

Sigortalı eşya depolama hizmetlerimizde de tüm mahiyet ve güvencemizle müşterilerimizin yanında yer almaktayız. Müşterilerimize evden eve nakliyat hizmeti, asansörlü taşıma hizmeti, şehirler arası nakliyat, fabrika taşıma, büro ve ofis taşıma, villa taşıma gibi oldukça geniş kapsamlarda hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin yaptığımız işlerden memnun kalması bizim için en değerli ödüldür.

İstanbul Oda Depo

İstanbul Oda Depo İle Oda tipi depolama hizmeti alın. Özel Oda depolama alanı kişiye özeldir, kişiseldir. Sadece sizin kullanacağınız alanda sadece sizin eşyalarınız bulunur. Bu bölüme sizin dışınızda kimse giremez ve eşya bırakamaz. Oda Tipi Depo kiralamak isteyenler için bulunmaz fırsatlar sunuyoruz. Kiralık Oda Depolama ile gözünüz arkada kalmasın Klimalı Rutubetsiz havadar depomuza sizi de bekleriz.

Ucuz Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul Depo fiyatları 1+0 Depolama analı, 1+1 depolama alanı, 2+1 depolama alanı, 3+1 depolama analı gibi farklı depo alanlarımız mevcuttur. Her birinin Depolama Fiyatları farklılık göstermektedir. Bunun yanında aylık depolama alanlarımız Depo kiralama fiyatları uzun vadeli kiralamalarda indirim sağlanmaktadır. Minimum 6 aylık ödemelerde %10 12 aylık ödemelerde %20 indirim sağlanmaktadır. Kiralık Garaj Eşya depolama fiyatları eşyalarınızın adeti ve kapladığı alana göre farklılık göstermektedir.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama 500 ₺ 400 ₺
Konteyner Depolama 900 ₺ 800 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³ 800₺ 700 ₺
1+1 Oda Depolama – 20 m³ 1.100 ₺ 1.000 ₺
2+1 Oda Depolama – 30 m³ 1.600 ₺ 1.500 ₺
3+1 Oda Depolama – 40 m³ 1.900 ₺ 1.800 ₺
4+1 Oda Depolama – 50 m³ 2.300 ₺ 2.200 ₺
İstanbul Eşya Depolama Fiyat Listesi

Güvenli Pratik Depolama Hizmeti

Güvenli Pratik Depolama ile eşyalarınız oldukça kolay kolay şekilde depo alanlarına Portif aracılığı ile taşınır.Tekerlekli araç ile 1-2 dakika içerisinde size özel olarak ayrılmış odanıza eşyalarınız hemen getirilir. Ardından odanızı kilitleyerek eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan bırakıp gidebilirsiniz. Klimalı Rutubetsiz ortamda Ultra güvenlikli Depo alanında eşyalarınız belirlediğiniz süre süresince güvenle saklanır.

Klimalı Rutubetsiz Temiz Eşya Depolama Hizmeti

Rutubetsiz temiz eşya depolama hizmeti ile eşyalarınız küflenmeden korunur. Özel havalandırmalı ve klimalı alanlarda eşyalarınız depolarda saklanır. En az eviniz kadar temiz ve hijyenik alanlarımız her gün dezenfekte edilmektedir. Dezenfekte işlemleri rutin olarak uygulanır. Ortak kullanım alanı bulunmadığın eşyalar bir birine karışmaz, karıştırılmaz. Eşyalara dokunulmadığı için temiz kalırlar. Kilitli Odalarda eşyalarınız güvenle saklanır. Sadece Koridorlar ve kapılar her gün özel dezenfekte deterjanlar ile temizlenir.

