Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Acarkent Evden Eve Nakliyat

Acarkent Evden Eve Nakliyat Demircan Profesyonel Taşıma Hizmetleri

Acarkent Evden Eve Nakliyat İnsan doğası, durmaksızın hareket ederek keşfetmek ve yeni fırsatlar peşine düşmek üzerine gelişmiştir. İhtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak çözümler ve yeni kaynaklar arayan insan, bulduğu yeni olanakları kendi iyiliği için geliştirmek konusunda uzmanlaşmıştır. Barınma ihtiyacı söz konusu olduğunda da bu durum geçerli olup, daha iyi barınma imkânları olduğunda veya mecburi olarak yaşanılan mekânın terk edilmesi gerektiğinde, sahip olduğu eşyalarla birlikte yeni adresine taşınmaktadır. Taşınma işlemi esnasında yaşanacak pek çok durum, taşıma işlemini çok daha kolay hale getirme arayışlarını da beraberinde getirmiştir. Acarkent evden eve nakliyat, taşımacılıkta kolay çözümler üretmesi ile tanınmaktadır.

Taşınırken Hangi Sorunlar Yaşanır?

Taşınma işlemi, hem karar verirken hem de uygulamaya geçilirken büyük bir stres oluşturur. Birbirini takip eden çok sayıda iş, taşınmanın gerçekleşmesi için zorunlu olduğundan, hızlı bir şekilde bu işlerin halledilmesi gerekir. Araç kiralanması, eşyaların taşıma gününe hazır hale getirilmesi ve daha pek çok iş, taşınacak kişiyi ve ailesini büyük bir strese sokacaktır. istanbul evden eve nakliyat Bu stres, taşınma konusunda gerekli uzmanlığa ve ekipmana sahip olmayan kişilerin elinde daha da artacaktır. Bir noktadan sonra, yapılacak işler zaten plansız olduğundan, çabucak bitirilmesi adına pek çok aşama gözden kaçacak veya göz ardı edilecektir. İstenmeyen sonuçların yaşanmaması adına Acarkent evden eve nakliyat, taşınmanın her kademesinde gereken uzmanlığını hızlı bir şekilde yerine getirmektedir.

Hızlı Ve Pratik Taşıma

Acarkent evden eve nakliyat, uzman personeli ile ev taşıma işlemlerinde aranılan hizmet kalitesini ayağınıza getirmektedir. Öncelikle taşıma gününden önce bizzat taşınacak evi ve eşyaları gören ve planlamalarını bu şekilde yapan ekibimiz, eşyaların hazırlığından kullanılacak araca kadar işin her aşamasını, taşıma gününe hazır hale getirmektedir. Bunun sonucu olarak, taşıma gününde önceden planlanan tüm aşamalar, hızlı ve güvenli bir biçimde tek tek hayata geçirilmektedir. evden eve nakliyat Hem zaman hem de maliyet açısından taşınan kişiye fayda sağlayan bu işlemler neticesinde, planlanan sürede ve iş kalitesinde hizmet sunulmaktadır. Uzman personelimiz eşya sigortası ile korunan eşyalarınızı, güvenle yeni yerlerine taşımaktadır.

Evden Eve Nakliyat Taşınmak, öğeleriniz kırılgan olduğunda, özellikle de değerli sanat eserleri veya aile fotoğrafları içeriyorsa korkutucu bir olasılıktır. Sanat eseri büyük ve hantal olabilir ve sanatı veya fotoğrafları koruması gereken öğeler – yani çerçeve ve cam – bir hareket sırasında ona zarar verebilir. Bununla birlikte, sanat eserini ve resim çerçevelerini dikkatli ve düzgün bir şekilde paketlerseniz, yeni evinize geldiğinizde kırık camlar bulmaktan kurtulabilirsiniz.

Neye ihtiyacınız olacak

Ekipman / Aletler

 • İşaretçiler

Malzemeler

 • Birden çok boyutta kutular
 • Maskeleme bandı
 • Kahverengi ambalaj kağıdı
 • Kabarcık sargısı
 • Ambalaj bandı

Talimatlar

 1. Resmi Uygun Boyutlu Kutularla Eşleştirin

  Resminizi boyuta göre sıralayın. Çoğu durumda, küçük ve orta ölçekli sanat eserleri gruplanabilir ve birlikte paketlenebilir. Büyük sanat eserlerini taşıyorsanız, her bir parçayı paketlediğiniz çerçeveden biraz daha büyük olan ayrı bir özel kutuya koymak en iyisidir. Hareketli bir malzeme mağazasından veya bir kamyon kiralama acentesinden özel kutular satın alın . Özel kutuları bulamazsanız, kullanılmış bir kutuyu ayırın ve düzleştirin. Resim ve çerçeveden daha büyük bir kutuya ihtiyacınız olacak.

