Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Demirciköy Nakliyat

Nakliyat sektöründe şirket sürekliliğini sağlamak ve müşteri kitlesini arttırmak için en önemlisi güvenilir bir şirket olmaktır. Güvenilir bir şirket olmakla birlikte nakliyat firmaları içinde tanınan ve tercih edilmiş şirket damgası almaktayız. Nakliyat firmamız İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı olan Demirciköy semtinde nakliyat hizmeti sunmaktadır. Demirciköy nakliyat firmamız saygıdeğer müşterilerinin taşınacak olan eşya ve öteki ürünlerinin sevkini gerçekleştirmektedir. Müşteri odaklı çabalama sistemine oldukça ehemmiyet vermekte olup çalışıldığı müşterileri ile sürekliliği sağlamaktadır.

Demirciköy Nakliyat Hizmetleri ve Müşteri Memnuniyeti

Demirciköy nakliyat hizmeti sunmakta olan firmamız hizmet çeşitliliği sağlayarak müşteri kitlesini arttırmaktadır. Müşteri kitlesini arttırmak için sunduğumuz ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerimizi derhal sıralayalım…

  • Şehir içi ve şehirler arası nakliyat
  • Evden eve nakliyat (paketleme ve ambalajama)
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Ürün taşımacılığı
  • Kara taşımacılığı
  • Ofis, büro ve fuar taşımacılığı
  • Paletli araç-gereç taşımacılığı
  • Kolili taşımacılık
  • Fabrika, fuar ve organizasyon taşımacılığı

sıralamış olduğumuz ayrıcalıklı nakliyat hizmetleri nakliyat vasıta filomuz ile ustalaşmış bir halde vermekteyiz. Özel tasarıma haiz olan kamyon, kamyonet ve panelvan nakliyat aracımız ile vasıta filomuz vakit geçtikçe yenilemekteyiz.

Demirciköy Nakliyat Firmamızın Uzman Taşıma Personelleri İle Kusursuz Taşımacılık

Eşya ve ürünlerinizin gidilecek olan yeni adresinde yaşanacak zorlukların yanısıra nakliyat sırasında yaşanacak çoğu güçlük vardır. Demirciköy nakliyat firmamızın uzman nakliyat personelleri ile bu zorlukların altından rahatlıkla gelmektedir. Eğer ürünlerinizin vakit sorunu var ise bunu firmamızın yetkili kişilerine bildirmeniz kafi olacaktır. İstenilen adrese zamanında ulaştıran kadrolu şöförlerimiz 15 senedir bu işi yaparak İstanbul’un bütün bölgelerini bilmektedir. Firmamızın Taşıma personelleri olduğu gibi birde demonte ve montaj işlerinden görevli olan marangoz ustamız da bulunmaktadır. Ev kapılarından taşınırken geçmeyen dolap ve öteki mobilyalarınızı demonte haline getirmektedir. Demonte haline getirilen mobilyalarınız paketleme hizmeti kapsamında sarılmaktadır.

Demirciköy Nakliyat Hizmetlerinde Sigorta Sözleşmesi

Demirciköy nakliyat hizmetinde hazırlamış olduğunuz eşya listenizi Demircan nakliyat firmamız ile yapmış olduğunuz sigorta sözleşmesine ekleyerek, taşınma sonra noksan ürünlerini nakliyat firmamızdan ürününüzün cinsinden fiyat istek etmeniz halinde firmamız saygıdeğer müşterilerine ödemesini gerçekleştirecektir.

Demirciköy nakliyat firmamızın kaliteli ve ustalaşmış hizmetlerinden faydalanabilmek için firmamızın yetkili kişileri ile iletişime geçmek kafi olacaktır. 7 Gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdedir. Bizleri yeğleyen müşterilerimize şimdiden oldukça teşekkür ederiz.

İstanbul Ankara nakliyat hizmeti ile Demirciköy’den Ankara merkez ve ilçelerine taşınması ihtiyaç duyulan yük ve eşyalarınız makul fiyat teklifleri ile taşınmasını gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Ara