Güvenli Ev Eşyası Depolama Alanı Kiralayın

İstanbul’da güvenilir ev eşyası depolama alanı kiralayın. Kiralık ev eşyası depolama alanlarımız güvenlik kamerası ile izlenmenin yanı sıra güvenlik personeli nezaretinde korunmaktadır. İstanbul’un en iyi ev eşyası depolama şirketi olarak evinizde bulunan eşyaların depolarda cüzi ücretlerle aylık kira karşılığı kişiye özel depolama alanlarında saklıyoruz. Kilitli oda tipi depolarımız kişiye özel kilitli bölmelerden oluşmaktadır.

Garantili Ev Eşyası Depolama Kimlere Hitap Eder?

 • Ev Eşyası depolama Ardiye Alanı hizmetinin hitap ettiği kesimler şunlardır;
 • Nişanlılar, Evlenecekler, Sözlüler evlenmeden önce ev eşyalarını depomuzda barındırırlar.
 • Kamu çalışanları geçici görevle gittiklerinde ev eşyalarını depomuza bırakırlar.
 • Öğrenciler yaz tatillerinde 3-4 ay kira vermemek için Eşya Deposu na eşyalarını ucuz fiyatlarla bırakırlar.
 • Yayın evleri Kitaplarını depomuzda barındırırlar.
 • Vatandaşlar özel eşyalarını ve Araba Tekerlerini depomuzda saklarlar.
 • Koli Depolama için kullanılır.
 • Konteyner Depolama için tercih edilir.
 • 1+1 Ev Eşyası Depolama (1+1 Ev Depolama) Kiralık Depo Alanı
 • 2+1 Ev Eşyası Depolama (2+1 Ev Depolama) Kiralık Depo Alanı
 • 3+1 Ev Eşyası Depolama (3+1 Ev Depolama) Kiralık Depo Alanı

İstanbul Evden Eve Nakliyat Depolama Şirketleri

İstanbul evden eve nakliyat depolama şirketleri arayan vatandaşlarımız doğru adrestedirler. İstanbul’da nakliyat depolama firması olarak ev depolama, ofis depolama, parça eşya deposu gibi kiralık depo hizmetleri sunarak konforlu deneyimler yaşatıyoruz. Demircan Nakliyat parsiyel taşıma ve depolama hizmeti ile ev eşyası taşıma ve depolama hizmeti alacaksınız. İsterseniz ofis taşıma ve depolama hizmeti alın. İsterseniz de ev taşıma ve depolama hizmeti alın.

İstanbul’da Eşya Deposu Arıyorum Diyenlerin Tercihi

 1. İstanbul’ da eşya depolama şirketi arıyorum diyenler bizi tercih etmektedir. Güvenli, Profesyonel ev eşyası depoluyoruz. Eşya Deposu kişisel ya da genel tüm eşyaları barındırabilir. Bunları saymamız gerekir ise şu şekilde sıralayabiliriz:
 2. Beyaz Eşya Depolama (Buzdolabı, Derin Dondurucu, Fırın, Ankastre, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi vb.)
 3. Koltuk Depolama (Köşeli Koltuk, Misafir Koltuğu, Koltuk Takımı, Oturma Odası, Misafir Odası vb.)
 4. Halı Depolama (Mutfak Halısı, Çocuk Odası Halısı, Yatak Odası Halısı, Misafir Odası Halısı, Oturma Odası Halısı gibi)
 5. Mobilya Depolama (Kardolabı, Masa, Yemek Masası, Dolap, Banyo Dolabı, Kiler Dolabı, Mutfak Dolabı, Çekmece, Şifonyer, Komidin vs.)
 6. Süs Eşyası Depolama (Tuvalet Aynası, Biblo, Tablo, Vazo, Gümüşlük, Abajur, Lambader gibi)
 7. Baza ve Yatak Depolama (Yatak Odası, Çocuk Odası Baza Yatağı, Otomatik Baza,

