Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat , İstanbul  nakliye firmaları içerisinde bugün hizmet verdiği uzun senelerin deneyimi ile kalitesini birleştirip rekabete girmeden önder konumuna ulaşmış seyrek firmadır. Pendik Nakliyat Firması olarak kurumsal olarak çalışıyoruz. Sigorta sözleşmeli nakliye hizmetlerini indirimli ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. İyi düşünün, iyi taşının. Demircan Nakliyat şirketimiz güvenlik taşır.

Pendik evden eve nakliyat Pendik Nakliyat Fiyatları İstanbul pendik nakliye taşıma

Pendik Evden Eve Nakliyat Firması

İnsanların hayatları boyunca bir adreste yaşayabilmelerinin neredeyse muhtemel olmadığı düşünüldüğünde nakliyat hizmetlerinin insanlar için ne kadar önemli olduğunu tefrik etmek pek de zor olmamaktadır. Bizler Pendik evden eve nakliyat firması olarak tüm bu gerekliliklerin bilincinde olan nakliyat hizmet sektöründe kurumsal ve profesyonel firma özelliğine sahibiz. Teknolojiyi yakından takip eden ve yeniliklere açık olan firmamız, teknolojinin tüm yeniliklerini uygular. Bu yenilikleri nakliyat hizmet sektörleri kapsamına uyarlayarak müşterilerimize problemsiz nakliyat hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Vizyonu ve misyonu ilk ilkin yenilikçi tarzıyla müşteri memnuniyetini sağlamak olan firmamız, yıllardır bu sektörde ismini neşeli müşterilerinin memnuniyet referanslarıyla duyurmuş ve kanıtlamış firmadır. Zirvedeki yerini imkânsız bırakmayan bizler, bu sektörde emin adımlarla sürekli kendimizi yenileyerek siz değerli müşterilerimiz için ilerlemekteyiz.

Kurumsal Pendik Evden Eve Nakliyat Şirketi

Bireysel ve kurumsal Pendik evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında yıllardır hizmet sunan firmamız, ev ve iş yeri taşımacılığında müşterilerine kaliteden ödün vermiyorken İdeal fiyat seçeneklerini sizlere sunuyor. Böylece evinizi taşırken aynı zamanda rahatlığın ve problemsiz taşınmanın farkına da varabilir, kolay bir taşınma dönemi geçirebilirsiniz. Böylelikle firmamızın müşterileri hem ayrıcalıklı olmakla birlikte endişesiz, huzurlu ve problemsiz taşınma dönemi geçiriyorlar. Taşınma işleriniz için uzman ve tecrübeli ekiplerle çalışmak için arayış içindeyseniz sizler de firmamızın memnun müşterilerinden birisi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Pendik evden eve nakliyat şirketi olarak kurulduğumuz günden bu yana önceliğimizi daima müşterilerimizin memnuniyetlerine vererek bu sektörde ilerliyoruz. Teknolojiyi sürekli takip eden ve dinamik olan firmamız, teknolojinin imkânları doğrultusunda ekipmanlarını ve hizmetlerini sürekli yeniler. Nakliyat hizmet sektöründe çıtayı sürekli yükseltmektedir. Bu doğrultuda nakliyat hizmet sektöründeki tüm beklentilerinizi en üst düzeyde karşılarız. Sizlere kaliteli ve problemsiz taşınma sürecinin sözünü güvenle ve kendimizden emin şekilde veriyoruz.

Profesyonel Pendik Nakliyat Şirketi

Profesyonel Pendik nakliyat şirketi olarak güvenilir ve konforlu taşımacılık hizmeti almanız için bir oldukça özveriyi gösteriyoruz. En kaliteli nakliyat hizmetini İdeal şekilde yapan profesyonel Pendik nakliye şirketimizi seçin güvenle taşının. Nakliye şirketimizin pendik konumunda sunduğu hizmetler aşağıda sıralanmıştır.

  • Pendik ev taşıma
  • Pendik ofis taşıma
  • Pendik eşya depolama
  • Pendik asansörlü nakliyat
  • Pendik parça eşya taşıma
  • Pendik şehir içi nakliyat
  • Pendik şehirler arası nakliyat

Pendik Ucuz Nakliye Firması

Pendik ucuz nakliye firması arayan vatandaşlarımıza tavsiyemiz merdiven altı şahısları nakliyecileri seçmeyin. Kurumsal resmi nakliyat şirketleri ile taşının. En uygun fiyatlarla taşınmanız için kendi araçları ve personelleri olan Pendik nakliye şirketimiz ile taşının.

