Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Ambar Nakliyesi Nedir

Ambar Nakliyesi Nedir ?

Ambar Nakliyesi  Ayrı ayrı illere 1 yada 2 palet eşyanız gidecek. Ama parça parça ve farklı iller olduğu için tek bir araca doldurulamıyor eğer bir araca doldurulmak istense bile dolduracak kadar eşya olmadığı için eşyalar ile sorun oluyor. Ambalajlı bir ürün olduğu için kargo firmaları da taşımıyor. Kargo firmaları taşısa bile yüksek maliyete denk geliyor. Peki şimdi ne olacak? İşte tam dara düştüğünüz bu sırada ambar nakliye hizmeti devreye girecek. Adresinizden alınan yükler birleştirilerek şehirlerarası araçlara yüklenir. Bu araçlar varış merkezlerinde dağıtım araçlarına aktarılarak alıcılara ulaştırılır. Fiyat olarak komple taşımacılığa göre biraz fazladır ama kargo firmalarının verdiği fiyatlara bakıldığı zaman ambar hizmeti makul fiyatlı gelmektedir. Ambar hizmeti de evden eve nakliyat kadar güvenli bir hizmettir. Evden eve taşımacılıkta uygulanan bütün imkanlar ambar hizmetinde de uygulanır. Ama evden eve nakliyattan tek farklı aracı tamamen doldurmak zorunda değilsiniz. Tek parça eşya içinde ambar hizmetini kullanabilirsiniz.

                        

Ambar nakliyesi

Ambar hizmeti ülkemizde neredeyse 50 yıllık bir geçmişe sahiptir. 50 yıllık geçmişi olmasına rağmen hala çözülemeyen bir sorunu vardır. Eşyalarınız için 20 den fazla ambar firması ile görüşüp konuşursunuz. Hepsi de geliyorum deyip gelmemesi yada ürünü sizden aldığı halde yola çıkarmaması, teslimat sırasında da birçok sorun çıkarması gibi birçok durumla karşılaşılabilir. Ama her güzelliğin bir kusuru vardır. Buda ambar hizmetinin nazarı olsun. Her zaman aklınızı kurcalayan sorular olabilir. Bir ambar firması ile anlaştıktan sonra acaba ne zaman ulaşır, yola çıkmış mıdır, eşyalarım kaybolur mu gibi birçok soru aklınızı kurcalayabilir. Ama hiç merak etmeyin. Sizden alındığı andan itibaren eşyalarınız bizim güvencemiz altına girer. Eşyalarınız alındığı andan alıcıya teslim edilene kadar sigortalı bir şekilde taşınır. Oluşabilecek her türlü sorun bize aittir. Kaybolma, hasar görme, çizilme aklınıza gelebilecek her türlü sorun biz temin ediyoruz.
Ambar hizmeti için sürede aklınızda bir sorudur. Bu süre çıkış ve varış mesafesine göre değişmektedir. Bu sürede kilometrede göz önüne alınarak hesaplanır. Eşyaların teslim edileceği il yada ilçe, merkeze uzak yada yakın olma durumu, eşyaların gideceği ile iş yoğunluğumda önemli etkenler arasındadır. Haftalık dağıtım planı yapılır. Bu plan çerçevesinde teslimatlar gerçekleşir. Teslim süresini öğrenmek için yapmanız gereken bizden bilgi alırken eşyaların gideceği ile göre sorup öğrenebilirsiniz. Şuan il veya ilçe bilinmediği için net bir teslim süresi belirtmek zordur. Ama şunu söylenilirim ki en kısa sürede alıcıya teslim etmek bizim işimiz. Her konuda en önemlisi teslim süresi konusunda içiniz rahat olsun. İşinde uzman olan ve işini meslek edinmiş ekibimiz ile aradığınız güven ve huzuru bulmanız için buradayız. Müşteri memnuniyeti her zaman ilk hedefimizdir. Bizde söz ağızdan bir kere çıkar. Söylediğimiz saatte gelip söylediğimiz saatte eşyalarınızı teslim ederiz.

DEMİRCAN  NAKLİYAT İLE AMBAR NAKLİYESİ HİZMETİNİ GÜVENİLİR VE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

Ambar hizmetini sunmuş olduğumuz başlıca şehirler

Hemen Ara