Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Beykoz Nakliyat

Beykoz nakliyat hizmetine gereksinim duyan saygıdeğer müşterilerimize uzman nakliyat ekibimiz, büyük, ufak nakliyat vasıta filomuz ve kaliteli yük ve eşya nakliyat ekipmanlarımız ile en kusursuz hizmeti vermekteyiz.

Firmamız öteki nakliye firmaları içinde en tercih edilen firmalardan biriyiz. Çeşitli yük ve eşya nakliyat kapasitedeki kapalı, aleni kamyon ve kamyonet araçlarımız ile en ekonomik nakliyat hizmetini sunmaktayız. Firmamız fiyat teklifi oluştururken sevkiyatın yapılacağı yer, miktar, boyut, yük ve eşyalarınızın cinsleri göz önüne alınarak siz kıymetli müşterilerimize İdeal fiyat teklifini içeren fiyat sıralaması sunuyoruz.

Ücretsiz ekspertiz personellerimiz müşterilerimizin istekleri üstüne adresinize gelmiş olarak eşya ve yüklerinizin miktarını, boyutunu, ebatını, hacmini ve ağırlığını belirleyip ve yükün taşınacağı adresin uzaklığı konusu ile ilgili müşterilerimizden malumat edinmektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile yük ve eşyalarınızın kapasitelerine göre hangi nakliye aracının tercih edilmesini  ve her hususiyet için maliyet bilgisi içermekte olan ekspertiz raporunu saygıdeğer müşterilerimize whatsapp uygulması üstünden ya da faks ile göndermekteyiz.  Firmamızın çıkarmış olduğu fiyat listesinden memnun kalmanız üstüne Beykoz nakliyat hizmetimiz üstüne sigortalama işlemleri ve nakliye sözleşmesi yapılmaktadır.

Beykoz Nakliyat Sigortalı ve Tam Zamanlı Taşıma Hizmetimiz

Taşınacak olan yükünüzü sigorta ve nakliye sözleşmesi kapsamına alınmasından sonraki süreçte, belirlenen tarihte ve saatte nakliyat işleminiz gerçekleştirilecektir. Yükünüz için belirlenmiş olan nakliyat aracımız adresinize gelmektedir.  Uygun bir yere park edilmesinden sonrasında uzman nakliyat personellerimiz ile aracımıza yüklenmesi gerçekleştirilmektedir. Beykoz nakliyat hizmetimiz yük, eşya  ve malzemelerinizin bütün paketleme, nakliyat ve yerleştirme gibi özellikleri içermektedir.

Taşınacak olan yükünüzün ekspertiz neticelerini ve fiyat listesini hazırlamış olan ekspertizlerimiz, taşınma prosedürü gerçekleşirken personellerimizin başlangıcında bekleyerek işlerin sözleşmede belirttiği gibi gerçekleştirilip gerçekleşmediğini denetlemektedirler.

Beykoz Nakliyat Büyük ve Küçük Nakliyat Araç Filosu

Beykoz nakliyat araç filomuz ile ihtiyaçlarınıza makul olan her hususiyet ve kapasitedeki kapalı, aleni tır, kamyon, kamyonet ve panelvan nakliyat araçlarını barındırmaktadır. Yükünüze makul olan nakliyat aracı ile yeni adresinize sevk gerçekleştirilmektedir. Yükünüzü yolculuk anında, yükleme ve indirme koşullarında sigorta kapsamına almaktayız. Ekibimiz siz saygıdeğer müşterilerimizin gösterdiği biçim ve düzende yükünüzü yerleştirip. Nakliyat prosedürünü problemsiz bir halde sonlandırmaktadır.

Beykoz nakliyat ihtiyaçlarınız için kaliteli ve güvenilir bir şirket arıyorsanız doğru adreste olup, İstanbul’un bütün ilçe, semt ve mahallelerindeki yük ve eşyalarınızı büyük dikkat ve itina içinde taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Nakliyat prosedürü bu alanında uzman personelleri tarafınca yük ve eşyalarınızı taşımasını gerçekleştirmeniz en doğru karardır.

Beykoz nakliyat hizmetimiz ile hiç bir şekilde yük ve eşyalara işinde uzman ekibimiz ile siz saygıdeğer müşterilerimizi dokundurtmadan bütün yükleme ve indirme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Birincil derslik kaliteli paketleme ve ambalajlama ekipmanları ile nakliye işlerinizi kaliteli bir halde memnuniyet bırakarak gerçekleştiriyoruz.

Beykoz Nakliyat Güvenli Taşımacılık Sağlayarak Müşteri Memnuniyetini Kazanmaktadır

Nakliyat firmamız Beykoz nakliyat hizmeti ile büyük öz emniyet içinde kusursuz bir taşımaya siz kıymetli müşterilerimize güvence vermekteyiz. Müşteri odaklı bir halde müşterilerimizin beklentilerini düşürmeyerek en kaliteli ve kusursuz hizmeti sunma çabası içerisindeyiz. Bunun için kaliteli nakliyat vasıta filomuz ile kaliteden ödün vermeyerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Beykoz nakliyat ihtiyaçlarınız için iletişim sayfamızdaki bağlantı numaralarından ya da e posta adresimizden firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamızın yetkilileri siz saygıdeğer müşterilerimize ayrıntılı malumat vererek, ihtiyacınız olan şeylerin belirlenmesi için hızlıca ekspertiz hizmetimizi sizlere yönlendireceklerdir.

İstanbul’da Diğer Sunduğumuz Nakliyat Hizmetlerimizden Biri de;

Hemen Ara