Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Ankara İstanbul Kamyonet

Küçük Kamyonet Nakliyat İstanbul

İstanbul Kamyonet Nakliyat Birkaç parça eşya taşımak istediğimizde iki seçeneğimiz mevcuttur. Birincisi taşımayı kendi aracımızla yapmak. İkinci seçenek ufak kamyonet ile nakliye hizmeti almak olur. İlk seçeneğimizde şayet eşya koltuk ya da yiyecek masası gibi hacimli bir eşya ise ve bizim bu şekilde bir aracımız yoksa, bu eşyayı öteki bir adrese taşımanın en basit yolu ufak kamyonet nakliye hizmeti almak olur. Bu kamyonetler kent içerisinde dilediğimiz her noktaya ulaşma konusu ile ilgili oldukça başarılılar. Özellikle İstanbul’un dar ve bir tarafı park edilen araçlar tarafınca işgal edilen yolları olunca, kent içi bir kaç eşyanın taşınmasında en en makul seçenek kamyonet nakliye hizmetidir.

 

İstanbul Ankara Nakliyat Ambar

Kamyonet Nakliye Hizmeti

Birkaç parça eşya taşımak için en makul olan bu hizmete iyi mi erişirim diye sorularınız var ise merak etmeyin. Demircan bu hizmeti ayağınıza getiriyor. Fiyat Teklifi Al formun da Parça Ev Eşyası seçeneğini seçin ve formu doldurun. Kısa müddette çoğu firmadan fiyat teklifi alacaksınız, müşteri yorumları inceleyerek dilediğiniz firmayı seçin ve iletişime geçin. Seçtiğiniz şirket dilediğiniz gün gelip taşımayı yapsın. İşte bu kadar kolay.

 

 

 

Eskişehir Nakliyat, Eskişehir nakliyeciler ve nakliyat firmaları arasında İdeal Eskişehir nakliyat fiyatlarıyla evden eve nakliyat, kent içi nakliyat

Teklif alırken nakliyat hizmetinin yanı sıra dilerseniz, paketleme, demontaj ve montaj hizmetlerini de bu firmalardan alabilirsiniz. Teklif formunda istediğiniz hizmetleri yazın ve bu hizmetler dahil fiyat tekliflerinizi bir arada görün.

Bazı eşyaların zarar görmeden yeni adresine taşınırken paketlenmesi mühim bilhassa hacim olarak büyük eşyaların kapılardan geçerken ve merdivenlerden indirilirken zarar görmesini istemiyorsanız paketlenmesini öneriyoruz.

Kamyonet Kiralama Mı Nakliye Hizmet Almak Mı Daha Ekonomik?

Eğer nakliyat işi oldukça fazla seferden oluşacaksa kamyonetin kiralanması daha ekonomik olabilir. Bunun dışındaki seçeneklerde iş bazlı nakliye hizmeti almak her vakit daha ekonomik ve daha kolaydır.

Kamyonet kiralama için gidip kamyoneti almanız ve depoya benzin doldurma gibi çoğu işle uğraşacağınız gibi trafikte oluşacak ihtimaller içerisinde kaza ya da trafik cezalarının da maliyetini de siz karşılayacaksınız. Daha ilkin bu şekilde bir aracı kullanmadıysanız birde bu güçlük karşınıza çıkacaktır.

Bu etkenlerin hepsi sıralanınca kiralamak yerine iş bazlı kamyonet nakliye hizmeti almak oldukça daha avantajlı hale geliyor. Çok fazla sefer olacaksa gene şirket sahibi ya da kamyon sahibinden iyi bir tenzilat alarak kiralamak harcama ve risklerinden kurtulabilirsiniz. İki seçenek için aldığınız tutarları üstünlük ve dezavantajlarını bir tüm olarak değerlendirip karar verebilirsiniz.

