Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat İstanbul Şehirlerarası evden eve taşıma şirketi sigortalı garantili Şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunar. İzmir Ankara Antalya Diyarbakır başta olmak üzere tüm bölge ve şehirlere taşıma hizmeti sunuyoruz.

Şehirler arası nakliye İstanbul Şehirlerarası evden eve taşımacılık firması

Şehirler Arası Nakliyat Firması

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat şirketi olarak 1990 yılından bu yana resmi sigortalı evden eve nakliyat ve garantili taşıma  hizmetleri sunuyoruz. İstanbul’dan Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Mersin, Diyarbakır, Erzurum, Van başta olmak üzere tüm Türkiye geneli Şehirlerarası evden eve nakliye hizmetleri sunuyoruz. Kurulduğumuz günden bu güne önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve eşya güvenliği olmuştur. Bu kapsamda asansörlü evden eve nakliyat ve sigortalı nakliye sözleşmesi yapmaktayız. Sözde değil yazılı sözleşmeli taşıma hizmetimiz kapsamında tüm aşamaları karşılıklı sözleşmeye dökmekteyiz. Siz değerli halkımızı da güvenilir taşıma hizmeti almaya bekliyoruz.

İstanbul Sigortalı Şehirler Arası Nakliye Hizmeti

Şehirler arası nakliye yapan kurumsal firmamız ile sizlere güvenilir ve kaliteli hizmetler vermekten gurur ve onur duyuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı sunduğumuz hizmetin ana teması sizlerin memnuniyetidir. Profesyonel ekibimiz ve uzman taşımacılık anlayışı ile eşyalarınızı güvenle hazırlayarak dilediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Şehirler arası yapılan taşımalar üstün mahiyet ve güvenlik gerektirmektedir. Ev taşıma, ofis taşıma, fabrikanız dan, deponuzdan ve dilediğiniz her yerden eşyalarını büyük bir özenle toplayarak tüm güvenlik önlemleri ile dilediğiniz her yere taşıma imkanı sunuyoruz. Kurumsal şirketimizin uzun yıllar vermiş olduğu hizmetler karşılığında sizlerden gördüğü ilgi ve memnuniyetler ile işimizi severek ve önemseyerek yapıyoruz. Firmamız tarafından taşınan tüm eşyalarınız firmamızın güvencesi ve garantisi altındadır. Nakliyat işi güvenlik ve profesyonellik isteyen bir iştir bu nedenle sizlere profesyonel ekiplerimizle kaliteli hizmetler sunuyoruz. Bizim hedefimiz sizin memnuniyetidir.

İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat şirketi Demircan Nakliye firmamız İstanbul çıkışlı ilden ile nakliye serisi sunar. İstanbul Anadolu Yakası’ndan dilediğiniz şehre eşyalarınızı taşıyoruz. Aynı şekilde Avrupa Yakasından da haftanın iki günü şehirler arası eşya taşıma servisimiz mevcuttur. Net fiyat bilgisi için evden eve taşıma fiyat hesaplama sayfasından ücret hesaplaması yapabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat İstanbul

Şehirler arası taşıma istanbul şirketimiz Türkiye geneli tüm il ilçelerde siz değerli halkımızın hizmetindedir. Ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma, kargo nakliye hizmetleri gibi Bireysel taşımacılık ve Kurumsal taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Dilediğiniz zaman aralığında istediğiniz bölgeye şehire taşımalarınızı gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

İstanbul şehirlerarası nakliye firmalarının başında gelen Demircan Nakliye şirketimiz şehirler arası taşıma firmaları arayışında bulunan vatandaşlarımız için ekonomik fiyatlarla parça eşya taşıma, parsiyel eşya taşımacılığı, ev taşıma, ofis taşımacılığı gibi farklı sektörlerde profesyonel hizmetler sunar. Şehirlerarası taşıma fiyatları indirimli şekilde almak için fiyat teklifi talebinde bulununuz.

