Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Ücretsiz Expertiz Hizmeti

Ücretsiz Expertiz Hizmeti nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinde uyguluyoruz. İstanbul evden eve taşıma ücretsiz ekspertiz ile eşyalarınızı hemen taşıyın.

Ücretsiz Expertiz Hizmeti Şirketi

İstanbul Manisa Evden Eve NakliyatNakliye Ücretsiz Expertiz Hizmeti aracılığıyla taşınma öncesi arkadaşımız taşıma eşyalarını evinizde yerinde görerek. Sizinle beraber bir Evden eve taşıma planı çıkarmaktadır. Nakliyat fiyatları ve aşamaları hakkında mutabakata varılması halinde her iki tarafın yararına sözleşme gerçekleştirilir.

nakliyat ücretsiz ekspertiz İstanbul evden eve taşıma ekspertiz firması

İstanbul Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Firması

İstanbul’da nakliye için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan firma burada. Demircan Nakliyat güvencesi ve farkı ile yerinde eşyalarınıza bakıp fiyat teklifi veriyoruz. Bunun yanı sıra Online Whatsapp aracılığı ile de eşyalarınızı görerek nakliye öncesi ekpertiz hizmeti veriyoruz.

istanbul taşıma ücretsiz ekspertiz taşıma hizmeti – İstanbul taşıma ekspertiz hizmeti

Nakliyat Ekpertiz Hizmeti İle Sağlıklı Taşının

Eşyalar görünmeden rastgele söylenen fiyatlar sağlıklı değildir. Hangi eşyanın hangi şartlarda nereye gideceği nasıl taşınması gerektiği daha önceden kararlaştırılmalıdır. Aksi halde plansız güvenliksiz ve güvencesiz taşınmış olursunuz. Eşyalarınızın hangi şartlarda ve hangi fiyata taşınmasını kararlaştırmalısınız. Aksi halde sizi nerelerin beklediğini bilmediğiniz bir maceraya girmiş olursunuz. Bu yüzden ön inceleme dediğimiz ekpert hizmeti alınız. Ekspertiz hizmeti sonra alacağınız fiyat teklifi ve şartları bir sözleşme ile tutanak altına lıp yazılı bir şekilde imzalayınız. Böylece her iki taraf için delil halinde bir sözleşme yapılmış olur.

Nakliyat Expertiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmeti Nedir?

Taşıma öncesi eşyaları görmek, sağlıklı fiyat teklifi vermek ve nakliye planını buna göre yapmayı hedefleyen ön inceleme işlemine verilen addır.

Nakliyat Exprtiz Hizmeti Ücretli Midir?

Hayır Demircan evden eve taşıma şirketimiz ücretsiz bir şekilde nakliye ekspertiz hizmeti sunar.

Nakliyeci Ön İnceleme Raporu Tutulur Mu?

Evet yapılan ekspertiz hizmeti sonra eşya durumu ve taşıma planı çıkarılır. Ardından ön inceleme raporuna yazılı bir şekilde işlenir.

Online Nakliye Eksprtiz Firması Ne Yapar?

Uzaktan canlı şekilde taşıma exprtiz hizmeti teknolojik olarak eşyaların kontrol eder. Eşyaların sayısını belirler, ne kadar yer kaplayacağına karar verir. Kaç kişi tarafından taşınması gerektiği hakkında kanaat sahibi olur.

Hemen Ara