Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Piyano Taşımacılığı

Piyano Taşımacılığı İstanbul Piyano taşıma, piyano nakliye ücretleri, piyano taşımacılık askılı ekip ekipman Profesyonel kuyruklu piyano nakliyat firmaları arasında şehiriçi piyano nakliye hizmeti sunmaktayız. İstanbul’da Piyano taşıma hizmetimiz kasko sigortalı garantili olarak yapılmaktadır.

Piyano Taşımacılığı İstanbul piyano nakliyat taşıma firması

Piyano Taşımacılığı Hizmeti

Kozсuoğlu  Piyano Taşıma şirketi olаrаk  nakliyat sektörüne girdiğmiz ilk  günden  bu  yana,   müşteri  mеmnuniyеti   anlaуışını ilke edindik  ve  daha  уolа  çıktığımız  ilk  gün  sektörün  lider şirketi olmа  hedefini  benimsedik.

Fіrmamız  İstanbul’dan tüm Türkiye’ye şehirlerarası  evden  еvе  taşımacılık,  оfis ve bürо  taşıma,  vіlla  tаşımаcılığı,  askılı nakliyat vе  fuar  taşımacılığı,  piyаno ve çelik  kаsа  taşımacılığı gibi akla gelen bütün  hіzmetlerі  vermektedir.

ambar

Demircan Nakliyat Firmasını  Seçme  Nedeniniz:

  1. Güvenilir Firma Olmamız
  2. Sigortalı Nakliye Hizmetimiz
  3. Yazılı sözleşmeli nakliye hizmetimiz
  4. Her şey dahil tek fiyat garantisi ile çalışmamız
  5. Kaliteli İş Anlayışımız
  6. Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
  7. Değişime ve Yeniliğe Açık Firma Olmamız dolayısıyla firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul Piyano Taşıma Firması

Piyano Taşımacılığı ekibimiz Özel Piyano nakliyat kasası ve ambalajlama malzemeleriyle Özel Piyano nakliyat işlevlerini profesyonelce yapar. Alanında uzman deneyimli personel ekibimiz ile kuyruklu uzun kısa çoğu Piyano nakliye işlemlerini yapmaktayız. Piyano nakliyat özel vinç aparatımız ile Asansörlü vinç aracımız ile Piyanonuzu özenle taşıyoruz. Bütün nakliyat hizmetlerimiz Sigorta garantili olarak yapılır.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası: Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Anadolu Yakası  Piyano Taşıma Şirketi

İstanbul Anadolu Yakası Piyano Taşıma aracımız ile tüm ilçe ve semtlerde güvenilir profesyonel piyano nakliye çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yıllardır İstanbul’da alanında uzman yetkin personel kadromuz ve her biri kendi çalışanımız olan ekibimiz ile nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Garantili nakliye çalışmalarıyla tanınan Demircan Nakliyat firmamız ile taşınmak bir ayrıcalıktır.

Avrupa Yakası Piyano Taşıma Şirketi

İstanbul Avrupa yakası piyano taşıma şirketi olarak her çeşit ve ebattaki piyanoları özel olarak taşıyoruz. Piyano nakliye aracımız sadece piyano içindir. Dar sokaklara girebilir, piyanoyu kısa sürede gideceği yere bırakacak şekilde güvenliği için iç kısmı özel süngerlerle dizayn edilmiştir.

Piyano Taşımacılığı Ücretleri

İstanbul’da Piyano nakliyat ücretleri açısından oldukça avantajlı ucuz fiyatlarla piyano nakliyat hizmeti sunuyoruz. Biz bu işi ek iş olarak değil tek iş olarak yapıyoruz. Güvenli garantili nakliyat hizmetimizi yazılı sözleşmeli olarak sunuyoruz. Anadolu Yakası Piyano Taşıma ve Avrupa Yakası Piyano Taşımacılığı nakliye hizmeti için yapmanız gereksinim duyulan bizi aramak. Ücretsiz ekpertiz hizmetimiz ile aynı gün piyanonuzu yerinde görüp, gerekli güvenlik tedbirlerini aldıktan sonra taşıyoruz.


Piyano Taşıma Hakkında Merak Edilenler

Piyano Taşıma İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Piyanoyu aynı gün içerisinde özel aracımız ve personellerimiz ile güvenilir bir şekilde taşıyoruz. Nakliye işlemleri yol süresi dışında birkaç saat içerisinde tamamlanır.

Piyano Taşımacılığı Fiyatları Ne Kadar?

Piyano nakliyat ücretleri taşınacak piyano çeşidine, büyüklüğüne ve gidilecek mesafeye göre değişir.

Piyano Kaç Kişi İle Taşınır?

Piyano nakliye işlemleri en az 2 kişi ile yapılmalıdır. Mümkün ise ortamda yardımcı olacak, yön gösterecek bir kişinin bulunmasında da fayda var.

Hemen Ara