Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Çeyiz Eşyası Taşıma

Çeyiz eşyası Taşıma kargo ile çeyiz göndermek, İstanbul kent içi ve şehirler arası çeyiz eşyası nakliyat firması ile kent dışına çeyiz gönder. Evli nişanlı sözlü ya da sonradan evleneceklerin ev eşyalarını taşıyoruz. Bunun yanı sıra evden eve nakliyat hizmeti ile bütün ev nakliyat servisi de sunuyoruz.

Çeyiz eşyası nakliyat kent içi şehirler arası çeyiz nakliyat nakliye firması

Çeyiz Eşyası Taşıma Şirketi

Demircan nakliyat evden eve eşya taşımacılığı alanında sağladığı kolaylıkları çeyiz eşyası taşıma faaliyetlerinde de hassas bir halde yürütmektedir. Evlilik hazırlığında olan kızların hazırlamış olduğu ve satın aldığı evlerinde kullanacağı bütün eşyaları çeyiz eşyası olarak değerlendirmektedir.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası: Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Çeyiz eşyalarının hazırlanması ve taşınması konusu ile ilgili sergilenmesi konusunda geleneklere bağlı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Çeyizlerin kız evinden alınarak damat evine götürülmesi, sergilenmesi, merasim süresince koruma dibine katılması konusu ile ilgili bütün sorumluluğu üzerimize almaktayız. Kızların senelerce biriktirmiş olduğu el emeği göz nuru eşyalarını hususi paketleme işlemleri gerçekleştirerek taşımaktayız.

Güvenilir Çeyiz Eşyası Taşıma Firmaları

Çeyiz eşyası taşıma alanında misal davranışlar sergileme aşamasında sigortalama faaliyetlerini hassas bir halde yapmaktayız. Nakliyat şirketimiz genelde çeyiz taşıma alanında ücretsiz ekspertiz hizmeti uygulanır. En ufak eşyaları ve en büyük eşyaları numaralandırarak paketleme prosedürü gerçekleştirmektedir. Çok ufak hacimli çeyiz eşyaları olabildiği gibi büyük beyaz eşya kategorisindeki çamaşır makinesi, buzdolabı gibi elektronik eşyalarda çeyiz eşyası kategorisinde taşınmaktadır. Taşımış olduğumuz bu eşyaların bilhassa ev eşyasından ayrı kategoride taşınması gerekir. Özel ambalajlarla paketlenmiş olması çeyiz taşımacılığının bir ayrıcalığıdır.

Çeyiz Eşyası Taşımacılığı Özel Ambalajlama

Özellikle eşya paketleme elemanları olarak porselen ve cam eşyaları havalı naylon, kraft kâğıt, yumuşak dokulu tekstil ürünleri ile ambalajlama işlemine doğal olarak tutmaktayız. Bu eşyalar orijinal kutularında taşınırken bunun yanı sıra ayrı kolilere konularak aralarına izole malzemeler yerleştirilmektedir. Nakliyat hizmetlerimizin tümünde olduğu gibi çeyiz eşyalarının taşınması konusu ile ilgili da (Covid-19) Koronavirüs tedbirleri uygulanarak nakliyecilik yapılır.

Köpük ve öteki sürtünmeyi engelleyici malzemelere ayrıca paketleme işlemlerini hassas yapmaktayız. Çeyiz sahibi eşyalarını kendi paketlemiş ise belirtmiş olduğu ürün bedelleri üstünden çeyiz eşyası sigortalama işlemleri yapılmaktadır. Demircan nakliyat güven, güvence ve emniyeti her vakit ön planda tutarak müşterilerine emniyet verebilmek açısından kolileri açmadan sigortalama prosedürü yapmaktadır.

Sigorta Garantili Çeyiz Eşyası Taşıma

Özellikle elektronik çeyiz eşyalarını nakliyat işlemleri sırasında alanında uzman elemanlar kullanmaktayız. Bunların taşınması, paketlenmesi, araçlara yerleştirilmesi, yeni yerleşim yerine montajlarının yapılması, kurulumlarının yapılması konusu ile ilgili hassas çalışmalar yapıyoruz. Özellikle çeyiz eşyalarının yeni hayat alanına kurulması esnasında beyaz eşya servisleri ile iletişime geçerek güvence konusu ile ilgili problem çıkmayacak şekilde kurulum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Çeyiz Eşyası Nakliye İşlemleri

Paketleme işlemlerinde bilhassa çeyiz eşyalarının zarar görmemesi için ayrıntılı bir çabalama gerçekleştirmekteyiz. Sigortalama işlemlerinde bütün eşyalar ayrıntılı bir halde gözlemlenmektedir. Eşyalar incelenmekte ve değerlerinden poliçe üstüne prim değerleri ortaya çıkarılmaktadır.

