Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Bahçelievler Ambarı

BAHÇELİEVLER AMBARI

1995 yılından bugüne dek ve bugünde devamlılığını sürdürmekte olan Demircan nakliyat ambarı Bahçelievler kazasından Türkiye’nin 81 şehirine Bahçelievler ambarı hizmetini sizler için gerçekleştirmektedir. Ambar hizmetini devamlılığını koruyan ve uzmanlaşmış şirketler ile almak en doğru karar olacaktır. Firmamız çalışığı çoğu müşteri kitlesi ile memnuniyetini bugüne dek bozmadan süratli ve kaliteli ambar sevkiyatı gerçekleştirmektedir. Taşınması ihtiyaç duyulan eşyalarınızın cinsine göre işçilik yayınlayan personelleri ambar ürünlerinin hasar almaması için gayret sarf etmektedir. Bahçelievler ambarı fiyatlarını belirlerken neler göz önünde bulundurulur? Hemen açıklayalım.

Bahçelievler Ambarı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ambar taşımacılığı fiyatlarında ambar yükünüzün ağırlığı, ebatı, hacmi, cinsi ve en önemlisi nereye gideceğidir. Bu yöntem özellikler ve Bahçelievler bölgesinden Ambar ürünlerinizin sevki hangi kent ve ilçeye gerçekleştireceği mesafeyi hesaplayarak siz saygıdeğer müşterilerimize Bahçelievler ambar fiyatlarını sunmaktayız. Koliler, paletli malzemeler, ağır yükler, titiz eşya ve yükler panelvan ve kamyonet nakliyat araçları ile kapınızdan alınarak genel ambar aracının bulunmuş olduğu konuma getirilerek ambar aracına yüklenmektedir. Bahçelievler ambarı araçları genelde tır ya da kamyondur. Tır ve kamyon araçlarının tonajı oldukça kasa genişliği ve uzunluğu oldukça fazla olduğundan tercih edilmektedir. Kapınızdan alınan ambar ürünleriniz paketlenerek taşınma sırasında ve ambar aracı içinde hasar görmesini engellenmektedir.

İstanbul’un En Güvenilir ve Kaliteli Ambar Firması

Ambar taşımacılığını en korumalı ve kaliteli bir halde gerçekleştiren Demircan  nakliyat ambarı şirketi müşterilerine ambar hizmeti sunmaktan haysiyet ve kıvanç duymaktadır. Bahçelievler ambar şirketi olarak malum firmamız bütün nakliyat belgeleri ve yetki belgeleri bulunarak, müşterilerine kendini basit bir halde ispatlamaktadır. Bahçelievler kazasından 81 şehir’e ambar hizmeti sağlayarak Bahçelievler ambar firmaları içinde en bilindik ve lider firmalarından olmuştur. Ambar taşımacılığını kısa bir özet durumunda geçecek olursak;

  • 1-3 Ton kapasitesine haiz kamyonet nakliyat ya da 1 ton nakliyat kapasitesine haiz panelvan nakliyat aracı ile ambar ürünleriniz paketlenip ambalajlanarak kapınızdan araca yüklenir.
  • Kapınızdan alan vasıta genel ambar aracının bulunmuş olduğu konuma giderek, transferi sağlar.
  • Ambar aracının doluluk payı tamamlandığı vakit ambar ürünlerinizi teslim etmek için yola koyulur.

Bahçelievler Ambarı Ürünleriniz İçin Sigortalı Taşımacılık Sunar

Bizlere teslim ettiğiniz ambar yük ve eşyalarınızın arkasında gözünüz kalmasın. Sigortalı ambar hizmeti ile bütün ürünlerinize sigorta yaparak bir problem oluştuğu sırasında cinsinden ödemesi müşterilerimize yapılmaktadır. Bahçelievler ambarı ürünlerinizi problemsiz ve mükemmel bir halde adresine gerçekleştireceğimizden adımız gibi eminiz. Bahçelievler ambar nakliyat firmamızı haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak arayabilir, ambar tutarları ile ilgili bilgili olabilirsiniz.

İstanbul’da Ambar Hizmeti Sunduğumuz Bir Diğer İlçe;

Hemen Ara