Küçük Kamyonet Nakliye Fiyatları

Tercih yaparken en mühim faktör işin maliyetidir. Başka bir eve taşıyacağımız bir kanepenin nakliye harcamaları yeni bir kanepe satın alma fiyatına yaklaşırsa, kimsenin basit kolay bu nakliye işini yapmayı üstleneceğini düşünmüyorum. Bu nedenle bu şekilde işlerde ilk ilkin fiyat ile ilgili bilgili olur sonrasında işi yapmış olup yapmamaya karar veririz.

Sizin için bir fiyat sıralaması hazırlamak arzu ederdim fakat bu iş o denli basit değil. Ama şu şekilde bir tüyo verebilirim. Küçük kamyonet nakliye tutarları yaklaşık 100 – 400 TL’dir. Net bir fiyat veremiyoruz zira ne taşınacağını, nereden, nereye ve istenen öteki hizmetleri öngöremiyoruz. Dolayısıyla net bir fiyat vermek zor. Ama derhal fiyat öğrenmek istiyorsanız Demircan ile birkaç dakika çoğu firmadan fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu fiyatlar reel ve işinize has olduğundan size daha iyi bir düşünce verecektir. Verilen fiyatlar üstünden nakliyat firması ile iletişime geçip pazarlık yapabileceğinizi unutmayın.

Nakliye İçin Kullanılan Kamyonetler

İdeal bir maliyet için eşyanın hacmine makul kamyonet ile nakliyat yapmak gerekir. Bu nedenle kamyonetlerin sık sık kullanılmasının yanısıra son vakit daha fazla panelvan araçlar tercih edilmektedir. Bu nedenle çoğu evden eve nakliyat firması garajında 3+1 ev eşyasını yükleyebilecek büyüklükteki kamyonların yanına ufak nakliye işleri için bir de panelvan vasıta eklemiştir.

 

İstanbul Ankara Nakliyat Ambarı ve Nakliye Hizmetlerini En Uygun Fiyatlar İle Gerçekleştirmekte Olan Nakliye Ambarı Firmasıdır.

Bazı firmalarda yalnızca parça eşya nakliyat işine odaklandığı için panelvan araçlardan nispeten daha büyük olan kamyonetleri kullanıyor. Ancak panelvan araçlardan daha ufak olan kamyonet ve ticari araçlarda sık sık kullanılmaktadır.

 

Taşınacak eşyanın ebatlarını nakliyat firmanız ile paylaşırsanız işiniz için İdeal vasıta ile eşyanızı taşımaya gelecektir.

Kamyonet Nakliye Hizmeti İçin En İyi Öneriler

Demircan ile firmalardan öneri alırken öneri al formuna taşınacak eşyanın bir resmini çekip yüklerseniz şirketler size daha doğru ve daha makul fiyat teklifleri sunacaktır.

Alacağınız nakliye hizmeti ve fiyat tek bir sefer için geçerlidir. Eğer oldukça sayıda sefer olacaksa bunu öneri al formunda yazacağınız gibi iletişime geçerken de kamyonet sahibine hatırlatmanızda fayda olacaktır.

Eşya şayet yüksek kattan oluşan bir binaya çıkarılacak ya da indirilecekse bu detayları doğru olarak paylaşmaya itina gösterin. Bina asansörü kullanılacaksa bu bilgiyi bina yönetiminden teyit ettikten sonrasında nakliye firması ile paylaşın.

Eşyanın evden kamyonete taşınacağı mesafe yani kamyon parka alanı ile ev arasında oldukça fazla mesafe olursa bu durumu da paylaşın. Tabi şayet bu mesafede eşyayı siz taşıyacaksanız buna gerek yok.

Eğer eşya taşınma sürecinde zarar göreceğini düşünüyorsanız nakliye firmasından bu eşyalar için paketleme hizmeti alın ya da paketleme işini siz yapın. Özellikle hacimli eşyaların merdiven ya da kapılardan geçerken zarar görmesi ihtimali var ise paketleme yapmaktan kaçınmayın.

Kamyonet Nakliyat

 

Hemen Ara