 2. Camı ‘X’ İle İşaretleyin

  Çerçevenin cam kaplaması varsa, cama bir X yerleştirmek için maskeleme bandı kullanın. Bu, camın kırılması durumunda tamamen kırılmasını veya çok fazla hareket etmesini önleyecektir.

 3. Sanat Eserinin Yüzünü Koruyun

  Resminizin üzerinde cam yoksa, boyalı yüzü birkaç kat mutfak plastik sargısına veya piyasada satılan palet sargısına sararak koruyun.

 4. Resmi Kağıt ve Bubble Wrap ile Sarın

  Düz bir çalışma yüzeyinde, çerçevenizin iki katı büyüklüğünde bir kağıt alanı oluşturmak için kahverengi kağıdı çalışma yüzeyinizin üzerine düz bir şekilde yerleştirin. Çerçeve camını kağıda yaslayın. Kağıdın uçlarını bir hediye gibi çerçevenin etrafına sarın. Gazeteye asla resim veya çerçeve sarmayın. Dolgu için iyi çalışsa da, gazete kağıdı resmin üzerinde izler bırakabilir.

  Ambalaj bandını hem uzunlamasına hem de enlemesine çerçevenin etrafına sarın. Bu, kağıdın taşıma sırasında yerinde kalmasını sağlayacaktır. İşlemi balonlu sargı ile tekrarlayın.

  Küçük fotoğrafları ve çerçeveleri paketliyorsanız ve bunları birlikte hareket eden bir kutuda paketliyorsanız, her birini ambalaj kağıdına sarın. Hareket sırasında camın kırılmamasını sağlamak istersiniz.

  Resim çerçevelerinizin köşeleri için ek koruma istiyorsanız, özel karton köşe koruyucuları satın alın.

acarkent evden eve nakliyat

 

 1. Test Hareketi

  Kutuyu kapatmadan önce hareket için test edin. Kutuyu yavaşça kapatın ve herhangi bir şeyin değişiyormuş gibi gelip gelmediğini görmek için biraz oynatın. Çerçeveler hareket edecekmiş gibi hissediyorsa, resmi doldurmak için buruşuk gazete ekleyin.

 2. Kutuyu İyice Kapatın

  Özel bir kutu kullanıyorsanız, kutunun bir ucunu bantlayın. Kutuyu sızdırmaz uçta tutun ve sarılı çerçeveyi kutuya yavaşça kaydırın. Onu sığdırmakta zorlanıyorsan, bir arkadaşından kutuyu tutmasına yardım etmesini iste.

  Özel bir kutu kullanmıyorsanız , çerçeveyi daha önce ayırdığınız düzleştirilmiş kutunun üstüne yerleştirin ve ambalaj bandıyla sabitleyin. Düz kutu, çerçeve etrafında bükülebilecek kadar büyükse, bükün ve ardından bantla sabitleyin.

  Kutu sarmazsa, kutuyu kesebilir, ayrı karton parçaları oluşturabilir veya başka bir kutuyu sökebilir ve bunu açık tarafı korumak için kullanabilirsiniz.

 3. Kutuyu İçindekiler ve Açıklayıcıyla İşaretleyin

  Kutunun her iki tarafına da içerik, “Kırılgan” kelimesi ve oturma odası , yatak odası veya mutfak gibi konumu ile işaretleyin.

 4. Kutuları Kamyona Yerleştirin

  Kutuyu paketlerken ve kamyona yüklerken , paketlenmiş resmi düz değil, yan tarafında tutun. Resim, bir kenar üzerindeki basıncı, düz olduğundan daha kolay emecektir. Resimleri kenarlarına ve düşmeyecekleri bir yere koyun. Hareket sırasında hareket etmeyen ağır nesneler arasında sıkıştırın.

Yazı İçeriğimizde Neler Var?

 • 1 Acarkent Evden Eve Nakliyat Demircan Profesyonel Taşıma Hizmetleri
  • 1.1 Taşınırken Hangi Sorunlar Yaşanır?
  • 1.2 Hızlı Ve Pratik Taşıma
  • 1.3 Neye ihtiyacınız olacak
   • 1.3.1 Ekipman / Aletler
   • 1.3.2 Malzemeler
  • 1.4 Talimatlar
   • 1.4.1 Resmi Uygun Boyutlu Kutularla Eşleştirin
   • 1.4.2 Camı ‘X’ İle İşaretleyin
   • 1.4.3 Sanat Eserinin Yüzünü Koruyun
   • 1.4.4 Resmi Kağıt ve Bubble Wrap ile Sarın
   • 1.4.5 Test Hareketi
   • 1.4.6 Kutuyu İyice Kapatın
   • 1.4.7 Kutuyu İçindekiler ve Açıklayıcıyla İşaretleyin
   • 1.4.8 Kutuları Kamyona Yerleştirin

Hemen Ara