Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Çeyiz Eşyası Taşıma ve Fiyatları

Çeyiz Eşyası Taşıma ve Fiyatları

Çeyizin damat evine götürülmesi düğün töreninin önemli bir parçasıdır. Çeyiz sergilendikten sonra düğünün bitmesi ile evlenen çiftin evine taşınması gerekir. Yıllarca el emeği göz nuru ile hazırlanan çeyizin yeni adresine taşınmasını ve paketlemesini iyi yaparak, iyi bir nakliyeci seçmek önemlidir.

Özellikle porselen ve cam çeyiz eşyalarının taşımasına özen gösterilmeli. Bu eşyalar orjinal kutularında da olsa yeni bir kolinin içine koyarak ekstra koruma sağlayarak taşınmasını öneriyoruz. Eğer bu eşyaları siz paketleyecekseniz tek tek paketlemenizi öneriyoruz daha fazla öneri için kanalında sizin için örnek paketleme videoları var incelemenizi öneriyoruz. Özellikle tabak ve porselenler için tabak ve kadehler nasıl paketlenir videomuzu izlemenizi öneriyoruz.

Sigortalı Taşıma Nakliye Hızlı ve Güvenilir Nakliyat Asansörlü Eşya Taşıma Şehir içi Şehirler Arası Nakliyat

Elektronik çeyiz eşyalarının da taşınmasına özen göstermek gerekli, özellikle beyaz eşyalar orjinal paketinde iken bile nakliyat firmasının kendi balonlu naylonu ile bir kez sardıktan sonra taşınması daha sağlıklı olacaktır. Fiyat teklifi alırken firmadan paketleme hizmeti almanızı tavsiye ediyorum. böyle bir paketleme hizmeti sağlayacağı yararları yanında fiyatı çok cazip kalacaktır.

Eğer bu eşyalar orijinal paketlerinde değil ise çift paketleme yaparak yeni adresine taşınmalıdır. Bu yöntemde bir balonlu naylon ile birkaç kez beyaz eşya sarılır ardından nakliyat firması ilave bir paketleme yaptıktan sonra taşımayı gerçekleştirir. Bu yöntemle 1800 kilometreye eşya gönderdim ve en ufak bir hasar ile karşılaşmadık. Paketleme taşımanın en önemli adımıdır ihmal etmeyin.

El işleri ve danteller kolilemeden önce mutlaka toz ve kirlenmeye karşı önce poşetlere koyup poşetin ağzı kapatıldıktan sonra kolinin içine yerleştirilmelidir. Kargo ile göndereceğiniz bu eşyalara her zaman ekstra paketleme yapmalısınız.

Başlıklı sayfamızı ziyaret ederek daha hem giysileriniz için hemde elektronik eşyalar için daha fazla paketleme önerisi bulabilirsiniz.

Şehirler Arası Çeyiz Taşıma

Şehirler arası çeyiz eşyası taşınacaksa yukarıda anlattığımız her detaya ekstra önem vermelisiniz. Paketleme için ekstra özen göstermelisiniz. Yıllarca gözünüz gibi baktığınız bu eşyaların taşınma sürecinde zayi olmasını kimse istemez. Bu nedenle hem iyi paketleme hemde iyi bir nakliyat firması seçmek önemlidir.

Çeyiz eşyası taşınması için nakliyat firması seçerken özellikle çok fazla indirme ve yükleme yapmadan taşınmasını isteyin. Yani firma bu eşyaları kendisi taşımayacaksa bu işi ona vermenizi önermiyorum. Neden mi?

. Nakliyat sektörünü gerçeğidir bu eğer kamyon dolmuyorsa yola çıkmaz yola çıksa para kazanamaz.

Bu nedenle birçok firma elindeki yükü tek bir kamyona yükler ve o kamyon yola çıkar. Bunu bilin ve nakliyat firmanız ile bu doğrultuda pazarlık yapın.

 Sizde çeyiz eşyalarınızın resmini çekip Demircan nakliyat web sitesi kullanarak hızlıca fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Kutulama Paketleme Hizmetleri Evden Eve Nakliyat Ambar Depolama Hizmeti
Kargo İle Çeyiz Gönderme ve Paketleme Masrafları

Ancak eğer on koliyi aşıyor ve eşyada beyaz eşyalardan herhangi biri varsa sizin için en iyi seçenek nakliyat firmaları olacaktır.

Kargo firmalarına vereceğiniz eşya için ekstra koruma ile paketleme yapmanız çok önemlidir. Çünkü defalarca bu eşyalar indirilip yüklenecektir. Kargo firmaları nakliyat firmalarına göre taşınan eşyalar daha hor davranıyorlar.

Tercih yaparken nakliyat firmalarının fiyat teklifleri ile kargo firmasının tekliflerini kıyaslayarak tercih yapabilirsiniz. Aynı zamanda kargo için yapacağınız paketleme masraflarını da teklife eklemeyi ihmal etmeyin. Çünkü nakliyat firmaları bazı paketleme hizmetlerini size ücretsiz veya çok daha uygun fiyatlara verebilirler. Bu kıyaslamayı yapmayı ihmal etmeyin.

Hemen Ara