Profesyonel Şehirler Arası Ev Taşıma Şirketi

Şehirler arası ev taşıma denilince ilk akla gelen isim bizi olmamızın nedeni %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızın geri bildirimidir. Müşterilerimize verdiğimiz güvenlik ve kaliteli hizmet nedeniyle taşıma denilince ilk akla gelen biz oluyoruz. Çünkü müşterilerimizi ve müşterilerimizin isteklerini önemsiyoruz. Sizlerin bizlere duyduğu güvenlik sayesinde bizler varız. Sizlerin istekleri doğrultusunda eşyalarınızı gevenle toplayıp, taşımak ve kurulumunu yapmaktan gurur duyuyoruz. Bizler için en büyük reklam değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası: Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Kurumsal Şehirler Arası Nakliyat Firması İle Çalışın

Şehirlerarası nakliyat en zor yapılan nakliye işlemlerinden biridir. Bu nedenle güvenilir ve kaliteli hizmet veren kurumsal nakliye şirketleri ile yapılan taşıma eşyalarınızı güvenliğini garanti altına almak demektir. Bizler sizlerin hem eşyanızı hem paranızı hem de güveninizi garanti ediyoruz. Uzman nakliye kadromuz ile hızlı ve zamanında nakliye hizmeti sunuyoruz, siz hangi saatte ve tarihte isterseniz 7/24 hizmet kapsamı ile sizlerin taleplerini yerine getirmek için canla başla çalışıyoruz. Firmamız sizlere aile sıcaklığında profesyonel hizmet sunmak için çalışıyor. Nakliye işlemi sırasında uzman taşıma ekibimiz tarafından dilediğiniz saatlerde bilgilendirme hizmetinden yararlanabilir, eşyalarınızın takibini bizzat kendiniz yapabilirsiniz.


Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Şehirler arası taşınmalar için fiyatlardan sunulan hizmete kadar farklı konularda müşterilerimizin soruları olmaktadır. Bunlara cevap vermek maksatlı aşağıda bir kaç konuya parmak bastık. Sizlerin de merak ettiği konular olursa 7/24 whatsapp hatlarımızdan bizlere merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Şehirler arası taşıma ücreti ne kadar?

Şehirlerarası taşıma ücretleri İstanbul merkezli taşınmalar için yakın komşu şehirlere taşımacılık hizmetleri daha ekonomik olmaktadır. İstanbul’dan mesafe olarak uzakta bulunan şehirlere taşınmalarda ise mesafeden kaynaklı fiyat farklılığı oluşabilmektedir.

Şehirlerarası parça eşya nakliye

şehirler arası parça eşya taşıma hizmet istekleri ve parsiyel eşya taşımacılığı istekleri doğrultusunda Türkiye geneli şube ve temsilciliklerimiz aracılığı ile şehirlerarası parça eşya nakliye çalışması gerçekleştiriyoruz.

Şehirler arası uygun nakliyat

Şehirlerarası uygun nakliye şirketinden ilden ile uygun nakliye fiyatları ile taşıma hizmeti alın. Ekonomik ücretlerle kaliteli hizmetlerden yararlanın. Stressiz sorunsuz bir şekilde taşının.

Şehirlerarası taşıma tavsiye firması

Şehirlerarası nakliye tavsiye şirketi olarak İstanbul’un genelinde ve Türkiye geneli sunmuş olduğumuz garantili taşımacılık hizmetleri ile birlikte oldukça arzu görmektedir.

Şehirler arası temiz nakliye hizmeti

Şehirlerarası temiz taşıma araçlarımız her taşıma öncesi ve sonrası yıkanarak ilaçlanmaktadır. Ayrıca korona virüs tedbirleri alan şehirlerarası taşıma şirketi olarak dezenfekte işlemleri uygulamaktayız. Temiz nakliye ekip ve ekipmanlarımız ultraviyole dezenfektan makinesi ile günübirlik rutin bir şekilde temizlenmektedir.

Hemen Ara