Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Bahçelievler Eşya Taşıma Firması

BAHÇELİEVLER EŞYA TAŞIMA FİRMASI

Eşya taşımak zahmetli olup ve nakliyat esnasında oldukça dikkatli olunması gerekmektedir. Bahçelievler eşya nakliyat şirketi olarak topyekün ya da birkaç ev eşyası, ofis eşyaları, büro eşyaları, koli gibi eşyalarınızı Bahçelievler bölgesinden Bahçelievler içerisine ya da İstanbul ve Türkiye genelinde bütün yerlere taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz. Şehir içi ve şehirlerarası taşımalarda Paketlemeli ve ambalajlı bir halde eşya taşımacılığını üstüne alan firmamız müşterilerine emniyet içinde bir nakliyecilik gerçekleştirmektedir. Eşya nakliyat firmamız indirimli nakliyecilik ile müşterilerine Avrupa yakasında şubesinde bulunmakta olan nakliyecisini bulunduğunuz adrese yönlendirmesini yapmaktadır. Taşınması ihtiyaç duyulan eşyalarınızın ebatı çoksa nakliyat personeli gerekmektedir. Firmamızdan eşya nakliyat personeli talebinde bulunabilirsiniz.

Bahçelievler Eşya Taşıma Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri

Tüm bu kriterleri bildirmeniz üstüne firmamız fiyat teklifi belirlemesi yapmaktadır. Fiyat tutanağındaki ücretleri belirlerken istek ettiğiniz personel sayısı, eşyalarınızın ölçü, ağırlık ve boyut gibi özelliklerine göre belirlenen nakliye aracı göz önünde bulundurulmaktadır. Fiyat raporunu çıkarmadan ilkin Ücretsiz ekspertiz personelimizi adresinize yönlendirerek bulgu yapmaktadır. Keşif hizmeti sonra fiyat tutanağı belirlenir ve siz hürmet kıymet yurttaşlarımıza sunulur. Kolay ödeme seçenekleri nakit, kredi kartı, havale gibi ödeme seçenekleri ile firmamıza olan borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bahçelievler eşya nakliyat firmamız ile eşya taşımak artık oldukça basit hale geldi. Evimdeki mobilya mı taşımak isterim iyi mi taşıyacaksınız diyorsanız derhal sizlere daha ayrıntılı bir malumat verelim…

Bahçelievler eşya nakliyat Firmamızın kadrosunda bulunan marangoz ustası müşterilerimizin mobilyalarınızı söküp, kurma gibi işlemlerden sorumludur. Ustamız tarafından mobilyalarınız sökülüp demonte haline getirilmektedir. Demonte haline getirilen mobilyalarınız paketleme personelleri ile paketlenerek taşınmaya hazır bir halde bekletilerek, uzman eşya nakliyat personelleri ile makul nakliyat aracına taşınmaktadır. Fiyatlarımızdaki hesaplamayı özetlemek gerekirse özetleyecek olursak; fiyatlama taşınacak olan eşyalarınızın çokluğu ile doğru orantılıdır. Yani eşyalarınızın çokluğu arttıkça nakliyat fiyatı da artmaktadır. Eşyanın miktarına göre nakliyat elemanı, paketleme malzemesi ve nakliye aracı kütlesi oldukça önemlidir. Birkaç parça eşya için tek nakliyat personeli ve küçük hacimli vasıta geleceğinden daha azca maliyetli olacaktır.

Bahçelievler Eşya Taşıma Firması İle Kusursuz ve Güvenilir Taşımacılık

Eşyalarım azca sayıda ve nakliyat personeline ihtiyacım yok ve eşyalarımın taşınmasını ben üstlenirseniz personel tutarı ödemenize gerek kalmaz. Adresinize gelen nakliye aracına eşyalarınızı yükleyin ve nakliyecimiz istediğiniz adrese eşyalarınızı teslim etsin. Bahçelievler eşya nakliyat firmamız  kent içi eşya taşımalara ağırlık verdiğimiz gibi şehirler arası parça ve topyekün eşya taşımacılığı olarakta hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Şehirler arası nakliyecilik ta sıklıkla çeyiz eşya taşımacılığı gerçekleştiren firmamız bu işte profesyonellik ve deneyim kazanmıştır. Çeyiz eşyalarınız sıfır olup ve hasar görmemesi gerekmektedir. Asla ve katiyen kalitesiz şirketler ile çalışmayın, çeyiz eşyalarınızın zarar görmesini düşünemessiniz bile değil mi? Bu durumdan uzun yıllardan beri çeyiz eşyası taşımacılığını gerçekleştiren firmamız ile çalışmanızı sizlere öneri etmekteyiz.

Haftanın 7 günü 24 saat Bahçelievler bölgesinde eşya nakliyat hizmeti ile müşterilerine mükemmel hizmet vermenin gururunu ve kıvancını yaşamaktayız. Sizlerde eşya nakliyat ihtiyaçlarınız için İletişim sayfamızı ziyaret ederek bağlantı numaralarımızdan şirket yetkililerimize ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir taşımacılığın adresi Demircan nakliyat firmasıdır.

Hemen Ara