Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Avcılar Yük ve Eşya Taşıma Firması

Avcılar Yük ve Eşya Taşıma Firması

Avcılar bölgesinde Avcılar yük ve eşya nakliyat firması olarak İdeal ve kaliteli nakliyat hizmetlerini müşterilerine kaliteli ekipmanları ile sunmaktadır. Demircan nakliyat Avcılar kazasından taşımak istediğiniz birçok yük ve parça eşyalarınızı İstanbul başta olmak suretiyle Türkiye’nin bütün bölgelerine güvenilir bir halde sevkini gerçekleştirir. Taşıma sorumlulukları firmamız üstlenmektedir. Eşyalarınız parça eşya olarak ta tanımlana biliyorsa (beyaz eşya, elektronik malzeme, mobilya) asla problem değil. Firmamızı arayarak parça eşya taşımak için makul panelvan ya da avcılar kamyonet nakliyat  aracı istek edebilirsiniz.

Avcılar Yük ve Eşya Taşıma Firması Olarak Hizmette Sınır Yok

Taşınacak olan eşyalarınız ağır, hafif, kaba ve miktarı oldukça olabilir. Avcılar yük ve eşya nakliyat firması bu durumu göz ardı ederek, makul nakliyat ortamını ve lüzumlu personel sayısı ile bütün eşyalarınızın yeni adresine taşınmasını problemsiz bir halde üstesinden gelmektedir. Taşıma esanasında yük ya da eşyalarınızın hasar görmemesi için nakliye aracımızda bulunmakta olan kaliteli paketleme ekipmanları ile paketlenerek koli bandı ile bantlanmaktadır. Yük ve eşyalarınız taşınma sırasında bu sadeye hasar görmesini engellemektedir. Paketleme ve ambalajlama ekipmanlarımızın tümü sıfır olup ve birincil markaya sahiptir.

Avcılar Yük ve Eşya Taşıma Hizmetini Sigortalı Bir Şekilde Alın!

Eşyalarımın yeni adresine taşınacağı sırasında oluşabilecek hasarlar kimler tarafınca karşılanır? Diyorsanız derhal siz hürmet kıymet müşterilerimize izah edelim. Avcılar yük ve eşya nakliyat firması olarak sunduğumuz bütün nakliyat hizmetlerindeki sorumluluğu üzerimize almaktayız. Müşterilerimizin yük ve eşyalarını hasarsız bir halde taşıyacağımıza laf vermekteyiz. Taşıma sırasında oluşabilecek hasara karşı firmamız yük ve eşyalarınızın cinsinden ödemesini kısa bir müddet içinde gerçekleştirmektedir. .Firmamız büyük, ufak vasıta kapasitesine haiz olup, haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Bayrampaşa İkea Nakliyat

Avcılar yük ve eşya nakliyat firması için bizleri arayarak hizmet alacağınızı söylemeniz kafi olacaktır. Firmamızın Ofisimizdeki yetkili kişileri güler yüzlü ve içtenlik içinde müşterilerine en makul şekilde ayrıntılı malumat transferi yapıp, nakliye hizmetinin hani koşul ve koşullar ile gerçekleştirildiğini bildirmektedirler.

İstanbul’da Eşya Taşıma Hizmeti Sunduğumuz Bir Diğer Bölge;

Hemen Ara