Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Bahçelievler Öğrenci Evi Taşıma

BAHÇELİEVLER ÖĞRENCİ EVİ TAŞIMA

Ülkemizin gelişmesinde mühim rol oynayan talebe kardeşlerimize ev taşımacılığında ucuz ev nakliyat fiyatlarımız ile öğrencilerimizin evlerini İstanbul ve Türkiye’nin bütün bölgelerine taşımaktayız. Firmamız her vakit hizmeti para için değil, öğrencilere katkı sağlamak için gerçekleştirmektedir. Elimizden gelebildiğince İdeal fiyat tekliflerini talebe kardeşlerimize sunarak, evlerini Bahçelievler talebe evi taşıma hizmetimiz ile taşımalarını sağlıyoruz.

Eğitim yaşamı durağan(durgun) bir adreste kalmayabilir, Üniversite eğitimi için Başka şehirlere tercihleriniz çıkabilmektedir. Firmamız bunu görmezden gelerek yoğun bir talepten kaynaklı Bahçelievler ilçesinde talebe evi nakliyat hizmetini sunmaktadır. Öğrenci evini taşırken ayrı bir itina içinde ustalaşmış bir halde bütün eşyalarınızın paketlenmektedir. Mutfakta bulunan bardaklar, tabaklar ve öteki bütün kırılacak mutfak eşyalarınızı kolileyerek taşınmaya makul hale getirilmektedir. Bahçelievler talebe evi taşıma hizmetimiz ile evinizdeki bütün kolilenmiş ve taşınmaya makul hale getirilmiş olan mamüller nakliyat personellerimiz ile nakliye aracımıza taşınmaktadır.

Bahçelievler Öğrenci Evi Taşıma Aracının Belirlenmesi Nelere Bağlıdır?

Öğrenci evinizi taşıyacak nakliye aracının belirlenmesi eşya kapasitesine bağlıdır. Genellikle talebe evleri için ortaboy kamyonet nakliye aracımız iş görmektedir. Beyaz eşyalarınızın kurulumu, mobilyalarınızın demonte ve monte işleri bu işten görevli olan personellerimizce gerçekleştirilmektedir. Yeni adresinize taşınan eşyalarınızın kurulumu yapılıp, istediğiniz seviye içinde personellerimiz ile yerleştirilmektedir. Firmamız sıfır kullanılmamış birincil marka olan patpat, streç v.b ekipmanları ile talebe kardeşlerine en kaliteli ve kusursuz ev nakliyat hizmetini sunmaktadır.

Bahçelievler Öğrenci Evi Taşıma Hizmetinde Sigortalı Taşımacılık

Tüm eşyalarınızı sigorta ve nakliye sözleşmesi ile taşıyan firmamız, eşyalarınızın hasar görmeden taşınacağına ismi gibi emindir. Adı ile marka yapan firmamız çalmış olduğu şahıs ve kurumlar ile kazanılmış olduğu müşteri memnuniyetinin gururu ve kıvancı içerisindedir. Firmamız öğrencilerin yoğun istekleri için hizmet kategorisine talebe ev eşyası nakliyat hizmeti dahil etmiştir. Bu vaziyet ile istek yoğunluğuna göre hizmet gerçekleştiren firmamız, talebe evi nakliyat firmalarından her vakit bir adım önde olmuştur.

Bahçelievler kazasından istediğiniz mesafe’de sınır tanımayan nakliyat firmamız 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdedir. Bahçelievler talebe evi taşıma hizmeti almak için firmamız ile irtibata geçebilir, müşteri temsilcilerimizden ayrıntılı malumat alabilirsiniz.

Hemen Ara