İstanbul Anadolu Yakası Eşya Depolama Şirketi Evden Eve Depolama Alanı

İstanbul Anadolu Yakası Eşya Depolama Firması olarak evden eve taşıma deposu alanları yaptık. Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk. Her ölçüde ve büyüklükteki depolarımızda ev depolama yapmaktayız. Evden Eve Depolama ile evinize gelmiş olarak eşyalarınızı tek tek paketliyoruz. Paketli Ambalajlı eşyalarınızı daha sonra Özel Asansörlü Nakliye araçlarımız ile güvenilir bir şekilde taşıyoruz. Kişiye Özel Depo alanında eşyalarınızı bırakıp kilitleyip kilidini de size teslim ediyoruz. Siz istediğiniz zaman tekrar gelip Ambar kilidinizi açıp, eşyalarınızı aynı hassasiyetle yeni evinize taşıyoruz. Debboy alanı için bizi arayınız. Anadolu Yakasında depo alanlarımızın bulunduğu ilçeler; Adalar
Ataşehir NakliyatBeykoz, Çekmeköy NakliyatKadıköy NakliyatKartal NakliyatMaltepe nakliyatPendik nakliyatSancaktepeSultanbeyliŞileTuzla NakliyatÜmraniye nakliyat ve Üsküdar dır.

Eşya Depolama

İstanbul Avrupa Yakası Eşya Depolama Firması

İstanbul Avrupa Yakası Eşya Depolama Şirketi Avrupa Yakası Kiralık depo alanlarımızda lokal bölgelerdeki ekiplerimiz ile eşyalarınızı depomuza taşıyoruz. Her aşamada güvenlik önlemlerini alıyoruz. Günümüz koşullarında Covid19 gibi Virüslere karşın ekiplerimiz Maskeli eldivenli ve Tulum ile çalışmaktadır. Eşyalarınız sadece size özel olarak ayrılmış korunaklı kapalı alanda muhafaza ediyoruz. Virüs bulaşma riski olmamaktadır. Bakteri Küf rutubet oluşmamaktadır. Eşyalarınıza el değmeden, diğeri eşyalar ile bir arada bırakılmadığından sıfır risk ile muhafaza edilmektedir. Avrupa Yakası Eşya Depolama alanlarımızın bulunduğu ilçeler; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu dur.


Depolama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Eşya depolama ücretleri 100 tl den başlamaktadır. Bunun yanı sıra fiyatlar eşya tipine göre yükselmektedir. 1+1 ev eşyasını 3+1 ev eşyası mı gibi. Aynı şekilde 5 koli ya da 50-100 koli olması da hacme bağlı olarak fiyatta değişikliğe neden olur.

Kiralık Depo Alanı Güvenlikli Midir?

Evet, depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Güvenlik personeli ve alarm sistemleri de mevcuttur.

Oda Depo Alanları Var Mıdır?

Evet kişiye özel oda tipi depo bölümlerimiz mevcuttur. Her müşterimize ayrı bağımsız bölümler tahsis ediyoruz.

Klimalı Depo Hizmeti Sunan Nakliyat Şirketi Misiniz?

Evet, depolarımız klimalıdır. Koku ve neme karşın sürekli havalandırılır. Polen ve virüslere karşın 3 aşamalı filtreli klima kullanmaktayız.

Depo Alanları Rutubetli Midir?

Kesinlikle hayır depolarımız sürekli havalandırılır. Depo klimalı olduğundan rutubet almaz. Aynı şekilde boyama, ilaçlama ve sürekli sterilizasyon yapılır. Rutubetsiz eşya depolama alanı ile fazla eşya için depo kiralayın.

Güvenli depo İstanbul depolama şirketleri

İstanbul’da en güvenilir depolama hizmetini sunan güvenlik kameralı güvenilir taşıma depolama şirketinden depo kiralayın. Güvenle ev eşyalarınızı depolayın. Fazla eşya depolama alanları kişiye özel kilitli oda depolardan meydana gelir. Güvenli depo şirketi ile fazla eşyalarınızı güvenle depolayın.

 

Hemen Ara