Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık İstanbul Sigortalı Nakliyat sözleşmesi garantili nakliye hizmeti, İstanbul sigortalı taşıma kasko kapsamında zararlarınızı karşılar. Güvenli ve güvenilir nakliye şirketimiz kara yolunda seyir halindeyken ve taşıma esnasında olası tüm zararlarınızı (200 Bin TL ye kadar) karşılar. İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak tüm semt ve ilçeler başta olmak üzere Türkiye geneli sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Sigortalı evden eve taşımacılık İstanbul Sigortalı Nakliyat taşıma şirketi

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Taşınma işlemi başlamadan Demircan Nakliyat firmamız tarafından tüm eşyalarınız yüksek bir mukamele karşılığında sigortalanır. Karşılıklı anlaşma neticesinde belirlenen tüm koşullar yerine getirilir. Eşyaların güvenliği için gerekli tüm tedbirler bizim tarafımızca alınır. Alanında uzman personel kadromuz ile tüm eşyalarınızı tek tek eşya paketleme hizmeti kapsamında ambalajlayıp paketliyoruz. Kırılacak eşyaları tek tek belirleyip işaretliyoruz. Ayrıca eşyaların daha kısa sürede taşınması ve daha güvenilir bir şekilde nakliyelerinin yapılmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda Asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile çoğu eşyayı 25 metre yüksekliğe kadar rahatlıkla ve güvenilir bir şekilde taşıyoruz.

İstanbul Sigortalı Evden Eve Taşıma Şirketi

Sigortalı Nakliyat sözleşmesi yapmamızdaki amaç taşınma esnasında eşyalarınızda oluşabilecek zararların karşılanmasıdır. Sigortalı Evden Eve Taşımacılık, Evden Eve Nakliyat sürecinde eşyalarınızın darbe alma, çizilme ve kırılmalara karşı anlaşmalı sigorta acentemiz tarafından sigorta altına alınmasıdır. Herhangi bir zarar olması durumunda zararınız tarafımızca karşılanmaktadır.

Profesyonel Sigortalı Evden Eve Nakliyat İle Taşının

Profesyonel sigortalı evden eve nakliyat firmamız ile taşının rahat ve konforlu bir nakliye hizmetinin keyfine varın. Güvenli ve garantili nakliye firmamız tüm aşamalardan mes’uliyet kabul eder. Yazılı sözleşmeli taşıma ile siz değerli müşterilerimizin çekincelerini ve isteklerini güvence altına alır. Dahası anlaşmalı sigorta poliçesi ile tüm eşyalarınızı emtia sigortası ile güvenlik altına alır. Amacımız her iki tarafın da güvenliğini sağlamak ve eşyaların zarar görmesini engellemektir. Söz gelimi Tv ya da bir beyaz eşyanızın kırılması zarar görmesi durumunda maddi zarara uğrarsınız. Demircan Nakliyat şirketimiz emeğinizin heba olmasını istemez.

Sigortalı Ev Taşıma Şirketi Avantajları

 

Paketleme ve Ambalajlama

Sigortalı ev taşıma avantajları taşınacak kişi için oldukça önem taşır. Aracınızı kaskolu yapıp yapmamanız arasındaki tefrik gibidir sigortalı taşınmak. Dolayısıyla bizim tüm nakliye hizmetlerinde uyguladığımız bir yöntemdir. İstanbul’da sigortalı nakliye hizmeti sunan pek şirket ya da şirket yoktur ya da yok denecek kadar azdır. Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz 200-300 tl lik tefrik için merdiven altı firmalar yerine Resmi ve Logolu araçları bulunan Nakliyat şirketimizi tercih ediniz.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Taşıma: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası: Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Kurumsal Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Alın

Kurumsal sigortalı evden eve taşımacılık hizmeti alın, stresten sorundan uzak konforlu taşıma hizmetinin keyfine varın. Güvenli nakliye hizmetlerimiz kurumsal nakliye şirketimiz tarafından sunulur. Amacımız yeni evinize taşınırken eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasıdır. Sizler de aynı doğrultuda güvenliği düşünüyorsanız Demircan Evden Eve Nakliye firmamızı tercih edin. Siz de kazanın.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

İndirimli Sigortalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları Listesi

Sigortalı evden eve taşıma fiyatları hakkında bilgi vermeyi hedefliyoruz. Ancak öteki firmalar gibi bu hizmetimiz için ek ücret arzu etmiyoruz. Evet sigortalı nakliye hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Bütün nakliye taşımacılık işlemlerimizde uyguladığımız bir yöntemdir. Eşyalarınız poliçe kapsamında güvenle taşınır.

Sigortalı Nakliyat Fiyatları Sözleşmeli Ev Taşıma Ücretleri Asansörlü Ev Taşıma Fiyatları
Sigortalı 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.500 – 3.000 ₺ 3.700 ₺
Sigortalı 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 3.500 ₺ 4.200 ₺
Sigortalı 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.500 – 4.000 ₺ 4.700 ₺
Sigortalı 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 4.500 – 5.000 ₺ 5.700 ₺
Sigortalı 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 5.500 – 6.000 ₺ 7.000 ₺
Sigortalı Ofis Taşıma Fiyatı 4.000 ₺ TEKLİF AL
Sigortalı Evden Eve Nakliyat Ücretleri Listesi

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Hakkında Sorulanlar

Nakliye sigortası nedir?

Nakliyat sigortası, anlaşmalı sigorta poliçesi tarafından nakliye sürecinde eşyaların koruma altına alınma işlemidir. Olağan dışı zararlı durumlarda kaybınızı karşılamayı hedefler.

Eşya taşıma sigortası hangi durumlarda yapılır?

Esasen nakliye hizmetlerinde eşya taşıma, ev taşıma, taşıma sigortası zaten olması gereksinim duyulan bir durumdur. Bizce tüm taşıma işlemlerinde yapılması gerekir.

Sigortalı Ev Taşıma hizmeti kapsamı nedir?

Sadece ev taşıma değil, sigortalı taşıma hizmetimiz tüm nakliye hizmetlerini (Ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama gibi) kapsar.

Sigortalı evden eve taşıma ücreti ne kadar?

Demircan Kurumsal Nakliyat firmamız sigortalı nakliye hizmetini her şey dahil taşıma kapsamında ücretsiz olarak düzenler.

Kasko sigortalı taşıma hizmeti için sözleşme yapılıyor mu?

Evet taşınmaya başlamadan önce hasarlı eşya belirlenmesi yapılır. Ardından sigortalı nakliye sözleşmesi düzenlenir. Taşınma sürecinde olası zararlarınız karşılanır.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Hemen Ara