Pendik En Yakın Nakliyat Firması

Pendik en yakın nakliyat firması arayan yurttaşlar için Pendik konumunda yer alan nakliye şirketi araçlarımız ile taşınmanızı sağlıyoruz. Pendik başta olmak üzere Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinin tamamında şube ve temsilciliklerimiz ile aynı gün eşyalarınızı taşıyoruz.

Güvenli Pendik Nakliyat Hizmetleri

Bir nakliyat firmasında olması gereksinim duyulan birtakım temel özellikler ve gereklilikler vardır. Firmamız bu özellikleri ve gereklilikleri bünyesinde barındırır. Bütün bunlara ilaveten müşterilerimizi kendilerini özel hissettirecek hizmetleri de sunuyor.
• Taşınma döneminde müşterilerimiz için en yorucu ve zaman alıcı olan eşya paketleme ve ambalajlama işleri personellerimiz tarafından özel paketlerle yapılıyor.
• Eşyalarınızın hasarsız taşınması için firmamız sizlere sigortalı nakliyat hizmeti sunarak eşyalarınızı güvencemiz altına alınıyor.
• Geniş araç filomuzla bir oldukça eşya kapasitesine uygun olan kamyon ve kamyonetlerimizle eşyalarınız ne kadar oldukça olursa olsun tek seferde taşıyoruz.
• Kullanmadığınız ama atmaya da kıyamadığınız eşyalarınızı eşya depolama hizmetlerimiz kapsamında depolarımızda istediğiniz kadar muhafaza ediyoruz.
• Güler yüzlü ve nakliyat alanında uzman olan personel kadromuzla sizlere montaj ve demonte hizmetleri dâhil kapsamlı hizmet sunuyoruz.
• Önceliği müşteri memnuniyeti olan Pendik evden eve nakliyat firmamız, müşterilerimizin dilek ve arzuları doğrultusunda Ev Ofis Villa Taşıma gibi farklı hizmetler de sunar. Ev Ofis Villa Taşıma gibi. Nakliyat firmamız kendisini yenileyerek beklentilerinizi her daim en üst düzeyde karşılıyoruz.

Asansörlü Pendik Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz zamandan tasarruf etmek isteyenler ve güvenliğine önem verenlerin tercihidir. Nakliyat hizmet sektörü diğeri bir oldukça hizmet alanlarına karşın saatleri ve tatilleri olan hizmet alanı değildir. Her ne kadar piyasada buna dikkat etmeyen nakliyat firmaları olsa da firmamız önceliğini çalışma saatlerine ve günlerine değil müşterilerine veriyor. 7/24 nakliyat hizmeti veren Pendik asansörlü taşıma firmamız, şehir içi ya da şehirlerarası tefrik etmeksizin dilediğiniz zaman hizmetinizdedir. Siz değerli müşterilerimize gece ve gündüz nakliyat hizmeti vermek için hazırız. Özellikle şehirlerarası taşımacılıkta müşterilerimizin tarihi olmayabiliyor. Bu durumda personellerimiz ellerinden gelen hızı ve özeni müşterilerimize göstererek eşyaları ulaşması gereksinim duyulan zamanda yeni adrese ulaştırmaktadır.

Asansörlü evden eve nakliyat İstanbul Asansörlü Nakliyat taşıma

Pendik Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Taşınma öncesinde hemen hemen herkesin ilk endişe ettiği konuların başında eşyaların eski adresten yeni adrese taşınması esnasında hasar görmesi ve zarara uğrama ihtimallerinin olmasıdır. Bu endişeler piyasadaki diğeri firmalar düşünüldüğünde haklılık oranı olsa da firmamız için bu yolla bir eksiklik söz konusu olmamaktadır. Taşınma esnasında hasara ve sorunlara imkânsız açık kapı bırakmayız. Sigortalı pendik evden eve nakliyat firmamız, sigortalı nakliyat gibi ayrıcalıklı hizmetlerle nakliyat hizmetlerine yeni bir boyut kazandırmıştır. Bununla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemekteyiz. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti dilek eden müşterilerimizin tüm eşyaları güvenlik altına alınır. Taşınma öncesinde personellerimiz tarafından en küçükten en büyüğe kadar kontrol edilerek sigorta kayıtlarına geçiyor. Daha sonrasında müşterilerimiz ile firmamız içerisinde sigorta sözleşmesi imzalanıyor. Bu sözleşmeye göre taşınma esnasında eşyaların yeni adrese taşınıp personellerimiz tarafından kontrol edilmesi sürecine kadar eşyalarınız firmamızın güvencesi altındadır.

