Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Askılı Tekstil Taşımacılığı

İstanbul evden eve nakliyat

 

Askılı tekstil taşımacılığı tekstil firmalarına sunmuş olduğumuz nakliyat hizmetidir. Tekstil firmalarının yıl içinde üretim alanlarına girmesi için kumaş alımları olmaktadır. Tekstil kumaşlarının topları oldukça ağır ve ebat olarak geniş uzunluk olarak bir kamyona sığacak boyuttadır. Bu durumda nakliyat firmasına ihtiyaç duyan tekstil firmaları tekstil taşıma hizmeti sunan nakliyat firmalarına ihtiyaç duyarlar. Sektörde adından söz edilen Demircan  nakliyat tekstil firmalarının tekstil taşıma ihtiyacında tercih noktasıdır. Tekstil taşıma hizmeti sadece top kumaş taşıma işinden ibaret değildir.

Askılı Tekstil Nakliyesi

Profesyonel Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı Tekstil dediğimiz farklı bir tekstil taşıma stilimizde bulunmaktadır. Bir nakliyat firmasının askılı tekstil hizmeti sunabilmesi için, nakliyat aracında askı sistemi bulunması gerekmektedir. Askılı tekstil taşıma hizmetine giden nakliyat araçlarımız bu ekipmanlarla taşımacılık öncesi hazırlanır. Bu şekilde adresinize gelir. Askılıklarla Nakliyat aracına elemanlarımız tarafından yerleştirilerek düzenli ve temiz çalışma sistemi oluşturulur. Nakliyat araçlarımızın steril ve temiz olmasından kaynaklı hiç bir tekstil malzemeniz kesinlikle kirlenmez. Ayrıca Ütüsü yapılmış, dikimi tamamlanmış toplu tekstil malzemeleriniz istediğiniz adrese tekstil taşıması aracımız sayesinde istediğiniz adrese nakliye edilir. Tekstil malzemeleriniz  Demircan Nakliyat aracılığı ile en güvenilir şekilde taşınır. Çünkü tüm tekstil çalışmalarımız için sigortalı tekstil taşımacılığı hizmetimiz mevcuttur. Nakliyat aracında yerini alan malzemeleriniz teslim yerine kadar firmamızın mesuliyeti altındadır. Oluşabilecek bir kaza yada yangın durumunda tekstil malzemelerinizin değeri ile doğru orantılı sigortalanır. Tüm olumsuzluklara karşı en güvenilir şekilde taşınmaktadır.

Askılı Tekstil Taşımacılığı geçmişte, hiç steril olmayan tozlu nakliyat araçları ile taşınırdı. O dönemler ambalajlı askılı tekstil taşıma işlemi yapılmıyordu. Bu durum tekstil ürünlerinin toz içinde kalmasına ve tekstil firmalarının memnuniyetsizliğine yol açmakta idi. Gelişen teknoloji ile birlikte, nakliyat aracı dezenfekte malzemelerinin çıkması ve ambalajlama ürünleri ile en güvenilir ve sağlıklı bir şekilde tekstil taşımacılığı yapılmaya başlanıldı. Bu şekilde tekstil ürünü taşıması yapan; Demircan Nakliyat müşterilerinin memnuniyetinide sağlamış bulunmaktadır.

 Askılığı Tekstil Taşımacılığı 

Asklı Tekstil taşımacılığında müşterilerinin taleplerini ve isteklerini dikkate alan firmamız sizlere sorunsuz ve zamanında teslimat garantili taşımacılık hizmeti sunar. Sigortalı tekstil taşımacılığı sayesinde de tekstil ürünlerinizi ayrı bir güven ve öz veri içerisinde taşır. Tekstil ürünleri çok çabuk deforme ve yanma özelliğine sahip malzemelerden üretilmektedir. Nakliyat esnasında aracın yan yatması ütülü tekstil malzemesinin deforme olmasına sebebiyet vermektedir. Yada nakliyat aracında yangın çıkması durumunda tüm tekstil malzemelerinin kurtulma ihtimali çok düşüktür. Kesinlikle olmasını istemediğimiz ve olma ihtimali olan bu durumlara karşın, sigortalı askılı tekstil taşıma hizmeti almanız hem ürünlerinizi hemde tekstil firması olarak kendinizi güvence altına almanızı sağlayacaktır. Sizlerde tekstil taşıma ihtiyacınızda bu güvence ve özenli taşıma hizmeti sunan; Demircan Nakliyat firmamızdan hizmet almak için hemen bize ulaşın. Askılı tekstil taşımacılığı ihtiyacınızda emanet aldığımız tüm ürünlerimiz bizim güvencemiz altındadır. Ayrıca asansör kiralayarak da askılı eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

 

Tekstil Taşıma,Tekstil Taşımacılığı,Tekstil Nakliyat ,şehiriçi şehirlerarası uluslar arası firmaları  ücretleri  taşıma İstanbul İzmir ankara türkiye. Farklı standartlardaki araçlarımız, muhtelif ambalaj malzemelerimiz profesyonel tekstil taşımacılık elektrik elektronik makine teknisyeni ekibimizle her türlü tekstil sal, kişisel tekstil nakliyatında hizmetinizdeyiz .Tekstil Nakliyat araç gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve tekstilden tekstile taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, montaj, demontaj çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğitimin sürekliliği, tekstil teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir.
Tekstil Taşıma Müşterisinin zamanına haklarına saygı duyar. Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu daima taşır. Müşterisiyle hızlı, devamlı ve sağlıklı ilişki kurar. Tekstil Taşımacılık Müşterilerine sadece yapabileceği sözü verir her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir. . Müşterisine sunduğu Tekstil Taşımacılığı hizmetinde hem tedbirli iş bitiricidir.

Hemen Ara