Özel Paketleme Çeyiz Eşyası Taşıma Firması

Evden eve nakliyat çeyiz eşyası taşıma alanında bütün avantajları, bütün fırsatları eşya sahiplerine sunmaktadır. Bu aşamada gerçekleştirmiş olduğumuz bütün çalışmalar hassas şekilde yapılır. Eşyaların yeni olduğundan kaynaklı itinalı bir hizmet akışı oluşturmamızı gerektirdiğini biliyoruz. Daha duyarlı, daha özverili çalışmalar gerçekleştiren elemanlarımız vasıtası ile çeyizler istenildiği yerden istenildiği vakit taşınır. Eşyalar alınarak sergilenmekte ve yeniden toplanması, yeni eve yerleştirilmesi ve kurulumu itinalı bir halde yapılmaktadır.

Şehirler Arası Çeyiz Taşıma

Unpacked moving boxes in Living Room

Gerçekleştirmiş olduğunuz bütün bu çalışmaların en başından en sonuna kadar eşya sahiplerinin nezaretinde olması bu hususta güvenilir çözümlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Çeyiz eşyalarınızın tarafımızca taşınmasını istiyorsanız ilk önce bu konuda ayrıntılı danışma hizmeti almalısınız. Almış olduğunuz ayrıntılı şehirler arası çeyiz taşıma danışmanlık hizmeti vasıtası ile paketleme işlemlerinin iyi mi bulunduğunu öğrenin. Sigortalama faaliyetlerinin iyi mi gerçekleştiğini, kurulum işlemlerinin iyi mi sonuçlandırıldığını detaylı bir halde öğrenebilirsiniz. Ayrıca isterseniz şehirler arası nakliyat fiyatları sayfasından ücret bilgisine bakabilirsiniz.

Şehir Dışına Çeyiz Eşyası Göndermek

Şehir dışına çeyiz gönderme işlemlerini  Demircan Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ yakışır bir halde gerçekleştiriyoruz. Eşyaların oldukça sağlam ve hassas bir halde taşınabilmesi için oldukça önemlidir. Bunun için süspansiyonu kuvvetli hususi tasarım edilmiş kapalı kasa araçlarla nakliyecilik yapmaktayız. Şehir dışına çeyiz eşyası taşıma konusunda bayan elemanlar kullanarak hassas çabalama yaptığını açıkça göstermektedir. Bünyemizde bulunan bayan paketleme elemanları ile eşyaları özenle paketliyoruz. Çeyiz nakliyesi konusu ile ilgili ustalaşmış elemanlar her eşyayı özenle paketleme, sergileme ve nakliyat prosedürü uygular.

Çeyiz Eşyası Taşıma Fiyatları

Demircan Nakliyat şirketimiz Çeyiz eşyaları taşıma konusunda ekonomik çeyiz nakliyat fiyatları uygulamaktayız. Ayrıca evden eve nakliyat fiyatlarına da bakabilirsiniz. Bu sayede çeyiz eşyası sahipleri yeni evlerini kurarken daha huzurlu taşınacaklardır. Ayrıca daha keyifli bir vakit geçirme fırsatı bulacaktır. Çeyiz eşyaları paketleme esnasında bilhassa kullanmış olduğumuz mamüllerin hijyenik ve sıhhatli ürünlerden seçilmesine itina gösteriyoruz. Uzak mesafelere sarsıntı oluşmadan ve sürtünme meydana gelmeden bütün eşyaların sıhhatli bir halde taşıyoruz. Bunun için kapalı çelik kasa araçlar kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz bu araçlar vasıtası ile şehirlerarası çeyiz taşımacılığı faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Şehir içi çeyiz eşyası nakliye işlemlerini detaylıca yapmaktayız. Bu tür işlemlerde ekstra önlemler ortaya çıkarmaktadır.


Sıkça Sorulan Sorular

Kargo ile çeyiz gönderme hizmeti sunuyor musunuz?

Evet kargo ile çeyiz gönderen nakliye firması olarak kendi seferlerimizle çeyiz eşyalarını taşıyoruz. Bunun yanı sıra kendi nakliye seferlerimiz ile beraber parça eşyaların taşınmasını da sağlıyoruz.

Şehir dışına çeyiz göndermek ne kadar sürer?

İstanbul’dan kent dışına çeyiz göndermek ve genel hatlarıyla parça eşyaların taşınması bir iş gününde tamamlanır. Haftalık rutin olarak şehirler arası nakliyat seferleri ile beraber parça eşyaların taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Çeyiz eşyası nakliyat tutarları ne kadar?

Çeyiz eşyası nakliyat ücretleri taşınacak eşyaların miktarına ve kapladığı alana bağlı olarak değişir. Tek nakliye kamyonunda hususi olarak taşınması ya da ortak kamyonda bir kaç eşyanın ortak taşınmasına göre de fiyat değişikliği olabilmektedir.

Çeyiz eşyası nakliye işlemleri kim tarafınca yapılır?

Çeyiz eşyalarının nakliye işlemleri bay ve bayan personellerimizce yapılır. Tercihe bağlı olarak yalnızca kapıdan eşyalarınızı da alabilmekteyiz. Dilediğiniz ilçeye ya da şehre zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.

Hemen Ara