Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Birkaç Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşımacılığı Nedir

 

Birkaç Parça Eşya Taşımacılığı Firmamız sizlere parça eşya taşıma hizmetleri vermektedir. Şehirlerarası parça eşya taşıma ve İstanbul içi parça eşya taşımacılık olarak hizmet veriyoruz. Sizlerde bu sayede firmamızdan Şehir içi ve Şehirlerarası eşya taşıma hizmeti alabilirsiniz. Firmamız eşya taşıma fiyatları bakımından ekonomik fiyatları sunmaktadır.

Demircan  nakliyat olarak parça eşya nakliyesini pratik ve güvenli bir şekilde yapmaktayız. İstanbul içi taşıma hizmetlerini 1 veya 2 saat içinde Şehirlerarası eşya taşıma hizmetlerini 2 ve 3 gün içerisinde yapmaktayız.

Parça eşya nakliye hizmetlerinde en çok tavsiye edilen nakliyat firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetlerimizde sigortalı olarak hizmet vermekteyiz. Sektördeki en iyi evden eve nakliyat firması olarak tüm hizmetlerimiz garantili ve güvenlidir. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekteyiz.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Verdiğimiz nakliyat hizmetlerinde İstanbul merkezli olup tüm Türkiye’de hizmet sunmaktayız. İstanbul nakliyat firması olarak sunduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerinden sonra profesyonel eşya taşıma hizmetlerini de vermekteyiz. Firmamız İstanbul içi parça eşya nakliye hizmetlerinde hızlı ve pratik hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Merek edilen 

Merak etmeyin eğer demontaj gerektiren bir mobilyanız varsa teklif al formunda bu hizmeti istediğinizi seçebilirsiniz.
Size fiyat teklifi verecek her nakliyat firması mobilyanız için montaj-demontaj hizmeti verebilir. Paketleme hizmetini de düşünmeyin nakliyat firmaları bu hizmeti de veriyor.
Ama nakliyat firmalarının çoğunun üstlenmediği bazı işler de var.
Klima de montaj ve montajını yapmıyorlar. Eğer montaj işinde duvar delme varsa bunu çoğunluk firma standart hizmete eklemiyor. Böyle bir hizmet istiyorsanız mutlaka önceden firma yetkilisi ile görüşün.

İstanbul bölgesinde alacağınız küçük eşya nakliye hizmetlerini gün içinde hızlıca yapmaktayız. Firmamız İstanbullun tüm semtlerinde hizmet vermektedir. Bizden talep edeceğiniz hizmetlerde saatler içinde  araç gönderiyoruz . Taşımacılık hizmetlerinde profesyonel hizmet sunan tecrübeli çalışanlar ile hizmet veriyoruz.

Parça eşya nakliye hizmetlerinde İstanbul içi taşımalarda ekonomik teklifler ile hızlıca taşınma imkanlarını sizlere sunuyoruz. Saatler içinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz ve bunlar için en ekonomik fiyatları ödeyebilirsiniz. Sorunsuz parça eşya taşıma hizmetleri ile en çok tercih edilen taşıma firmasıyız.

Taşımacılık firmaları arasında sigortalı hizmet veren bunun yanında sigortalı ekip ile çalışan lider bir firmayız. Taşımacılık hizmetlerinde sorunsuz hizmet sunan ve bu hizmetler karşısında ekonomik teklifler veren tecrübeli bir nakliyat şirketiyiz.

 

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetlerinde sigortalı hizmetler sunmaktayız. Nakliyat sektöründe en tecrübeli firma olarak yirmi yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Bu yüzden tüm Türkiye’de nakliyat hizmetlerini sorunsuz sürdürmekteyiz.

Şehirlerarası eşya taşıma hizmetlerimizi de hızlı ve sorunsuz olarak sürdürmekteyiz. Şehirlerarası nakliye hizmetlerinde firmamızı tercih edin. Bu yüzden sizlere en iyi hizmetleri vermekteyiz. Taşınacak eşyanın paketlenmesi ve ambalajlanması en iyi şekilde yapılmaktadır. Demircan nakliyat olarak iller arası taşınma hizmetlerini kolayca yapabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyesi

Parça eşya nakliyesi verirken sadece iki yada üç ekip arkadaşımız ile veriyoruz. Bunun nedeni verdiğimiz hizmetin hızlı ve pratik olmasıdır. Sadece bir telefon etikten sonra aynı gün adresten alınıp aynı gün adrese bırakıyoruz. Fakat  bu hizmet İstanbul evden eve nakliyat hizmeti gibi İstanbul bölgesinde gerçekleşir. Fakat firmamız şehirler arası parça eşya taşımacılığı hizmetini de vermektedir. Eşyanın hemen paketlenmesi ve güvenli taşınma imkanı ile hızlıca gerçekleşir. Sizler aldığınız hizmetin kusursuzluğunu hızlıca göreceksiniz.

Parça eşya nakliye hizmetinde neler taşıdığımızı söyleyelim;

  • Beyaz Eşya (buzdolabı vb.)

  • Televizyon

  • Dolap , Gardırop , tv ünitesi vb.

  • Askılı eşya taşıma

  • Koli eşyalar

  • Koltuk takımı , berjer

  • Yatak

  • Avize

  • Ofis eşyaları

bu sadece genel olanları sizler küçük çaplı yada bir iki adet eşyanızı rahat bir şekilde taşıta bilirsiniz. Ev taşıma gibi bir çok hizmette kolileme ve ambalajlamayı çok iyi şekilde yapıyoruz . Parça eşya nakliyesinde de bu hizmeti veriyoruz. Hızlı ve pratik olması halinde bile en iyi önlemleri alıyoruz.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Sizlerde parça eşya taşıma fiyatları hakkında bilgiye sahip değilseniz fakat uygun fiyatlı hizmet almak istiyorsanız tam yerindesiniz. Firmamız sizlere en uygun fiyat tekliflerini sunmaktadır. Bu yüzden sizlerde firmamız ile iletişime geçin. Sizlere ortalama fiyat vereceğiz fakat en doğrusu iletişime geçmek ve uygun fiyat teklifini almaktır.

 

 

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Fiyatları ?

Parça eşya taşımacılık hizmetlerinde ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Fakat taşıtmak istediğiniz ürünün daha uygun fiyatlara taşınmasını istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. İstanbul içi ve şehirler arası taşımalarda fiyatlar değişmektedir. İstanbul içi 200 TL başlayan fiyatlar ile hizmet veriyoruz.

Şehirlerarası Eşya Taşıma Hizmetleri Kaç Gün Sürer ?

Şehirlerarası eşya taşıma hizmetleri istisnası durumlar haricinde sizlere göre ayarlanmaktadır. Bu yüzden acil bir durum yoksa firmamıza en uygun ve sizler için en yakın tarihte eşya gönderimi yapmaktayız.

İstanbul Parça Eşya Nakliyat ?

İstanbul nakliyat firmaları lideri olarak Avrupa ve Anadolu yakasında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız her iki kıta da ve İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet vermektedir.

Hemen Ara