Pendik Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Kurumsal ve profesyonel nakliyat şirketi olarak hizmetlerimizi sadece komple eşya üzerine kurmuyoruz. Dilerseniz siz değerli müşterilerimize parça eşya nakliyat hizmetleri de sunuyoruz. Koltuk, yatak, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi eşyalarınızı ya da paket ve koli gibi eşyalarınızı taşıtmak isyebilirsiniz. Şehir içi ya da şehirlerarası bir yere göndermek istiyorsanız Pendik evden eve nakliyat olarak bu konuda da sizlere hizmet veriyoruz. Şehirlerarası parça eşya taşımacılık hizmetlerimizde belirli aktarım bölgelerimizde bulunan istasyonlarımız sayesinde eşyalarınız bir aracı doldurmayabilir. Böyle zaman aktarmalı olarak Türkiye’nin bir ucundan diğerine aynı güvenlik ve özenle taşınıyor.

Pendik Eşya Paketleme Hizmeti

Taşınma esnasında maksimum enerji harcanan işlerden birisi de eşya paketleme işidir. Nitekim amatör bir paketleme sonrasında eşyalarınızın taşınırken hasar görmesi ve darbe alması muhtemel bir durumdur. Korunaklı ve profesyonel paketlenen eşyalarınızın hasarsız taşınma oranı ise oldukça yüksektir. Personellerimiz eşya paketleme esnasında havalı balon, sert naylon, koli ve benzeri gibi araç ve gereçler kullanmaktadırlar. Ufak büyük ayrımı yapılmadan tüm eşyalarınız sabitlenerek ve birbirine çarpmayacak şekilde güvenle paketlenir. Pendik evden eve nakliyat personellerimiz tarafından güvenilir taşımaya hazır hale getirilmektedir.

Pendik Ofis Taşıma Hizmeti

Evden eve nakliyat gibi bireysel nakliyat hizmetlerinde olduğu ofis taşımacılığı gibi kurumsal nakliyat hizmetlerinde de birtakım konularda hassas ve özenli olunması gerekiyor. Ofis taşıma için bizden ilk kez hizmet dilek eden müşterilerimiz özellikleri belge ve bilgilerin gizliliği konusuna dikkat çekiyor. Bu konuda firmamız, sürekli olan kurumsal müşterilerine de yaptığı gibi son kademe hassas ve güvenilir davranıyor. Hizmet alanı ne olursa olsun ofis içerisinde kesinlikle ki özel belge ve bilgiler bulunmaktadır. Bu konuda pendik evden eve nakliyat firma personellerimiz, uzmanlıkları ve tecrübeleri doğrultusunda imkânsız bir soruna mahal vermiyorlar.

Ofis Taşımacılığı İstanbul ofis nakliyat nakliye şirketi Demircan Holding

Pendik Eşya Depolama Hizmeti

Demircan Pendik Eşya Depolama firmamızın eşya depolarında komple ev ya da iş yerinizin eşyalarını ya da parça eşyalarınızı sizin için güvenle muhafaza ediyoruz. Eşyalarınızı depolarımıza emanet etmek istediğinizde firma yetkililerimiz eşyalarınızı korumalı ve güvenilir şekilde teslim alarak depolarımıza yerleştiriyoruz. Depolarımız düzenli olarak havalandırılan, temizliği yapılan, rutubet ve haşerelerin kesinlikle bulunmadığı hijyenik alanlardır. Aynı zamanda depolarımız 24 saat boyunca kamera sistemleriyle kayıt altına alınırken güvenlik görevlileri tarafından da korunuyor. Pendik evden eve nakliyat şirketimiz bugüne kadar nakliyat ve taşımacılık hizmet sektöründe yüz binlerce müşteriye ulaştı. Müşterilerimize hizmet vererek memnuniyet dolu geri dönüşler alan firmamız her konuda sizlere kusursuz hizmet sunuyor. Depolarımızda bulunan ve karışıklığa mahal vermemek adına numaralandırılmış olan eşyalarınızı dilediğiniz zaman ziyaret ve kontrol edebilirsiniz.

Pendik Eşya Depolama Hizmetlerimizle Eşyalarınız Güvende

Evinizde ya da iş yerinizde bulunan eşyalarınız zaman zaman sizin için fazla gelirken aynı zamanda yeni oldukları için elden çıkartmaya da gönlünüz el vermeyebilir. Taşınma döneminde, tayin sürecinizde ya da eşya değiştirmek istediğinizde bir oldukça kullanmak muhtemel eşyanız boşa çıkabilir. Bu eşyalarınızı bir süre kullanmak istemediğiniz halde elden çıkartmak istemeyebilirsiniz. Böyle durumlarda bir yerde muhafaza edilsin diyorsanız Pendik evden eve nakliyat şirketi olarak sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden birisi olan eşya depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal eşya taşımacılığının yanı sıra aynı zamanda eşya depolama gibi hizmetler de firmamızın kurumsal hizmet anlayışı kapsamında sizlere veriliyor.

Eşya depolama İstanbul depolama kiralık depo ev eşyası depolama firması

Pendik Evden Eve Nakliyat Servisi

Nakliyat, gerek müesseseleş Nakliyat, gerekse şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde ilklerin firmasıyız. Demircan Pendik Evden Eve  Nakliyat bünyesinde bir hayli kaliteli hizmette imzası bulunan firmamızın başarısı sizlerin özgüveni sayesinde olmuştur. Pendik Evden Eve Taşımacılık sektörde nakliye hizmeti plan proje dahilinde profesyonel ekibi ve ekipmanları ile gerçekleştiriyoruz. Demircan Nakliyat hata oranı sıfır olan firma olup, müşteri ile birlikte bir gurup çalışması ile taşınmayı problem haline getirmeden eğlenceye dönüştürerek yapmış olur.

Pendik Nakliyat Bölgesi Hakkında Bilgi

Pendik,  İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ve Marmara Denizine sahili olan bir kazasıdır. Kazanın bilinen en daha önceki isimi Pantikapeun’dur. Roma, Bizans, Doğu Roma ve Latin İmparatorluğu dönemlerinde her tarafı duvarla çevrili beş duvarlı mananına da gelen Pantichion, Panlihion ve Tayni Tiyni isimleride kullanılmıştır. Bu isimler Osmanlı döneminden itibaren farklığa uğrayarak son zaman olduğu gibi Pendik olarak kullanılmaktadır.

Pendik evden eve nakliyat bölgesindeki en daha önceki yerleşim olarak Makedonlar bilinse de yapılan kazılarda 3-4 bin senelik insan kalıntıları bulunmuştur. Roma ve Doğu Roma hakimiyetinin hemen peşinden 1080-1083’de Selçuklularda kaldıysa da, tekrar Latin İmparatorluğu eline geçmiştir. 1306’da ise Osmanlı hakimiyetine girmiştir ama bu Bizansın geri kazanma gayretlerini doğurmuş ve 1329-1330 tarihlerinde Pelekanon savaşıyla bu çabalar sonuçsuz kalmıştır. 1400 seneninde Yıldırım Bayezid döneminde Abdurrahman Gazi alana dek boş kalmış olan Pendik, bu tarihten itibaren tamamiyle Türk hâkimiyetindeki bir yerleşim yeri olmuştur.

İstanbul Pendik Nakliye Bölgesi Semt Listesi

Pendik Semtleri

Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Ballıca, Batı, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu, Dumlupınar Emirli, Ertuğrul Gazi, Esenler, Esenyalı, Fatih, Fevzi Çakmak, Göçbeyli, Güllü Bağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar Kaynarca, Kurna, Kurtdoğmuş, Kurtköy evden eve nakliyat, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu, Sanayi, Sapan Bağları, Sülüntepe, Şeyhli, Velibaba, Yayalar, Yeni, Yenişehir, Yeşilbağlar, Merkez Pendik/İstanbul


Nakliyat Fiyat Hesapla

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul pendik evden eve nakliyat fiyatları bakımından oldukça ekonomik ve indirimli ücretlerle nakliyat hizmeti yapıyoruz. Takdir edersiniz ki taşınacak eşya yükü ve hacmi taşıması yapılacak mesafe ücrette belirleyicidir. Aşağıda Pendik Nakliyat Fiyatları listesi sunulmuş olup, fiyatlar tahminidir. Net ücretler için bizden tavsiye alınız.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Pendik 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.200 – 1.500 ₺ 1.800 ₺
Pendik 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.500 – 2.000 ₺ 2.350 ₺
Pendik 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.500 – 2.800 ₺ 3.150 ₺
Pendik 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 3.200 ₺ 3.500 ₺
Pendik 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 3.500 ₺ 4.000 ₺
Pendik Ofis Taşıma Fiyatı 3.000 ₺ TEKLİF AL

Sizler de kaliteli, güvenilir evden eve nakliyat hizmetlerimizden istifade etmek ve ayrıntılı bilgi edinmek için bize ulaşınız.


Pendik Evden Eve Nakliyat Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Nakliye fiyatları taşınacak eşya çeşidine ve miktarına göre değişmekle birlikte 500 tl den başlamaktadır.

Pendik evden eve nakliyat hizmeti ne kadar sürmektedir?

Ortalama süre 1 gün dür. Net süre için ücretsiz ekspertiz hizmetimizi dilek ediniz.

Nakliyat hizmetlerinde görevli çalışanlar sigortalı mıdır?

Evet, nakliyat ekibimiz sürekli çalışan SGK kayıtlı maaşlı elemanlarımızdan oluşur.


Hemen Ara